Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wop je nanic letovej model blbej a nejsou tam zadne 4motorove bombardery
  • Souhlasím, také bych uvítal víc informací o WT. Je vidět, že World of Tanks je holt známější a Wargaming si může zaplatit masivní reklamu. Jejich banery na World of Warplanes teď vyskakují všude možně. Jinak jsem zkusil betu WoWP a vrátil se do War Thunder, která svou kvalitou a možnostma převyšuje World of Warplanes o několik tříd. Doufám že se tento skvost od Gaijinu udrží při životě a bude i nadále vzkvétat. Už se těším na tanky a lodě *3* .
  • Ano, WT je o třídu jinde, ale WoP je prakticky ještě v plenkách. WoP si někdy zahraju, ale do tý doby, než WoP upraví i pro slabší počítače zůstanu u WoT.
  • souhlas a je to jen dobře, historicaly jsou imo i mnohem větší zábava, už jen díky tomu že yak 9T to svoje op dělo nenabíjí za letu :D
  • Tak tahle hra nesahá WT ani po kotníky. Bohužel, tanky se jim povedli ale WT je v letadlech totálně rozválcoval *4*
  • Já se HB taky celkem bál...ale nakonec se to i s myší dá hrát v pohodě, až mě to překvapilo že ovládání se moc neliší..ovšem fakt už si musíš dávat bacha na rychlost
  • noo tak betu WoP sem skousel jednou, a uz sem to znova nezapnul...tak asi takhle:)
    ted hraju Starconflict a ten nema jedinou chybu,muzu jen doporucit..
  • Nevím, asi jsem přecitlivělý, ale já stále vnímám dost razantně rozdíly mezi jednotlivými tanky. *3*. Ale jo, souhlasím, že prototypy dost zastiňují reálné tanky, to mi vadí taky. ale stále mě ta hra baví. *3*
  • Hele... nic proti, ale nepřeháněj. ;-)
  • Na tomhle webu je žalostně málo informací o Gaijinu a jejich War Thunderu. Docela bych uvítal nějaké informace o připravovaných tancích a lodích ve War Thunder. Wargaming je tady poměrně často - nic proti tomu, ale vocamcaď pocamcaď.
  • No hlavně u WT opravovat letadla nemusíš, po určité době se opraví sama. :o)
  • Upřímně nechápu tu nenávist na WoT. Že si někdo stěžuje na málo map oproti WT je celkem hloupé. Ono je sakra rozdíl udělat mapu pro tankovou hru nebo leteckou. V "letecké válce" jasně vyhrál War Thunder nad WoP celkem jednoznačně, to asi nemá cenu diskutovat (sám rád WT hraji). Ale zdá se mi, že na hry od wargamingu se plive už jen z principu, když je to ta "zlá-ostatní studia požírající - po penězích lačnící - activisionsky se chovající firma" *7* *7*
  • Tvurci se vzajemne poplacavaji po zadech, a nejaky potencielni hraci jim jsou zcela uprdele.
  • A kdybys vedel, kolik lidi to hralo v bete ... a kolik z nich uz nehraje ... prave kvuli dementnimu WG. Kdo by se taky dobrovolne ucastnil takovyho retardplaye ... kdyz si chci zahrat, tak to ma bejt zabava, a ne zjistit hned po loadu, ze se mnou je v tymu 14x IQ 30.
  • Co cekas od rekneme takovyho tygra? Dobry delo a na dalku odolnost (nablizko to nebyl zadnej zazrak). Co dostanes? Plechovku, kterou prostreli cokoli, pomalou mrchu, tkera nikam nedojete s kanonem, kterej nic netrefi. A to mluvim o taku, kterej ma realnou predlohu.

    Pak si poridis neco, co neexistovalo ani na papire, vypada to jako hvy, pomaly je to jako hvy ... ale misto pancire to ma alobal ... a tak porad dokola. Ve finale tam mas 500??? "tanku" ale vsechny jsou stejne nahowno. V bete mel aspon kazdej zjevny plusy a minusy.
  • zahrej oboji a budes vedet
  • Elanius
    Přidej zkušenosti do Vitality, zvýší ti to HP pilota a nebudeš tím pádem dostávat tyhle rychlý killy ...
  • Proc ti, tak vadi ty prototypy?! Ja za ne hraji jenom abych se dostal na sve ikony KT 2, Tiger, Panther, Jaghdpanther jinak si jich nevsimnu. A co myslis tou vyvazenosti (MM)? A k mapam bych spise ocenil moznost volby, ktere nehrat.
  • Veskoslav
    Osobně jsem podpořil pouze tři F2P tituly. SW Tor nepočítám, tam jsem si koupil hru+měsíc. A to Dotu 2 (zakoupení klíčů na otevírání truhel cca 250 Kč), StarConflict (částka cca 150 Kč) a PlanetSide 2 (částka cca 200 Kč). Ještě hodlám podpořit tvůrce NW (počítám tak 150Kč-200Kč) a WarThunder (150-200 Kč). Na zbytek kašlu:)
  • Ja nechapu co tady plasite ja litam prevazne arcady kvuli xp na vyssi lvl a vydelava to jak blazen i bez premiaku staci nebejt uplna lama a sejmout kazdou bitvu aspon 3 letadla...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit