Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wop je nanic letovej model blbej a nejsou tam zadne 4motorove bombardery
  • Tak tahle hra nesahá WT ani po kotníky. Bohužel, tanky se jim povedli ale WT je v letadlech totálně rozválcoval *4*
  • noo tak betu WoP sem skousel jednou, a uz sem to znova nezapnul...tak asi takhle:)
    ted hraju Starconflict a ten nema jedinou chybu,muzu jen doporucit..
  • Na tomhle webu je žalostně málo informací o Gaijinu a jejich War Thunderu. Docela bych uvítal nějaké informace o připravovaných tancích a lodích ve War Thunder. Wargaming je tady poměrně často - nic proti tomu, ale vocamcaď pocamcaď.
    • Souhlasím, také bych uvítal víc informací o WT. Je vidět, že World of Tanks je holt známější a Wargaming si může zaplatit masivní reklamu. Jejich banery na World of Warplanes teď vyskakují všude možně. Jinak jsem zkusil betu WoWP a vrátil se do War Thunder, která svou kvalitou a možnostma převyšuje World of Warplanes o několik tříd. Doufám že se tento skvost od Gaijinu udrží při životě a bude i nadále vzkvétat. Už se těším na tanky a lodě *3* .
  • Upřímně nechápu tu nenávist na WoT. Že si někdo stěžuje na málo map oproti WT je celkem hloupé. Ono je sakra rozdíl udělat mapu pro tankovou hru nebo leteckou. V "letecké válce" jasně vyhrál War Thunder nad WoP celkem jednoznačně, to asi nemá cenu diskutovat (sám rád WT hraji). Ale zdá se mi, že na hry od wargamingu se plive už jen z principu, když je to ta "zlá-ostatní studia požírající - po penězích lačnící - activisionsky se chovající firma" *7* *7*
  • Jestlipak čtou tvůrci herní diskuze. To že se jim pod článkem o jejich výtvoru skloňuje v superlativech konkurenční hra je ostuda jak hrom.
    • Tvurci se vzajemne poplacavaji po zadech, a nejaky potencielni hraci jim jsou zcela uprdele.
    • To je naprosto irelevantni. Jedina dulezita vec je financni vysledek. A tihle stejni tvurci uz nekolik let lzou, tahaji za nos a kaslou na komunitu WoT. A komunita jim vesele plati, vubec nezalezi co si kdo o hre mysli.
      • Mě je jasné, že si kvůli tomu nikdo z nich nepodřeže žíly. Ale něco to o jejich tvorbě vypovídá.
      • Veskoslav
        Bohužel máš pravda...WoT ze začátku byla dobrá hra, ale co z toho udělali teď a lidé pořád solí prachy...Nové mapy snad ani nedělají, vyváženost je sprosté slovo a co prototyp a je jedno, zda-li vůbec kdy byl aspoň funkční prototyp, tak ho tam prásknou.....
        • Hele... nic proti, ale nepřeháněj. ;-)
        • Proc ti, tak vadi ty prototypy?! Ja za ne hraji jenom abych se dostal na sve ikony KT 2, Tiger, Panther, Jaghdpanther jinak si jich nevsimnu. A co myslis tou vyvazenosti (MM)? A k mapam bych spise ocenil moznost volby, ktere nehrat.
          • Co cekas od rekneme takovyho tygra? Dobry delo a na dalku odolnost (nablizko to nebyl zadnej zazrak). Co dostanes? Plechovku, kterou prostreli cokoli, pomalou mrchu, tkera nikam nedojete s kanonem, kterej nic netrefi. A to mluvim o taku, kterej ma realnou predlohu.

            Pak si poridis neco, co neexistovalo ani na papire, vypada to jako hvy, pomaly je to jako hvy ... ale misto pancire to ma alobal ... a tak porad dokola. Ve finale tam mas 500??? "tanku" ale vsechny jsou stejne nahowno. V bete mel aspon kazdej zjevny plusy a minusy.
            • Nevím, asi jsem přecitlivělý, ale já stále vnímám dost razantně rozdíly mezi jednotlivými tanky. *3*. Ale jo, souhlasím, že prototypy dost zastiňují reálné tanky, to mi vadí taky. ale stále mě ta hra baví. *3*
        • A bohuzel se to netyka jenom WG. Cetl jsem fora War Thunderu a moderator!!! napsal jako odpoved na nejakou stiznost ze dotycny vubec nemusel platit za hru a nikdo ho nenutil. Podle me docela drzost. Kdyby se tohle stalo v jakymkoliv obchode, restauraci atd. a obsluha mela jediny zajem nekoho kasirovat, produkt by neodpovidal slibum atd. tak by se 99% lidi sebralo a znovu uz tam neslo. Jenom co se tyka f2p her (no a mozna i her a filmu obecne) tak vladne takova zvlastni demence ze vsichni plati a plati a plati. A dokud budou platit tak se nic nezmeni.
          • No to nejde srovnat. v restauraci se nenajis zadarmo s tim, ze kdyz chces dalsi chod, tak si ho uz musis zaplatit, ze? A ten moderator mel pravdu. Hra je beta a opravdu hrace nenuti platit. Coz plati o hry od obou firem.
            • A jinak mi potvrzujes presne to co jsem psal. V restauraci se okradat a olhavat nenechas, protoze je to restaurace a to je "neco jinyho". Ve hre bys to vesele omlouval tim ze je to nejaka beta. A to je ta logika co nechapu, jak jsem psal v prvnim postu. Oboje je placena sluzba.
            • Vyborne, takze ty prijdes do hospody, das si pivo za 25 a cisnik po tobe chce 35 protoze cena se zrovna zmenila. Kdyz reknes ze ti tahle zmena vadi tak ti odpovi ze te nikdo nenutil do hospody chodit a ze hospoda je zrovna otevrena. Takovy zakazniky bych chtel mit kazdej den, co se nechaj oj*bat a jeste radi zaplati. *15*
              Me nezajima ze hra je nebo neni f2p, pokud za ni platim chci urcitej standard sluzeb a ne ze mi bude nekdo lhat (wot) nebo tvrdit ze nesmim nic kritizovat protoze je to beta (wt). Btw mam pocit ze tady se ta beta pouziva jenom jako vymluva. Zajimavy ze penize jim nesmrdi. Co kdybych si od nich neco objednal s tim ze nezaplatim, protoze moje penize jsou jenom beta. To by asi neklaplo ze? *7*
          • Veskoslav
            Však co jsem slyšel, tak moderátoři mazali jak diví u WT, ale asi je vyhodili, protože teď jsou tam jiní. Bohužel nynější trend DLC a F2P modelů je naprostá katastrofa...
            • Veskoslav
              Osobně jsem podpořil pouze tři F2P tituly. SW Tor nepočítám, tam jsem si koupil hru+měsíc. A to Dotu 2 (zakoupení klíčů na otevírání truhel cca 250 Kč), StarConflict (částka cca 150 Kč) a PlanetSide 2 (částka cca 200 Kč). Ještě hodlám podpořit tvůrce NW (počítám tak 150Kč-200Kč) a WarThunder (150-200 Kč). Na zbytek kašlu:)
            • To si na jednu stranu dělají hráči. Já jako hráč f2p her jsem jejich noční můra, protože mě do toho nikdo nikdy nedonutí vrazit ani korunu.
  • stáhnul sem, hrál sem, odinstaloval sem *1*
  • a co je wt když ne taky arkáda? *1* tu hru diskvalifikuje uz jen to ze tam ma tu moznost hrat arcade, a historical nikdo nehraje je to moc tezky
    • ted je to imo dost naopak...... historicaly praskaji ve svech
      • souhlas a je to jen dobře, historicaly jsou imo i mnohem větší zábava, už jen díky tomu že yak 9T to svoje op dělo nenabíjí za letu :D
    • Joe, pro Tebe a podobné lamy je to WoP, nebuď smutný. "Heal my airplane!"
  • promitac
    Ak to chce niekto skusit tak vam usetrim cas. Tento fail ani nestahujte, to plati vseobecne na vsetko co vylezie z wargamingu a s nalepkou bigworld.

    Ak chcete nake f2p lietadla, miesto toho radsej skuste War Thunder. To je o triedu uplne niekde inde.
    • Ano, WT je o třídu jinde, ale WoP je prakticky ještě v plenkách. WoP si někdy zahraju, ale do tý doby, než WoP upraví i pro slabší počítače zůstanu u WoT.
    • Takze mam zustat u War Thunder? To je arkadovka jak vysita,ale SAKRA me bavi!
      • Záleží jaký mód hraješ .... navíc nevím WT hraju dlouho a začínám se bát, že z toho bude druhé WOT... slibují realismus, ale zatím to moc nadějně nevypadá a na nějaký balanc kaslu balanc byl v reálu stačí jen kdyby nemichali jabka a hrusky do hromady jak je v pripade zde druha svetova a stupidni korejska valka ..
      • Veskoslav
        No jestli je WT arkádovka, tak pak nevím, co je WoP. To by museli asi mít nějaký nový druh:):-D Jako pokud máš rád letadla, zůstaň u WT;)
        • Asi budu muset ve WT zkusit Historical battles, jen mam obavy, aby to nebyl az moc hardcore.
          Arcade mod WT je, jak nazev napovida, dost arkadovy,ale zatim me to tak nejak bavi.
          Ano, obcas me nasere jak memu pilotovi na 1 ranu daji snad headshot a letadlo bez skrabance jde k zemi. Taky souboje s Beaufightery (nebo tak nejak) jsou sranda, kdyz maji vepredu nekolik kanonu, ale co uz.
          Zatim jsem do hry nedal ani korunu, utraceni orlu, ktere jsem dostal zadarmiko, urcite neberu jako utraceni penez :-).
          • Já se HB taky celkem bál...ale nakonec se to i s myší dá hrát v pohodě, až mě to překvapilo že ovládání se moc neliší..ovšem fakt už si musíš dávat bacha na rychlost
  • Warplanes jsem hrál s velkým našením a bitev mám za sebou vcelku dost. Pak jsem našel war thunder a z něj se nehnul. Ať už jsou to počty letadel, jejich ztvárnění, fyzika, mapy, způsoby vítězství, ve všem je lepší. Jen jediný rozdíl, na Warplanes doporučuju myš, s joystickem se lítá blbě, není to na něj dělaný.
    • naprosto souhlasim, nainstaloval jsem WT a po první bitvě jsem to shodil do winu a odinstaloval Warplanes

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit