Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na PS3 to bude vypadat lip nez ostatni hry ktere na PS3 byli teda pokud neberu jine exkluzivity jako je The last of us atd. Protoze zatimco od hernich tvurcu ktere nedelaji exkluzivity je procesor CELL od PS3 vyuzity jenom na 20-40% tak exkluzivity vyuzivaji procesor celej tak jako RDR, The Last of us, Uncharted atd. Takze jakoze GTA IV se na PS3 trhalo a vypadalo strasne neznamena ze GTA V se bude trhat nebo bude mit rozmazane pozadi jako GTA IV aby to vubec sedm let stare konzole rozjeli.A proto take od PS3 exkluzivky vypadaji lip nez od Xboxu diky silnejsimu procesoru. I kdyz RDR vypadal lip na Xboxu protoze byl predevsim exkluzivka pro Xbox ale rozdily byly malinke tak samo GTA V na PS3 bude mit mensi rozdily nez Xbox.
  • Kronoss1: Video je z PS3 verze a nechapu proc by se nedalo takhle presne a rychle strilet na gamepadu kdyz citlivost jde nastavit a navic R* rekli ze mireni bude jako v RDR kde to bylo bozi oproti GTA IV kde mireni na gamepadu bylo strasne.
  • Keyz: Bud jsi slepy a nevidel jsi ve videu ukazatele tlacitek s ovladace PS3 coz znaci ze to je hrane na PS3 verzi nebo jsis jednoduse chtel zase rejpnout do konzolistu tou vetou: "Já hlavně nechápu proč když to je na PC, tak textury jsou většinou stejně hnusné jako na konzole".
  • Hory85
    Malej Matrix *1*
  • Hanzales
    Tož bude to fakt pecka. Alespoň to tak vypadá. Já se těším dost :)
  • kennyB
    Ty máš kamarády??? *15*
  • Já hrál RDR na xboxu, a tam to vypadalo skvěle! A nezdá se mi, že by mezi PS3 a X360 byly nějaké velké grafické rozdíly. Asi nejsem po grafické stránce tak náročný. A navíc, tenhle gameplay byl z PS3 verze, a sám vidíš že ta hra vypadá úžasně.
  • Můžu být tvůj kamarád ? blbce ještě za kamaráda nemám. Hodil by ses mi do sbírky.
  • staci jedna :D
  • Kazdopadne to bude skvela hra na PC ne ?
  • co se vam na te grafice nelibi sakra vzdyt je to super, co chcete jako co aby to bylo uplne fotorealisticke a to jako co si pak budeme kupovat gtx titan nebo rovnou dvě do sli aby to šlo plynule?
  • skream.Dobrý beru.Na druhou stranu zkus na myši zahrat třaba FIFU(řekl bych NHL co jsi tady psal,ale to už si na PC nezahrajweš)Tam to prostě bez joysticku nejde....To mi nevymluvíš
  • První herní konzole spatřila světlo světa v roce 1972, to o nějakým PC ještě nikdo ani nesnil.
  • ja tu hru už mam me to prines z ameriky kamos on zna lidi v rokstaru. jako nic moc to neni davam tomu 2/10 *11*
  • Dezolát: debilita? Vlez na jakýkoli server např Counter strike a zapoj k PC joystick místo myši. Pak něco říkej ;)
  • vlastik.plaminek:
    Jak sám píšeš - "U FPS je to míření sice trošku pomalejší..." pomalejší = horší. Pomalejší rozhlížení, míření, označování jednotek, vojáků v RPG je pomalejší (horší)
    jak píšeš pořád se to dá ale jsou lepší věc a tou je myš, takže s tebou vlastně souhlasím ;)
  • Cože? Spíš nechť jim uhnijí reprodukční orgány.
  • Mother of GTA! Musím mít! Až to vyjde na PC (tedy doufám, že později to vydají), tak si ji kupte! Kdo ji stáhne nechť mu na týden router vypadne! *1*
  • Jazz
    @ltfb: Myslíš později, že ?
  • A ptám se tedy, proč tomu tak je, že PC verze vyšla déle?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit