Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Příběhová linka vypadá hodně lineárně. Tři postavy možná vypadá, že tam bude jako víc možností, ale podle mě právě tenhle princip to ještě více sváže lineárností. Což neřikám, že to bude špatně, ale jsem hodně zvědavej, jak kromě toho se to bude hrát v otevřenym světě, když člověk nepude po příběhu.
    • Já jenom doufám, že nebudou to střídání postav vnucovat.
      • Robotron3
        To se obávám, že asi budou. Kdyby ne, tak by to bylo hodně super.
        • psali že je na hráči, za kterou postavu bude chtít hrát, může hru odehrát za jednu nebo je střídat
          • Keyz
            Bude záležet na chování parťáků během misí. Aby nebylo nutnost přepínat z důvodu toho, že to něco udělají jinak anebo to rovnou podělají :)
          • Robotron3
            Ok, díky. Jestli to dodrží, tak by to mohla být hodně dobrá změna od GTA IV.
            • Robotron3
              Máš pravdu, nerozumíš. Jde o to, že kdyby hráče nutili se přepínat mezi postavami, tak to ukazuje na lineární design misí. Teď bude hrát za tohohle a teď zase za toho. V opačném případě máš volnost, jak hru hrát a misi dokončit, jak ty sám chceš, s jednou, nebo klidně se třema. Možnost volby je vždycky fajn.
            • Takže to chápu tak, že když tě nebudou nutit přepínat postavu, tak je to ok a ty budeš hrát za jednu. A to je pro tebe vítaná změna od GTA 4? Tomu fakt nerozumim :D
  • Amylee.Anderson
    Cha, když tam letěl letadlem, tak mi vyskočila reklama "Pojistěte se na cestu" *1* Jinak jsem docela zvědavá na to přepínání hrdinů. Snad to bude tak nějak přirozený a nebude to akorát na přítěž.
  • Vypadá to hodně dobře, ale bojím se těch 3 postav mimo misi. Chci si s nějakou postavou zajet na kole, přepnu na ni a musím ujíždět policajtům. *10* *7*
  • Neviem či je to textúrou tej cesty ale tá cyklistika vyzerá úžasne *14*
    • Veskoslav
      No rozhodně lépe než ty samostatné simulátory cyklistiky, co byly na prodej.
      • Simulátory cyklistiky?? Ku*va smutný *15*
        • Tak kdo by se nechtěl projet na kole za půl mega že *4* (pokud to tam je)
          • Miserius
      • Simulátory celkovo je divný žáner pretože vačšinou z toho vyleze úplny opak simulátoru...
  • teda .čekal jsem víc....
    • LuckyBaal
      a nejsi jediný
  • Tak a jetu dalsi obavany hrebicek do rakve pc platforme. JE videt ze velke AAA titulky se proste na pc nedelaji. Ano obcasd je naka ta petice zebrajicich pc hracu, ale nane stejne sichni kaslou. Prece nebudu prodavat neco co 99% lidi ukradne , jetio tak priznejmesito vychodni blok krade krade a krade. Vzdyt si vemte BF4 na konzole tam bude aj ta podpora klavesnice a mysi a jaky argument pak zuistane pc nerdum .. zadny ano zadny.
    At si hraji tech par indie co zustane u pc , stacilo se podivat na e3 a kazda kvalitni indie jde na konzole.- Staci se podivat otevrenyma ocima a kazdy uvidi pravdu o pc.
    Pc se stalo jen doplnek ke konzoliml ,ktere urcuji hrani jako takove a vzdy to tak bude.
    • To jsi přeložil do češtiny něco přímo z /v/, ne?
    • Víš, to ještě neznamená, že když ty kradeš jak straka, že kradou všichni ostatní
    • Když si sám hru na pc koupit neumíš, ale jen ji ukrást, tak tu prosím neříkej, že si ty hry nikdo nekupuje.
      • LuckyBaal
        čus golema! *1* jinak pravda... a na konzolích se samozřejmě vůbec nekrade.
    • hrebicek do rakve :D hmm ani tolik ne to mas jedno s druhym na konzole sou delany exkluzivity protoze je nekdo ochoten zaplatit vyvojarum za to aby hru na pc nedelali a mohli ji prodavat draz. A stejne spousta exklusiv veci stoji za starou backoru at uz Dead Rising coz byla kravovina vzdycky nebo to oznamene Ryse to vypada ze bude historicky presne asi jako Robocop. Ale kdyz se tak zamyslis tak pc ma taky velke hry co konzole nemaji napr. Total War serie, Arma, MMO tituly (mam pocit ale ze uz naka na konzoli bude) a urcite te napadnou dalsi. Sou to sice spis hardcore veci se kterymi je to na konzoli problem ale stejne. Jinak na konzoli se stejne daji hrat vazne jen sportovni a zavodni hry ty sou na ovladaci super ale akcni to snad ani nemuzes brat vazne :D ma to tak 20 fps.
    • Veskoslav
      Trol level: -23333.

      Doporučení: Reinkarnace a zkusit to znova.
    • PC platforma aspoň nebrzdí vývoj grafiky (zožerte ma zaživa)
      • Vývojáři a PC hráči ji brzdí. Pokud se na PC prodá víc jak 2 nebo 3 mega (což je případ Crysis, který měl 3 mega) a zaplatí jim to vývoj, tak vám tu ultramega graficky nabušenou hru na PC vydají, ale když si ji na PC koupí málo lidí, tak musí to vydat i na konzole, aby vydělali nějaké prachy (nebudu se hádat, kde se víc pirátí).
        To, že Ti tady přistálo skoro 30 liků ukazuje, jak PC hráči (ne všichni, jen těch 30 + tak čtvrtina až polovina celkového objemu PC scény) nejsou schopní přiznat to, že oni se na tom podílí taky a svalují vinu na konzole.
      • spoock
        jo, brzdí, ale na druhou stranu, i na průměrné sestavě si můžeš zahrát, což kdysi představovalo velký problém, pokud se jednalo o nové hry, u další generace to s mojim PC už asi nepůjde, ale raději vrazím prachy do zařízení, na které další GTA výjde jako první
      • Booze zas ten absolutni nesmysl. Staci se podivat na hry na ps1 a ptom na ps4 .. co pak asi uvidis??? Nooo co tam vidis? Ano jeto nova generation..
        KOnzole brzdi vyvoj , pane boze ., Vyvojari kaslou na tisice konfiguraci kdyz to pak 99% lidi ukradne . Staci se podivat na takove Crysis zeee a vsichni vime po kolika leteach dlouhych letecgh se zaplatilo . Ale to 1% lidi cosi kupuje gk/cpu za desitky tisic chce lepsi grafiku, lepsi o pribeh atd jim nejde hlavni je unich grafika. UUUU tyhle lidi prave nici herni trech to 1% cosi hraje na bohy.
        • Nepis buzno.
        • Veskoslav
          Error 408, Error 412, Error 413. Nutná reinstalace systému! Pozor, pozor, přehřátí systému, reinkarnace se nezdařila, program Trol selhal. Error 415, přehřátí systémů. Opuště okamžitě prostor laboratoří! Toto není cvičení.
          • holec89
            to uz je vtipnejsi cist ty trolly
        • porovnávaš PS1 s PS4? to jako fakt?
      • Miserius
        To je pravda, ale vybral sis blbej prispevek ke kterymu to napsat *1* On ti napise ze velke hry se na pc prestavaj delat a ty mu napises ze aspon teda nebrzdi vyvoj grafiky
        • Reagoval som hlavne na toto: ,,jaky argument pak zuistane pc nerdum .. zadny ano zadny."
  • Vypadá to... úplně stejně jako GTA IV, aha ono to má vyjít na staré konzola, tak proto...Ale i tak si to koupím, hratelně to vypadá lépe.
  • Keyz
    Snad se zase trochu posune AI a Fyzika. GTA IV byl slušný skok oproti SA. Z videa nelze soudit.
    Grafika nemohla překvapit, když to je na dnešní generaci konzolí. Rozmazané vzdálené objekty AA není apod...

    Ale na první pohled to vypadá lépe (trochu tomu nahrává barevnost). Rozhodně lepší animace postav oproti GTA IV. Jestli to bude na PC, tak snad tam půjde hodně věcí změnit.
  • InfidelBro
    Proč by někdo v GTA chtěl hrát tenis nebo jezdit na kole ?
    • BoB.2
      Já taky.
      • jindra.veliky
        az budou v cestine *1*
    • ucho
      v san andreas byla jízda na kole parádní. pěkně si udělat výšlap do hor, a pak skočit z nejvyššího vrcholu...
    • Já rozhodně taky!
    • Veskoslav
      Třeba já....
      • InfidelBro
        Já se neptal na KDO, ale PROČ.
        • Veskoslav
          Protože mě to baví jezdit na kole, posilovat, venčit psi a pak třeba jít vykrást banku? GTA sérii nepovažuji za bezduchoy vyvraž´dovačku, jak si tady mnozí představují i hrají. Občas jsou prostě mimozabijácké aktivity pestrým zpestřením stereotypu zabíjení.
          • Zkus někdy tyto věci udělat v reálu a bude tě to bavit ještě víc
            • Psal jsi o venčení psa, jízdě na kole posilování, to nejsou zrovna drahé koníčky
            • Veskoslav
              Ano mám peníze na to, abych jezdil lodí, lítal padákem, lítal v letadle atd...proboha vzpamatuj se....Tuhle blbost můžeš říct v podstatě pokaždé. Zkus si to v reálu.....
  • Veskoslav
    A osobně? GTA po převodu do 3D jsem vždycky hrál kvůli vedlejším činostem:) Nikoliv primárně zabíjení, pro to tu je a vždy bude GTA II.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit