Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi sem starej už,ale mě už ty bf nebavěj dávno. Poslední co mě bral byla 1942 bf:).Jinak včera velký zklamání z Last of us,sem si zase naběhl na Hype.Já to věděl,že tu předobjednávku mám zrušit. průměrná hra s podprůměrnou grafikou a spousty nelogických věcí tam je. Koridor a předměty jdou sebrat jen některý,Je to nuda strašná.Za mejch mladejch let ty hry nebyli tak načančaný,ale byli o zábavě.
    • Za mejch mladejch let taky nebylo tolik gum a hráčská komunita se chovala obecně jinak. Taky jsem měl plno mladejch let a přesto můžu říct, že LoU připomína plno těch "mladejch let" za poslední roky víc než cokoliv jinýho. Nevím, jakých plno mladejch let si zažil a taky plno mladejch let je subjektivně vnímáno, ale za mých mladejch let byly hry nejen o té zábavě, ale dokázaly se hlavně ocenit. Ono, když je člověk guma, tak se z těch údajných starej mladejch let nedostane a nic nepozná ani kdyby ho do řitě nabodávali.

      Mimochodem, za mejch mladejch let jsme už alespoň znali základy češtiny. Netuším, jak je to u dnešních mladejch let, ale s úspěšností svých mladejch let jsme ovládali shodu přísudku s podmětem a nepsali jsme jak gumy. A tak no....
      • No musim si nasypet popel na hlavu a omluvit se za svůj předčasný svůj výlev po první hodině hraní TLOU. Dneska sem se dostal k první skupince runnerů a tam to konečně začalo.Njn,moc rychlý soudy se nevyplácí.No nechci tu spoilerovat,tak nebudu vypisovat kam až mi to přišlo hrozně nudný a ani to neni důležitý.
        • kennyB
          jj, ta první várka je dost masakr. Chcípnul jsem tam asi 5x *1*
      • kennyB
        +1 like
    • takový hloupý pokus o provokaci
      • Jaká provokace?
  • ku*va hra ešte nevyšla a už se vi že budou dva DLC co je tohle za system? *16*
    • Spades
      Ku*va dop*če už... Pochop, že DLC jsou moderní datadisky...
      Je více menších přídavků za menší cenu, aby hráči nemuseli čekat. Kdyby DLC nebyli, hra by umřela daleko dřív.

      PŘ: Kdyby neohlásili DLC na Bioshock Infinite, už bych ho dávno prodal.
      • Kdyby to prodávali za 20 Kč tak klidně, ale nebudu tady platit 100 Kč na jednu mapu jak nějakej de*il
        • Spades
          Nevím jak ty, ale já platil 700,- za celou hru i se všema DLC... Když je někdo r€tard a kupuje za plnou cenu, je to jen jeho mínus...
          • Já jsem to hrál zadarmo. Tak kdo je tu větší R.
          • jo v den vydani BF3 sisi koupil premium se vsechny DLC za 700kc... toho retarda delas akurat sam ze sebe. Tipuju ze mas max 18 let a total nechapes tu komercionalizaci her kterou svym pristupem podporujes. Ses jak vymletej american ale to ti asi lidi rikaji denne.
      • Veskoslav
        Moderní datadisk není to, že tam kurrva dáš 4 mapy, tomu se dříve říkalo patch a takový Blizzard to má stále jako patch. Představa, že za minulý rok bylo přídáno 12 map bych platil, tak bych zvracel....Toto jsou zkurvená DLC, která mají být obsažená v základní hře nebo v patchi, tak se vzpamatuj. Ale chápu, když je někdo hlupák a rád platí navíc, tak mu to nebudu brát.....

        Mimochodem taková série TW má taky datadisky, ale nevidím, že by to byly takové sraačky jako v případě tohoto....
        • Veskoslav ale nemuzes srovnavat treba WoW od Blizzardu kde platis mesicni pladbu tam je patch zadarmo to je jasny u BF platis jen za hru a DLC.Ja BF 3 hraju a koupim si jen DLC o ktere mam zajem,ale hra te nenuti si je kupovat u her od Blizzardu bez toho aby jsi mel aktualni patch tak si ji proste nezahrajes.
          • Veskoslav
            Já neberu WoW, příkladem budiž Starcraft II, kde by podle systému EA měl platit za mapy, tak jenom loni to je 12 map, což by bylo na krásných 3-4 "DLC".....
            • Opravdu chceš srovnávat mapy do starcraftu II a mapy do Battlefieldu 3 ? To jako vážně ?
              Jsem fanoušek blizzardu a starcraft hraju doteď , ale mapy do Battlefieldu jsou o hooodně složitější než ty do starcraftu. U battlefieldu máš navíc nové zbraně, vozidla a herní módy.
              Jinak jaké jiné dlc bys jsi chtěl do multiplayerové střílečky ? Ano jasně ideální by bylo kdyby to dali všecko zadarmo ještě ti za to dali peníze všude na zemi by byl mír a jednorožci by srrali duhu.
        • Spades
          U BF to tak bylo vždycky, a neříkej, že ne... Ano, byly módy, ale takové DLC má DICE už od BF2...
          Blizz si to může dovolit dát do patche, protože dostává nehorázné prachy za WoW, a za sponzoring turnajů. BF bohužel tolik turnajů nemá, tak to musí financovat jinak.
          Taky kdysi stála hra 2000,- a teď se dá sehnat za 700,- týden po vydání... (Nemluvím o Originu, ale o levném retailu)
          • Veskoslav
            Která hra stála 2000? Já mám doma AoE II za 1599 a to byla v té době nejdražší hra, co kdy vyšla na pc;) Warcraft 1499 Kč, Frozen Throne následně 999 Kč, Diablo II 1499 Kč, Baldurs Gate II 1299 Kč. 2000 Kč hra nikdy na pc nestála, na konzole možná, ale to mě nezajímá. Systém DLC se dělí na dvě skupiny: Zmrdi ala EA, kdy DLC není nic jiného než hloupé "patchování" a nepřináší v podstatě nic závratného, pak systém DLC, kdy nejenom přinese nový obsah, ale i doplní příběh či sleduje jinou časovou linku. Představa, že by Valve zpoplatnilo do CS mapy, jsme na mizině. A to raději ani nemluvím o patchi do Doty 2, kdy přidávají nové hrdiny či na Vánoce i nové herní módy. A světe div se, dostáváme zdarma předměty, co lze koupit za reálné peníze. A přesto se to nenazývá slavnostně "DLC".
  • Velitelstvi Sniperovi 1: Johny, mohl by ses prosimte vic vystrcit, abychom te v tom okne videli i z druheho konce Hong Kongu? A mohl bys to tentokrat zkusit poslepu, ze umis zasahnout na 2 kilometry aniz by sis oprel zbran uz vsichni vime
    • Johny Velitelstvi: Rozumim, optika na pusce je pro sraby, frajeri strili od oka
  • Me to prijde jako dalsi mapy do B3 !!!
  • Warriosparky
    A jak je to sakryš s tim mrakodrapem? A. Smutný tvrdil, že to není script, že ten barák shodí hráči sami. F. Fuka tvrdil, že to je script, který se spouští pár minut před koncem mapy. Tak jak to teda je? *1*
    • no střelíš do okna a nic,střelíš do sloupů třech a spadne celej mrakodrap:)))))))))))))))),píčovina.
      • Se mi líběj ty mínuska. Já sem napsal holej fakt,na tom nezmění nic ani milion mínusek.
        • -1 Hahahaa *1* *1*
    • nic moc na tom nevidim. jo takhle kdyby padal pokazdy jinak podle toho kam umisti hraci naloze a pripadne spadl jen z casti.. ale neprudim je mi jasny ze to je fps a ne demolition simulator *1*
    • Hráči můžou budovu shodit, ale ta padá vždycky stejně, na stejnou stranou a vylezou s ní i stejné sutiny, takže ano JE to script.
      • Warriosparky
        To, že padá vždycky stejně, mi je jasný. Mně šlo o to, jestli si ten barák můžu shodit kdy chci. *3* A jestli to teda jde, tak to je super. *4*
        • klidně ho prý ani nemusí nikdo shodit a zůstane stát *3*
          • Tak to dá rozum *1* Odkdy padají baráky samy od sebe. *1*
            • KeanuX
              od dob WTC 9/11 *1*
            • Od dob počítačových her
    • ales.smutny
      Stoji na nekolika pilirich, ktere musi hraci znicit. Potvrdili to 3x behem tech streamu plus dodatecne i lide, kteri to tam hrali.
  • B4 100% kupim, ale az spolu s premium ucetem.
  • Házím peníze na obrazovku a v originu to furt nemám :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit