Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oproti War Thunderu je WoP totální sh*t. *1*
    • Nejlepší je "léčení" letadel a HP:-D
  • Jsem nadšený z toho titulku a posléze z toho, že dnes můžou hrát rusáci a američani, opravdu nadšený...
  • war thunder jsem prestal hrat ve chvili, kdy zvedli ceny letadel tak vysoko, ze i s placenym goldem je to neskutecny grind
    • Ja nechapu co tady plasite ja litam prevazne arcady kvuli xp na vyssi lvl a vydelava to jak blazen i bez premiaku staci nebejt uplna lama a sejmout kazdou bitvu aspon 3 letadla...
    • Proč lžeš?
      • Nelze, byl to patch 1.29 a odeslo 10 tisic aktivnich hracu. Takze si neco zjisti nez zacnes zase blit.

        sk: 1.31 vysel cca tyden zpet a ceny snizil asi o 30%. Ale zase zvedl ceny oprav.
        • tak ceny oprav me zase az tak netrapi/netrapily, nehral jsem to tak fanaticky a mel jsem rozlitane vic narodu, takze jsem opravoval v hangaru, pripadne jsem si odlital s tema zakladnima co jsou zadara.

          Platit jsem to nechtel, protoze ta hra byla/je porad beta a nevim proc platit nekomu za to,z e delam betatestera, zvlast kdyz uz jsem jim jednou za hru zaplatil, takze jsem si koupil premium jen za ty orly, ktere clovek ziska odlitanim treningovych misi...

          pak zacali zmatkovat s patchema s damage modelem letadel, jejich ovladanim + neskutecne zvedli ceny letadel (ok ted to zase dejme tomu trochu upravili)

          nicmene co se tyka hry samotne, tak pro me je arcade mod moc ,,easy,, a HB nebo realistic uz zase opruz........joo kdyby do arcade modu zavedli letovy model z HB tak by me to asi bavilo a grind bych neresil
          • Dej ještě šanci těm HB:) sice je to fakt trochu těžší, ale odměnou jsou mnohem lepší souboje, ale i odměny;)
        • staci nehrat arkadu... v historicalech clovek vydelava jak prase)))
          • Ja se neptal co hrat a nehrat. Ja rikam ze sk nelhal a ze 1.29 opravdu ceny zvedla a ne malo a ze 1.31 je zase o asi 30% snizila, tot vse.
          • No jo, ale to mnozí nevidí jako řešení, protože je to moc těžké. Osobně mi notnou chvíli trvalo než jsem letadlo vůbec odlepil od země a nenapálil to o dalších 200 metrů dál do nejbližšího stromu.
        • Poprosím o článek nebo vyjádření tvůrců, že jim odešlo 10 000 aktivnách hráčů:) A cena orpavy je fakt směšná, vždy si vydělám asi 10-15krát více než mě stojí oprava.
          • No hlavně u WT opravovat letadla nemusíš, po určité době se opraví sama. :o)
          • Poprosim o clanek kde pisou ze sk lze. Oh wait! *12*
            • Nevim jak u vas ale u nas veta "prestal jsem hrat protoze zdrazili letadla" znamena ze prestal hrat kdyz zdrazili letadla. To ze nekdo mohl nebo nemohl letadla zase zlevnit v ni nikde neni.
              Takze bud sezen clanek kterej rika ze tuhle informaci veta obsahuje (jak sam chces po me) nebo ze sebe dal delej hlupaka. *5*
            • On nic o verzích patchů nepsal. Nebo ty to tam vidíš? Já tedy ne:) Jenom psal, že je to drahé, což už neplatí, tudíž lže. Dalo by se to napsat i tak, že je špatně informován současnou situací:)
            • Nelze nikde. Tvrdi dve veci. Ze zvedli cenu letadel (1.29) a ze je to grind jako prase i s prem acc. To znamena ze to trva dlouho, kdybys to nevedel. Takze porad nevidim kde lze.
            • Ale on lže;) Jelikož vím, že s placeným některé vyšší modely máš "zadarmo" v ceně jinak docela vysoké pro obyčejné hráče. Takže ano lže.
        • Já hraji příležitostně a jen za anglány a nemám sebemenší problém, jak se mi odemkne letadlo, kupuji za herní měnu, možná při více rozjetých národech to bude dražší?
          • Jakej level letadel? Ja mohl tak do 7 kupovat snad vsechno, ale ted na 8-9 uz novy letadla stoji hodne.
            • Já hraju teda prakticky jenom za Reich a jsem na 8. levelu a, že bych si nemohl dovolit koupit nový stroj se mi nestalo. Spíš mě štve, že některé letadla jsou celkem OP. *13*
              Ale zábava velká! *3*
            • Jsem na šestém levelu
  • War Thunder jednoznačně. Ale nedoporučuji nervákům. Mnohdy se stane, že prostě Vás jako pilota zbijí, aniž by Vám poškodili Váš stroj, prostě Vás zabijí v kokpitu:) A kdo chce nějaké to sci-fi, tak doporučuji Star Conflict, lepší hru z tohoto žánru a z té "doby" jsem nehrál.


    P.S: Vím, že je to trochu otřepané, ale nepřipadá redakci ta tlačenko WoP docela divná? Občas by to chtělo zmínku i o konkurentech. WoP je s prominutím arkádová sraččka:)
    • Elanius
      Přidej zkušenosti do Vitality, zvýší ti to HP pilota a nebudeš tím pádem dostávat tyhle rychlý killy ...
    • mna by skor zaujimal dovod tej neskutocnej averzie voci WG v tejto 'komunite' hlavne ked prihliadnem k tomu kolko cz/sk ludi hra WoT
      • A kdybys vedel, kolik lidi to hralo v bete ... a kolik z nich uz nehraje ... prave kvuli dementnimu WG. Kdo by se taky dobrovolne ucastnil takovyho retardplaye ... kdyz si chci zahrat, tak to ma bejt zabava, a ne zjistit hned po loadu, ze se mnou je v tymu 14x IQ 30.
      • zahrej oboji a budes vedet
    • Jo taky jedu WarThunder, občas jsem si říkal co to je, ani škrábnutí a jdu k zemi :D, jinak jsem zvědavý co vymyslí s pozemní a námořní složkou hry.

      Edit: Díky za doporučení toho Star Conflict, teď zkouším a vypadá to hodně dobře
      • No byla by sranda, kdybych třeba si to svištěl s 42 Tiger VK 4501 a letadla mě kryla, když bych se snažil zaútočit na jinou pozici nepřítele.
        • Veskoslav
          Jsem zapomněl, že toto je jenom hotový prototyp no:-X
        • Takovýho Tigra ve WT neuvidíš, Gaijin se chce distancovat od hloupých prototypů a neregulérně sériově vyráběných tanků, ne jak hloupý WoT s tanky ze 60tých let
  • Elanius
    Hrál jsem jak World of Warplanes, tak i War Thunder. Rozhodně doporučuju War Thunder, jednoduše mnohem lepší :-)
    • Súhlasím ;)
  • kdyby to byla alespon arkáda která neurazí, ale co jsem videl ten letový model, no hruza. Ted nevim jestli jsem koukal na world of warplanes nebo war thunder ale myslím že to bylo videjko z wt
  • World of Warplanes???? Ne, děkuji!! Jdu si dát HB bitku ve War Thunderu *5*
  • Tak mne to navnadilo, že si půjdu zahrát War Thunder *4*
  • Miserius
    Pokud o tom jeste nekdo nevi (pochybuju) radeji zaparte War Thunder, mnohem, mnohem lepší
    • War Thunder přejel World of warplanes na celé čáře. ještě si vzpomínám na ten moment když v první fázi bety dva dvouplošníky v dogfightu asi 2 minuty palby přímo do něj a nic pronásledovatel můj kámoš to pak z recese poslal do vody a odinstaloval to. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit