Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hoši děkujem ;) A za velbloudy extra pusu na čelíčko ....
  • holec89
    Casopis paradni, jenom prosim lepsi kvalitu screenshotu. Jinak nemam co vytknout
  • desing iOS7 :-D .... jinak pekný a cena super, steam hry taky jen chybý digitální distribuce pro iPad (klidne i android ale ten stoji za nic a lidi tam kupovat nebudou kevesmu neznám hlupaka co by měl tablet s androidem, tablety jedine ipady)

    já čtu časaky už jen na ipadu, i vetšina mejch oblínenejch má svoje ipad verze (computer, chip, maxim, epocha,...) i LEVEL by mohl jít z dobou a udělat iPad verzi, dnes kdo má ipad tak si myslim nečte nikde jinde, 90% vsech casaku je dnes už officielně na ipad k dostání
    • "já čtu časaky už jen na ipadu": A presne proto ses schopnej napsat ve slove "chybí" po b tvrde y. Hlavne ze mas ale ipad, pitomce, to je to hlavni. Ipad prodej, a bez zpatky do skoly. I kdyz bejt po mym, polozil bych si otazku proc vubec takovy lidi zijou
    • To je jako sci-fi.

      Přitom když si vezmu smartphone anebo tablet tak to často nevyhovuje. Je to někdy pomalé, musí se různě zvětšovat atd. Navíc problém se sluncem s tmou s horkem...
      A hlavně výdrž těchto krámů. Když používám tablet se to musí v lepší případě každý den nabíjet. Když ho používám více tak častěji.

      Zdaleka to není tak propracované jak někteří tvrdí.
      Se podívej jak dlouho to jsou LCD a pořád nejsou tak super. Musíš řešit mnoho věcí. Kontrast, odezvu, úhly pohled u atd... Sice se to zlepšuje ale pořád to nesplňuje vše.
      • *3* Hlavně mi mnohdy přijde jako nesmysl držet placku v ruce abych s ní mohl pracovat (nedej bože s ní mávat jako s fotoaparátem ) a stále jen ťukat na displej . Respektive smysl to právě dává , ale začínám být na podobné ovládání (které dokonce reaguje skvěle ) už dost alergický .
        Pokud se mi při prohlížení internetu bude na podobných nouzových systémech zobrazovat mobilní zobrazení a "autor znepřístupnil obsah pro mobilní systémy" , tak u mne podobné výkřiky techniky prudce narazí .
        (Mám je , koukám na ně , čtu si knížky ...ale budoucnost , budoucnost musí podávat i zpětnou vazbu a neomezovat )
      • holec89
        nesmis mit nakej levnej android tablet
        • Nic jiného než iPad nemá v segmetnu tabletů smysl.
          • Přesně tak. Jsou prostě lidi s vkusem a potom ti s androjdem.
            • Spis ty co maj zazobany rodice... investovat do ipadu 15+kkc mi prijde jako nesmysl, kdyz muzu mit zarizeni srovnatelnych specifikaci za 6kkc. Nehlede na to, ze ipad vypada IMHO hnusne.
    • *1* Nehul tolik vypadáš pak jako i-ofce ...
      Nechápu i-mánii a vůbec pak podporu kterou získává jako platforma stále ještě podstatně menšinová .
      Určitě v tom bude DRM na které jsou i-maniaci zvyklí a které nahrává vydavatelům .
      Level byl koupen jako značka , takže jestli bude vycházet jako časopis nebo jako DRM pamflet je celkem jedno a jen čas ukáže .
    • Veskoslav
      12% podíl Apple v segmentu tabletů (tedy všechny generace) v Čr je naprosto zanedbatelné číslo.
      • holec89
        to by me zajmalo, jak si na to cislo prisel...
        • Veskoslav
          Z čísel prodejů například? Lehce ověřitelné číslo. Navíc v tom nejsou započítané tablety z dovozu z Číny například, tudíž to bude ještě menší číslo. Například v Anglii je ale situace jiná, tm má Apple více jak 30% podíl na trhu tabletů a v USA dokonce 65%. Ale u nás? Naprosto okrajové zařízení a to včetně pc sféry, kdy má dokonce jenom 5% podíl.
          • Že to má i lepší podporu jak android nechápu, když je ios tady tak málo, dokonce i games.cz aplikace je na ios a zbytek nás má smůlu :(
            • Já jsem na 4.1.2 od samsungu a docela mě ten android s*re, ale za ios bych neměnil, je to jen předražená značka, hned jak mi vyprší záruka nahodím si tam vlastní ROM a bude klid
            • Veskoslav
              Já to v tomto chápu:) Protože je pro iPad pohodlnější dělat tyto věci. Není tolik typů zařízení a tolik typů OS v rámci tabletů. Vem si, že já mám sice v tabletu 4.2 Android, ale spousta jede ještě na 3.2 nebo 4.0.4 například. To je největší nevýhoda androidu. Jeho roztřepenost. Jinak cekově a kvalitou se rozhodě Apple nemá čím chlubit. Jediné, co má fakt dobré je propojení jeho služeb. Ale cena tomu rozhodně neodpovídá.
          • holec89
            http://www.muj-ipad.cz/kolik-je-v-cr-ipadu
            • holec89
              zdroje svejch tvrzeni mas? nakej odkaz?
            • Veskoslav
              I kdyby to patřilo pouze k těm číslům, tak Median si data naprosto svévolně cucá s prstu, jak už mu bylo několikrát dokázáno. Mimochodem, odhaduje se, že jenom loni bylo do Čr dovezeno z Číny přes 250 000 tabletů. A většina z nich jsou mnohonásobně lepší než ty srandy, co se u nás prodávají.
            • holec89
              Ta citace patri k cislum, ktera uvadi pocet navstevniku stranky s ipadem.
            • Veskoslav
              Média projekt? Myslíš ten samý Median, který v roce 2011 čelil žalobě za falšování statistik? *1* Nebo ten samý, který záměrně měnil statistiky, aby idnes zvítězilo s větším podílem čtenářů?:) Oni pouze odhadují, já jsem vycházel z čísel dodaných prodejci (v rámci přípravy bakalářské práce spolužáka máme přístup k těmto datům) Mimochodem tam je odchylka +-5% a to je šílené číslo. Median pracuje s odchylkou až 20%.....


              Citace: "Prosím berte v potaz, že jsou to velmi nepřesná čísla s mnoha zaokrouhleními... Já si toho vědom jsem."
        • :) Asi čerpal z ověřených zdrojů , já bych to tak viděl taky i bez dat .... ale přiznám se , že s Apple se setkávám především u lidí co jsou za vodou - tj neřeší cenu (HW , SW ,příslušenství , práva) a pak frikulínků co mají za vodou rodiče , nebo si myslí že se zaobleným obdélníkem v ruce všichni přehlédnou slámu co jim trčí z bot .
  • tento level vynechám. postapokalypsa mi už leze krkem a gs:twistet dreams už vlastním. ale v budoucnu s mou investicí můžete počítat :)
    • .) No mne tedy obrázek zrovna z "Threads" docela potěšil ...
  • Kdybych recenzoval časák: hra 4/10 obsah časáku 7/10 vizualni obsah 3/10.
    • Takováhle konstruktivní kritika je vždycky super a přínosná!
      • tak jinak nelibí se mě to
        • ucho
          na to máš samozřejmě plné právo. jen takto vyřčeno je to jako plácnutí do vody a těžko z toho soudit, zda je to obyčejný hate nebo máš nějaké konkrétní připomínky, co bys rád viděl jinak... samozřejmě se to ale všem líbit nemůže...
    • Tvúj vkus: 1/10
  • plná hra na pytel
    • ??? http://www.youtube.com/watch?v=lp02Cr3I1pg - co asi člověk může čekat od remake takového dílka ? ..... Minimálně stejnou porci zábavy , víc barviček , příběh okolo, ultimátní bosfighty ..... a dualitu ;)

      Původní Gianu jsem viděl u kamaráda s Amigou , na Greenlightu mi nová přišla jako poměrně povedená , tak co řešit ?
      • hra to může být dobrá, ale mě se proste nelíbí....kdyby tam dali nějaký dobrý RTS..ale dneska najít dobrý je těžký
        • :) Zavadit dneska o klasickou RTS .... :/
  • Deever
    Všimli jste si, jak je tam málo reklam?

    Nízký počet reklam je velmi příjemný, ale nedokážu si představit, že by byl dlohodobě udržitelný, i při malé redakci a absenci plné hry na fyzickém médiu. Setrvalý stav reklam v příštích číslech by tedy paradoxně věštil brzký konec časopisu z důvodu nezájmu inzerentů. A hrozilo by, že smrt kultovní značky českého herního periodika by byla definitivní.

    Skoro žádný reklamy tam nejsou a když už tak, od přátel. Ale reboot se mi líbí moc!

    Polívčička pokračování: http://bit.ly/13dyYdz
    • mirekdusinojc
      Nebral bych to hned jako černé zprávy. Za prvé, Burda je velké vydavatelství, které například prodává reklamu po balíčcích, takže reklamy, které se hodí do více časopisů, se nahází do více časopisů. Jakmile se časopis osamostatnil, přišel o některé plošné reklamy podobného typu. Spousta inzerentů čeká na prodeje prvního post-burdovského čísla, tzn. není to tak, že by úplně opustili inzerci v Levelu, ale radši si ověří, že třeba prodeje neklesnou o nějaké závratné % a pak se vrátí. A je tu ještě spousta detailů, které jsou v chodu a které na inzerci budou mít vliv. Don't panic.
    • Na webu nabízí informace pro zájemce který chtějí reklamu v Levelu. Asi tam časem bude více reklam ale snad to nebude tak hrozné.¨
      To by level musel být snad všude vyprodán aby to bylo bez reklam při téhle ceně
  • Level je paradni... Jen ze zvedavosti - je nejaka sance, ze by se podobnym "cistym" vizualnim stylem casem vydalo i games.cz? Obsahove k nemu nemam zadne vyhrady, ale vizualne uz je imho trosku historicke (viz Polygon). Stejne tak bych si dokazal predstavit slovni hodnoceni i tady - ma mnohem vetsi smysl, nez to, ktere tu je aktualne...
    • hlavně ne jak polygon. na stránky sice chodím, ale jsou strašně nepřehledné. to spíše kotaku. ale u games .cz mě design vyhovuje. max bych více zvýraznil bleskovky
      • :/ pod mobilním Chromem na androidu je stávající design utrpením . Mobilní design absolutně strohý (bez černé a oranžové *8* ) a pod plným se mi tam stále plete ta plovoucí lišta v záhlaví (s kurzy , předpovědí počasí a mailem ) *7*
        • pravda mobilní games je bída
  • Články jsou fajn, ale design se nepovedl. Nelíbí se mi rozložení textu na stránce a ani font a rozestup řádků. Blbě se to čte a blbě to vypadá. Raději bych nahuštěnější text a tím pádem méně stránek. Jinak čistě bílé pozadí je fajn, ale nesmí to být na každé stránce, chtělo by to aspoň měnit barvy nebo něco. Dělám v tiskárně a váš design mi přijde trochu letákovej nebo vizitkovej. Žádná hravost, jenom je to tam nasázený jak v novinách. To mě neba.
    • Když jste někde zmínili "čistej design", tak se podívejte na Full Moon. Tak se to má dělat.
  • Pro mně jsou osobně lepší indie hry. Velké hry často koupím ihned když opravdu stojí za to. Anebo pak v nějaké edici, která je stejně dříve něž hra u časopisu. Takto se alespoň zahraji hry o kterých někdy ani nevím.¨
    Snad se povede přidat například FLT/ Grimrock. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší