Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě by zajímalo, co na novej LEVEL říká taková Radioaktivní surikata.
  • GlaDOS
    Též chválím. Po dlouhé době si Level začnu kupovat pravidelně. Z hlediska designu jsem neočekával takovou změnu (k lepšímu - v jednoduchosti je síla). Jen bych měl výtku k hodnotící stupnici. Ta hustá šedá oproti tmavé růžové vážně špatně kontrastuje. Pokud jsem byl v ne moc dobře osvětlené místnosti, měl jsem problém rozeznat od prvního pohledu hodnocení. Možná by ta šedá mohla být méně šedá, nebo dokonce bílá s šedým ohraničením. Samozřejmě není problém si přečíst slovní hodnocení, ale ta grafika přece jen má svůj účel prvního pohledu, tak ať tak funguje.

    Doufám, že se výběrem plných her budete dál držet méně známých a klidně i menších, ale skvělých záležitostí. Vždy se najde pár uplakánků, kterým se člověk nezavděčí.
  • Veskoslav
    Konečně někdo pochopil, že je lepší jedna příjemná hra než 3000 otravných her a 50 DVD:) V pondělí si asi taky skočím po X letech koupit:)
  • Důležitá věc, je ten papír kvalitní? Abych si s tím, až to dočtu, nerozdrápal prd*l.
    • Papír ještě není finální, tohle číslo byl údajně "kompromis, aby se všechno stihlo", nebo tak něco. Ale i tak je ten papír OK, tím následujícím možná rozdrápeš.
    • Robotron3
      Tak kvalitní, že se ti tam nic nevsákne, nerozmočí a pěkně si to rozmažeš všude okolo.
  • Kupuju kupuju!! *1*
  • Tak novej Level je paráda,konečně měl někdo koule na totální redesign herního časáku.Moc se mi líbí novej způsob hodnocení her v recenzích a chválím zachování rubrik Jáma pekel a Wolfův revír.
  • sly_boots
    LEVEL som nekupil odkedy sa skoncila zlata era (skvele roky 1999-2003), ale v pondelok nabehnem do trafiky, aby som chalanov podporil a mozno sa mi ozivia tie spomienky ake to bolo, ked som ako 15rocny fagan vybaloval z igelitu novy vonajuci LEVEL :)
    • rami.cz
      ja mam doma ve sklepe jeste CD z roku 96 :)
  • Mart9
    Trochu jsem se k tomu vyjádřil už v diskusi u podcastu. Nechci nijak kritizovat a upřímně Vám přeji vám co nejvíce čtenářů, ale pokud tam příště nebude pro mě zajímavá hra, tak mezi čtenáře patřit nejspíš nebudu. Nebo to je kvůli té ceně, že tam prostě nic atraktivnějšího než nějakou indie plošinovku nevyjednáte? Já právě na první číslo čekal spíš nějakou pecku, ale když by to bylo kvůli nižší ceně, tak bych to pochopil. Toto číslo si tedy koupím, i když hra tam pro mě není.
    • Holt nejseš cílovka no, kup si raději ten druhý herní časopis, co u nás vychází. Roky jsme tu bojovali za levný, kvalitní časopis bez přílohy, což se nám teď splnilo. Vyšel novej Level za pakatel, navíc s kódem na plnou hru jen tak do bonusu. Buď kupuj, nebo nech byt.
      • Mart9
        Proč bych si měl kupovat ten druhý herní časopis?
    • Robotron3
      Ty čteš hry? Časopisy se čtou, hry se hrajou. Si to vyjasni, co chceš :)
    • janchor
      Marte, tisíc lidí, tisíc chutí. Co pro tebe není atraktivní může být (a zjevně je - ohlasy na Giannu máme vesměs velice pozitivní) atraktivní pro někoho jinýho.

      Jde nám čistě o to, aby přiložený hry byly kvalitní. Že se nelze trefit do vkusu všech je fakt, se kterým nemá cena časopisu nic společnýho.
      • Hra je pěkná, myslím, že steam skutečně nabízí velké množství her, které jsou v cenové relaci, kterou by Level zaplatil a přitom to jsou neskutečně kvalitní věci. Například se vsadím, že to nebude dlouho trvat a v Levelu uvidíme věci jako Hotline Miami, FEZ, Legend of Grimrock apod.
      • Mart9
        Ano to máš pravdu, že každého osloví něco jiného, a díky za odpověď. Bylo mi jasné, že mě budou mínusovat ti, pro které jste momentálně nedotknutelní a ani nechtějí vidět, jestli je něco špatně, to chápu, ale myslím, že i nějaké to kritické slovo je někdy potřeba a snažil jsem se to napsat maximálně slušně. Tak snad se za měsíc trefíte i do mé chuti *4*
        • zdeeneek
          Ze ti da nekdo minus znamena, ze nesouhlasi s tvym nazorem. Neznamena to, ze bezmezne uctiva nekoho z redakce. Nechapu, ze furt nekdo resi kolik ma u prispevku +- *7*
        • ucho
          hoď sem seznam 10 her, které by ti udělaly radost. celkem by mě to zajímalo (a doufám, že neřekneš skyrim legendary edici nebo borderlands 2...)
          • Mart9
            Jak už jsem psal, hry sleduji jen okrajově a těžko tak mám nějaký přehled mimo ty profláklé hry, které si zmínil. Názvy tak diktovat nebudu. Kdyby ale hru vybíral člověk, co nemá rád plošinovky a absolutně ho neoslovilo Hotline Miami, bylo by to super *4*
    • Jak už to někdo někde psal,pokud chceš nějakou lepší,velkou,atraktivnější hru tak si ji běž koupit rovnou do obchodu a nezatěžuj se koupí časáku.Mě naopak plná hra naprosto vyhovuje a pokud budou i v dalších číslech podobné zajímavé hry,budu jedině rád.
    • GlaDOS
      Raději takovouhle pěknou a dobře hodnocenou plošinovku, než něco na způsob "šest podprůměrných škvár, ze kterých ani jednu nemá cenu hrát". Kromě toho, v dnešní době slev na Steamu a GoGu je kupování si časáku kvůli hře docela mimózní.
      • Mart9
        Čekal jsem, že na můj příspěvek budou negativní ohlasy a jsem s tím smířený...
        Ale ne, pouze kvůli hře si to nekupuji, stejně jako drtivá většina čtenářů si to teď koupím hlavně kvůli lidem, kteří na tom dělali, obzvlášť když poslední roky hry sleduji už jen okrajově a co není napsáno na tomto webu, to nevím. Ale když už je hra součástí ceny, měla by být zajímavá stejně jako obsah časopisu. To to pak může stát 60 Kč a hra nemusí být vůbec.
        • bobsh
          To s tou hrou v ceně časopisu podle mě platí jenom do určitý cenový hranice. Omlouvám se, jestli se mýlim, ale uplná absence hry by podle mýho názoru už cenu časopisu nijak výrazně nesnížila. 99kč za časopis podobnýho formátu na tomhle papíře je dost fajn cena na to, abych nebral ohled na hru a bral to prostě jenom kvůli čtení.
        • GlaDOS
          "...měla by být zajímavá..." A to není? Obecně hra dostává hodnocení okolo 8/10, takže se asi líbí. To ty spíš máš problém se žánrem. Dá se to samozřejmě pochopit. Nelze se zavděčit všem a těžko za cenu jednoho kila dostaneš něco na způsob Half Life 2. Pořád taky můžeš obdržený Steam kód s někým vyměnit za něco jiného.
  • Mám ho. Rozhodně není špatnej na první dojem. Přes víkend pročtu články a uvidím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit