Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi tak, většinou se nekrade proto, že to nejde nebo jde obtížně a to už se lidem nechce, to stojí moc úsilí... proti konzolistům nemám nic, ale někteří fakt asi myslí zádelí...
  • TheGGG
    je vidět že jsi na konzoly nikdy nehrál. Uncharted běží naprosto plynule a 30FPS ani nepoznáš.
  • Ferdis2
    Opatchovaná dvojka mi ide na notebooku s WIn7/64 v pohode. Netuším možno to bude tvojou zostavou...
  • To vymakanytelicko: Počkat a není náhodou novej nextgen vlastně PC :-)
  • patrim k tem asi anomalnim lidem kdy mi 30fps prijde sekany- tech 60 snimku ma pro me urcite vyznam (neboli cokoliv vic jak stabilnich 30 je jen dobre..)
  • Má poznámka se netýkala množství.Jinak myslím,že kdyby pirátění bylo jednoduché jako na pc,tak by to konzolisti v klidu dohnaly.
  • Mortuus
    Možná zas konzolisti nechápou, že PCčkáři radši oželej vzhled a hrajou plynule. Jako hrát na 30 FPS je už zvrhlost. Nepotřebuju hrát hry na "max", hlavně, ať to jede.
  • Mozna jo, ale zdaleka ne tolik jako na pc *2*
  • Pirátí se i na playstationech a xboxech.To není žádná výsada pc.
  • Dufam ze to na piratsky pc NIKDY nevyjde, stejne jako pecka Red Dead Redemtion a spousta dalsich *1* *1* *2*
  • TheGGG
    Jednu věc PCčkáři nechápou, konzole jsou 6-7 let staré a jejich exklusivity (byť běží na 30FPS vypadají božsky) ukaž mi 6 let staré pc které todle zvládne.
  • z té značky*
  • Halo: Combat Evolved byla podle mě dost povedená hra, ačkoliv jsem ty novější tituly nehrál, nemohla se z té značka stát zas taková hrůza, nebo ano?
  • Tobe nekdy hodne ublizil nakej clovek s pc vid? *1*
  • ten humac at si nechaj na xkramech
  • deridon
    dvojku jsem vzdal, co se týče Windows 7 a jednodušší je emulace u Twin Snakes jsem měl zase problem se zamrzáním hry a dostal jsem se jen k Ninjovi a pak to vzdal
  • Ferdis2
    Neni mi jasné, prečo by mal niekto emulovať MGS 1,2, keď oba diely na PC vyšli. To už skorej skvelý remake jednotky - Twin Snakes z Gamecube.
  • Já psal,že neumím anglicky?Taky nevím jak vzdělání souvisí se znalosti angličtiny.Znám spoustu lidí kteří jsou odborníci ve svých oborech a žádný jiný jazyk neumí.A není to chyba konzole,ale výhoda pc.Ještě něco není jasné.
  • calwin
    v tom prípade nieje chyba v konzolách ale v tvojom vzdelaní očividne :D
  • Tak ono, naemulovat MGS1,2 a 3 není složité (ačkoliv se mi stávalo, že mě v MGS2 viděli i přes zdi/stropy občas).
    A MGS4 na youtube, stejně lidi říkají, že je to jako film *1*
    Peace Walker snad naemulovat pujde též.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit