Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jestli domrví řízení jako v každé podobné hře jako je SR apod tak se vážně naseru ... nechápu proč všem řízení ve 4 vadilo ... mně přišlo super ... bohužel co jsem viděl ve videu, mám strach *13*
    • Jazz
      Někde jsem četl, že se jim líbili reakce na jízdní model ze čtverky, tak ho použili i ve pětce a přidali pár vylepšení a prý hlavně váhu aut.
      I když na té dálnici (či co to bylo) jak se tam sklouznul, to mi srdce poskočilo.
      Taky se bojím, jestli to nějak nedomrvili. Ale zase ono to klouzalo i ve čtverce, jenže míň. Třeba to může být taky tím tuningem.
    • KeanuX
      Model řízení byl ve čtyřce super. Třeba v takovym Saints row nebo Sleeping Dogs bylo řízení za trest *9*
  • Kronoss1
    Nevypadá to sice špatně, ale proč mi to graficky strašně připomíná GTA IV? Vždyť je to skoro to samé.
    A nezlobte se, ale GTA začalo na PC, takže nechápu, proč borci z Rockstar alespoň PC verzi neoznámí. Stejně jsou ty ukázky (zejména to střílení) dělané na PC, protože střílet takhle přesně a rychle s gamepadem se prostě nedá. Dokud nevyjde PC, tak je ta hra pro mě vcelku mrtvá.
    • Kronoss1: Video je z PS3 verze a nechapu proc by se nedalo takhle presne a rychle strilet na gamepadu kdyz citlivost jde nastavit a navic R* rekli ze mireni bude jako v RDR kde to bylo bozi oproti GTA IV kde mireni na gamepadu bylo strasne.
    • ty jsi mi ale znalec. Na pc to vychází z půlročním zpožděním už od san andreas a je to z toho důvodu, že verze pro pc se pirátí. A to hodě - takže si prvně nahrabou prachy z konzolí, kde si to většina lidí musí koupit, pokud nemají jailbreaknutou konzoli.
      Grafika že ti připomíná GTA IV? V nějakých drobnostech možná, ale asi sis nevšiml kompletně přepracované mimiky obličejů, lepších animací pohybu, demolice (ta zeď co se rozpadne na kusy - sice to vypadá naskriptovaně, ale je to demolice..), minihry, které jsou převzaty z plných her (tenis, cyklistika..).
      A nakonec - ty gameplay záběry jsou všechny natáčené na PS3.
      Než příště začneš mlít blbosti (bohužel s tebou plno lidí souhlasí, jelikož o tom takřka nic neví), tak si sežeň nějaká fakta.
    • GTA nezačalo na PC, bylo vyvinuto na PC a první prodeje odstartoval Playstation. O pár dnů :)
    • Ten gameplay je dělaný z PS3 verze ;). Když se slaňuje z toho vrtulníku, aby tam unesl toho cápka, můžeš si v levém horním rohu všimnout ovládání ;).
      A to jak Franklin krosí nepřátele z krytu auta je převzato z Max Payne 3. Mají tam zapnutý auto-aim, jenž též ve hrách využívám, pač jinak to chce trochu praxe nacvičit přesné míření manuálně. Občas to zkouším hrát i s free-aim, ale jen někdy :D.
      No na PC, byly i na PS1 myslím, teda ty úplně první díly. Jinak nevím, jak to bylo od trojky, ale prvně to bylo vždy na PS2 a až pak na PC. To si pamatuji takové San Andreas. Oznámeno na PS2 a jak pak všichni žadonili, aby to bylo i na PC :D. A nakonec vyšlo a byla to pařba jako žádná jiná, pokud nepočítám VC s nímž jsem si užil mnoho hodin zábavy, a to i díky nejrůznějším modifikacím :).
      • nemohl jsem si vzpomenout jak se jmenuje ta funkce na zaměřování auto - aim....Díky
        • No nemáš za co :)
    • Jestli to byl někdo s myší, tak má v ruce cit asi jako dřevorubec.
    • Jestli jsi někdy hrál GTA 4 nebo třeba RDR na konzoli, tak bys mohl vědět,že tam mají nastavený přeskakování mezi zaměřenými nepřáteli.Nechalo se to sice vypnout,ale v základním nastavení stačilo stisknout knoflík a bylo zaměřeno na dalšího nepřítele...Takže bych to viděl na konzolovou verzi...
      • Kronoss1
        Nehrál, taky proč že ano?
        • Třeba proto,že RDR na PC vůbec nevyšlo?
    • "protože střílet takhle přesně a rychle s gamepadem se prostě nedá." - Věr tomu, že dá. Zase tak rychle v tom videu nemířili, aby to nešlo.
    • Keyz
      Já hlavně nechápu proč když to je na PC, tak textury jsou většinou stejně hnusné jako na konzole (hlavně silnice apod.) a pak musí člověk čekat na modifikace. To je tak strašný problém tam hodit lepší texturu. Na tom by asi muselo makat 500 lidi rok. *11*

      Snad to alespoň půjde modifikovat.
      • No hry na stare konzole PS3 a Xbox360 ma pomerne zastarale enginy, kdy moc s vetsi pameti neumi poradne pracovat. Staci si vzpomenout na GTA IV... za ty naroky, to bylo proste divne. Pritom konzole ma 256MB na vsechno. Tohle bude prakticky to same... no urcite s novou GTA VI (ktera na 100% nekdy bude) na novych konzolich to bude jina kava. No... to si ale jeste pockame.
        • XCrap má 512 na všechno a PS3 to má rozdělené na 256/256...
  • Neviem či je to textúrou tej cesty ale tá cyklistika vyzerá úžasne *14*
    • Veskoslav
      No rozhodně lépe než ty samostatné simulátory cyklistiky, co byly na prodej.
      • Simulátory cyklistiky?? Ku*va smutný *15*
        • Tak kdo by se nechtěl projet na kole za půl mega že *4* (pokud to tam je)
          • Miserius
      • Simulátory celkovo je divný žáner pretože vačšinou z toho vyleze úplny opak simulátoru...
  • Hra vypadá fantasticky. Akorát pořád nechápu, proč klasickou PC hru nevydají na PC jako první. A vůbec, proč to vyvíjet prvně pro konzole? Na PC by s grafikou mohli udělat ještě větší peklo.
    • Rockstart chce prašulky. Vydá hru na konzole. První várka peněz. PC hráči (bohužel) sedí a koukají smutně na videa na YouTube(v mém případě hraji Saints Row IV) a už předobjednávají PC verzi.
      2. várka peněz. :D
    • No protože než ztrácet čas se zkoušením a laděním kompaktibility s miliardou PC komponent, raději udělají hru pto jeden stroj(byť v horší grafice) a zbytek času věnují obsahu hry:-))) Jako upřímně, jako zarytý PCčkář docela nechápu, proč se hry na PC ještě vůbec dělaj. Z ekonomického hlediska všechno hraje do not konzolím. Pořizovací cena, spotřeba energie,minimum času ztráveného obsluhou stroje(instalace, reinstalace,ladění biosu,upgrade driverů,atd). PC budu mít asi už do smrti, ale ne kvůli hrám. Na ty si pořídím jednu z konzolí.
      • Myslím, že když si kupuješ hry, určitě sis všiml, že hry na konzole jsou o dost dražší, takže se ti ta investice do PC vrátí, pokud nemáš PC za 80k. Mimochodem znám dost lidí, co pirátí i na konzolích.
    • Protože Razor1911, SKIDROW, Reloaded a podobný grupy ;). Bych tě chtěl vidět, jak bys makal několik let na nějakém projektu a vydal to prvně na PC a pak konzole. Bys koukal, jak malé zisky bys měl, jelikož bys udělal zásadní marketingovou chybu - konzole vynáší mnohem více, než PC ;). Nejvíc by tě to štvalo, jelikož za svou práci chceš být přeci odměněn a ne okraden :P. Neříkám, že si to na PC lidi nepořídí, ale mnoho si to stáhne.
      Takže já se Rockstaru vůbec nedivím a upřímně jsem za to i rád, že to takhle dělají. Stejně nad absencí PC verze, která časem jistě bude, brečí jen trapný děcka co si to stáhnout :P. Pak ať se nediví, že studia nechtějí vydávat svoje tituly na PC, případně ano, ale až časem a někdy je to jen odvařený port. Proč? Protože warez :P.
      Určitě dostanu hodně mínusek, ale je mi to jedno. Říkám pouze tak jak to je ;). A pokud někdo bude tvrdit opak, tak ať nekomentuje a dá si rovnou pár facek :P.
      • V Bohnicích zavedli internet nebo jsi zase utekl?
        • Ani jedno, proč se ptáš? ;)
    • Protože na konzolích mají zajištěn odbyt. Na PC mají zajištěno leda to, že hráči budou nakupovat" u Skidrow nebo Razor 1911.
    • Keyz
      Asi chtějí aby lidi kupovali konzole. Kdyby to vydali na PC a dali tam nastavení grafiky co to dá, tak by to zastínilo novou generaci tak, že by byla o několik generaci starší. A to nemyslím jako Hate na konzole.

      Určitě mají nějaké dohody. Jinak by to mohli vydat na všechny platformy ihned.
      • No na nastavení grafiky"co to dá" by si to zahrálo možná tak 10% PC hráčů vlastnících titány, 780ky a podobně.....
        • Keyz
          Proto jsem psal o možnosti nastavení. Tedy aby to šlo měnit.
          I pouhá instalace lepších textur do GTA IV o hodně vylepší pohled na hru a jediné co se změní, je zatížení VRAM. To moc nevadí, když má každý přes 1GB.
    • Hra je delana na stare konzole. Nevypada fantasticky, vypada jako 8 let stara hra omezena konzolovym HW.
      • Kdybys neplácal blbosti, viď. Bylo by radno si zopakovat, jakže to hry vlastně vypadaly před 8 lety. A než tu nějakej rozumprd řekne Crysis, tak tomu je teprve 6, a především, na plný detaily šel pustit až dost dlouho po vydání. Na průměrný herní sestavě to bylo docela nedávno. Ani můj rok a půl starej PC to nedá na ultra s 60 fps. Musim pár efektů hodit na high, jinak mi framerate sem tam klesne blízko k 30 a to není ono. Navíc GTA je openworld s tunou AI a fyziky, takže nemůže všechen výkon směřovat k vizuálu. Naopak tento díl vypadá opravdu hezky. Dát některým h.vno ať si hrajou, fakt.
        • Mimochodem, XBOXu je 8 let a bude se to na nem hybat, proto to vypada jako 8 let stara hra. Uvedom si ze v dnesni dobe ma ta konzole bliz k vykonu mobilniho telefonu nez herniho pocitace ;-)
        • Half-life 2 je 9 let a vypada vicemene stejne. Crysis pochopitelne vypada mnohem lip.
        • To víš, co taky čekat od místních debilas s průvanem v palici a s lejnama v očích. Argumentů je tu škoda...
  • El-Bravo
    Mám docela obavy z toho jak dopadne jízdní model. Připomíná mi to burnout. Nic proti burnoutu ale do gta se mi to nehodí :-/
  • Měl bych takovej dotaz , nepřipadá vám už celkem ohraný omílat do zblbnutí pořád to samé dokola ? PCčkáři=piráti . Koho tyhle žvásty vlastně zajímaj ? *11*
    • no inac uz zacina byt ohrane aj to jak im tu za tie hadky nadavate
      aspon sa snazia nehaj tak
  • rancor1223
    Hratelnost vypadá parádně. Skeptický jsem snad jen ohledně jízdního modelu, který vypadá, no, tak jak je to dnes moderní - auto drží jak přilepený s neskutečně snadno řiditelným driftem. Snad se pletu.
    A ta grafika je zvláštní. Na jednu stranu je fakt krásná, na druhou ale občas neskutečně bijí do očí na jedné straně neskutečně detailní postavy a předměty (zpravidla vozidla) v kombinaci s naprosto tragicky nízkým rozlišením textur prostředí.
    • Keyz
      Toho se bojím. Po slušné fyzice v GTA IV kde nešlo jet na max do zatáčky by tohle byl opravdu krok zpět.

      Ohledně grafiky. To jsou prostě triky aby to vypadalo co nejlépe. Dělají to na stejný HW, a tak dali do popředí postavy. I z toho videa ukazují hlavně postavy a ne ulice a stíny apod... Tedy někde přidali jinde ubrali. Na PC snad bude možné přidat nastavení všude.
      • Upřímně nechápu, proč je tolik lidí, co měli potíže s jízdou v GTA IV. Bylo to možná víc odpružený nebo jak bych to řekl, ale já s tím žádné problémy neměl. Mám GTA IV jak na PC tak i na PS3 a naprosto v pohodě. Rozhodně lepší jak v SA :P. Jenže v SA nebylo nic :D. Tam bylo jen něco, aby se s těmi auty dalo jezdit :D.
        Co se týče grafiky (ta se bude asi dlouho probírat :D, mimo dalších aspektů) - na tu jsem dost čuměl. Vypadá fantasticky, na konzole limitované HW ;). Popravdě si myslím, že nižší počet vozidel na scéně nikterak neubere celkový zážitek z hraní ;). Podle mého to ani moc nepoznáme jak budeme do té hry zažraní ;):D.
        Sakra to zase bude kruhů pod očima :D. Tohle vidím na zábavu na pořádně dlouho :D.
      • Slusnej fyzike? Auta ako krabice? *8* Mozno tak s modom, ale bez modu tazko.
      • rancor1223
        Neřikam že by to šlo udělat jinak. Hold někde ubrat museli aby to na těch dnešních konzolích jelo. Docela mě zajímá jak moc plynule se to bude na konzolích hejbat. A na PC doufám alespoň zvednou ty textury.

        Mimochodem ty letadla vypadají skvěle! Už jsem napočítal snad 4 *1* Takový výběr jsem snad ani nečekal.
        • GTA 4 bylo o dost vylepšené oproti konzolové verzi, snad se toho budou držet (a snad to vůbec na PC vydají).
          • rancor1223
            Ok, tak snad. Já konzolová GTA 4 nikdy neviděl tak jsem netušil jak moc změnený o bylo. A o vydání na PC nepochybuju jen si tak půl roku počkáme. Ale co, vyjde Rome 2, to mě do vydání GTA5 zabaví *1*
  • Vypadá to hodně dobře, ale bojím se těch 3 postav mimo misi. Chci si s nějakou postavou zajet na kole, přepnu na ni a musím ujíždět policajtům. *10* *7*
  • Amylee.Anderson
    Cha, když tam letěl letadlem, tak mi vyskočila reklama "Pojistěte se na cestu" *1* Jinak jsem docela zvědavá na to přepínání hrdinů. Snad to bude tak nějak přirozený a nebude to akorát na přítěž.
  • cumpi3
    jo, pěkné pěkné *4*
    PS: Taky budu furt chodit do medical pro léčebnou trávu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit