Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Švára by si měl dát 10z 10 za nejlepšího recenzenta v počtu zkazení chuti hrát uz jen samotnou recenzí a jeho přehnanými častými kritikami všech mozných her :) ono je to tady ostatně v modě *3*
  • kickasl
    za me tak 7/10... grafika a svet pekny, ale strasne linearni a neinteraktivni; skakani nudne; pribeh neoriginialni, ale ke konci celkem dobry; souboje slusne(ikdyz jsem hned na zacatku prepinal na nejtezsi obtiznost- na stredni mi to prislo priserne lehke), ale casem dosti opakujici se, souboje s bossem me bavily, jinak slabsi; hratky s pameti me bavily, ale byt jich tam vic tak uz je to nuda;
  • ta hra mě štve... není vůbec špatná, hudba úžasná, příběh parádní, svět... tak nevyužitej... při prvních cut-scénách z neo-paříže jsem si říkal "pecka, tohle bude radost prozkoumávat..." jenže ono nějak není co, ta linearita úrovní mě šíleně zklamala... co se dá dělat, snad příště
  • tak nejdřív jsem si říkal, že to nemůže být přece tak strašný ... no po pár hodinách si říkám, že to fakt špatný je, čím jsem dál, tím víc si klepu na čelo ... škoda, potenciál to mělo obrovskej
  • Včera jsem to dohrál a pár vlastních postřehů: Plusy jsou jednoznačně výtvarné zpracování (mně to zase nejvíc evokovalo Pátý element) a hlavně hudba, která je naprosto skvělá. Myslím, že od dob Assassin's Creeda 2 (Jesper Kyd rulez) jsem neslyšel ve hře nic lepšího. Příběh se mi taky líbil a občas jsem byl napnutej, jak se to bude vyvíjet dál. Takže tady taky dobrý. Koridor nevadil, s tím už jsem počítal na začátku, ale ty šipky ukazující další postup jsou tam myslím pouze na škodu. Nebo měly být vypínatelné. A teď mínusy: Na soubojový systém se dá zvyknout, ale skládání komb mě jenom otravovalo a skončil jsem vlastně jenom na tom, když jsem řešil, kam v kombu dát uzdravení a cooldowny pro jinak skvělé speciální schopnosti. Obtížnost je kolísavá, někteří bossové lehcí (Zorn) a jiní až moc obtížní. Pro ty dva velký, mizející Leapery jsem musel obtížnost dočasně srazit na nejlehčí, protože když se mi konečně podařilo jednoho toho šmejda dostat do stavu malátnosti, tak jsem nezvládnul QTE a tím pádem se zase zázračně uzdravil na plný zdraví. Tahle vlastnost hry je podle mě největší opruz. QTE mi nijak zvlášť nevadí, ale tady mě nezvládnuté QTE doháněly k infarktovým stavům, kdy jsem chtěl hru okamžitě vypnout a smazat. Nakonec jsem si hru ale užil a za mě 7/10.
    • Srazit obtížnost na nejlehčí?! Fakt nechápu jak si tu hru hrál...

      Já ji hrál hned na nejvyšší dostupnou (a to nejsem žádný hardcore pařan - spíš je to tím, že dnešní hry se ani jinak už hrát nedají, potom mám pocit že spíš sleduju interaktivní film) a měl sem pocit že mi hra ani nedovolí "umřít". Nenarazil sem na žádnej problém, kterej by mi nějak ztěžoval hraní a bossové jsou bohužel strašní žebráci...

      V téhle době jakoby už se každý bál udělat obtížnou hru. Nejvíc to právě rozbíjí ta možnost zvolit si easy/medium/hard... To bych nejraději z her vyházel úplně, protože jinak se tomu musí dost věcí podřizovat. Naopak při jedné obtížnosti mají autoři možnost udělat hru náročnou, ale zároveň i férovou a přitom nemusí z hráčů dělat blbce...
      • Zkusil si DarkSouls ?
        • No darksouls je masakr na obtížnost! Když je hra moc lehká, lidé řeknou, že chtějí těžší a naopak...
      • Jack1947
        Bossove mne taky zklamali, prvni zajimavej, no a ostatni krom kralovny slabota cekal jsem vetsi variabilitu u nich. (Medium to se vi).
  • Hra se mi moc líbila a neměl bych problém s tím, dát jí 9, ale jak autor správně poznamenává - sto lidí, sto chutí. Mně třeba hodně připomněla Bioshock Infinite.
  • Myroslavyk
    Já osobně jsem rád, že jsem si hru stáhl na zkoušku, s myšlenkou, že poté bych si hru popřípadě dokoupil a musím říct, že jsem udělal dobře, jelikož bych vyhodil prachy za, dle mého názoru příšernost. Hra mě docela zaujala světem, ve kterém si hrajete s myšlenkami jiných a sdílíte je na sociálních sítích a poté ještě docela detailnost prostředí, ale to je vše.
    Dostal jsem se na začátek druhé kapitoly, pak jsem s tím seknul neustále mě štvaly koridory, kulisy města bez interakce a soubojový systém, který mi ze začátku připomínal systém z Arkham city( rozhodně ne z DVM, to se nedá srovnat), já jsem se nudil a pořád jsem si říkal:,, Klid však ono se to dále ve hře zlepší," A houby, s jednou s mála recenzí co je tady konečně souhlasím.
    • Kdyby si měl PS+ tak ji máš zadara ty PYČO
  • poslední recenze je na půl měsíc starou hru.. a ještě takový kydy. i můj desetiletej bratr by to napsal líp. "Remember Me bude potřebovat ještě jeden díl, aby vyšperkovala hratelnost." kdo tohle vymýšlí? co chcete šperkovat na hře která je podle vás průměrná? vyšperkovat se dá něco co je aktuáně hodně dobrý, a ne to co je průměrný, jinými slovy stojí za houby. tenhle web je fakt v háji. jestli je ten váš časák na stejný úrovni ani radši nechci vědět. jinak hra je solidní, je to arkádovka co dobře odsejpá a hratelnost je OK, jediná a hodně velká chyba je linearita, ale to jste ani nezmínili
  • Pro mě je hra z hratelné stránky vykradený Batman Arkham Asylum/City, příběhově pak směsicí filmů Total Recall a Tron. Nalajnovaný kombo mód pak jakýsi prvek, který má hráče udržet ve hře z hlediska životnosti. Jsem rád, že GAMES.cz hru ohodnotil zcela po svém a nebral si příklady s těch ostatních recenzí typu 9/10, bomba, nářez, atd. Za mě fajnový kýč, který rozhodně neurazí. Známka 6/10 adekvátní :-)
  • Jack1947
    6/10 ... Dobre par nesvaru tady je, repetitivnost misi potom, par bossu ale vetsina veci trpi hodne her... stacilo mi videt znamku a nemusel sem cist, vic ctu verdikt nez recenzi, vetsinou uz. Za mne osobne 7/10 , pripomnelo mi to Mirrors edge trochu ( zpusobem behani a prekonavani prekazek, grafikou trosku - tady byla lepsi, pribeh nic noveho pod sluncem a souboji trochu nostalgie z marck eckos getting up *3* ) Bylo to prijemne osvezeni, libilo se mi to nepopiram a zabavil jsem se jen to mohlo byt delsi. ( Nezapomente minuskovat a jo abych nezapomnel hral sem na Xboxu360 - stale je mi konzole blizsi nez pc - no tak hateri hazejte minusove body *5* - ( od toho tu prece minusy jsou nebo snad ne? ) *7* .
    • Byla by legrace bavit se o hrách u jednoho stolu. Myslím, že by se všichni na sebe usmívali, byli by plní nadšení. V diskuzi však typická česká povaha. Paličatost, lstivost a ješitnost XD Za mě ti dávám 1x like :-)
      • Jack1947
        Tak dik, to bych necekal, hned je den lepsi *3* . (To by byli, nebo by taky vetsina byla nastvana a doslo by na noze XD). Ode mnemas za tvuj bod taky bod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit