Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak s tim psychoušem Trevorem se mi zrovna 2x moc nechce hrát, abych pravdu řekl *7*
    • Mě se nejvíc líbí Michael, za toho budu hrát cop to půjde. Jmenuju se Michal tak budu Michael ve hře. :D
    • Kein
      Mě naopak Trevor přííjde nejzajímavější. :-)
    • Proc? Moc "out" v sporadanem svete? Prave takove postavicky dokazout nakopnout poradnej adrenalin, absolutismus a humor do akce! :-) Hodne mi ta postavicka pripomina hru "Kane and Lynch"... urcite mala inspirace tam bude.
  • Vypada to pekne, ale kdyz tak koukam na AI pocitacovych protivniku, tak to zase budou mazec boje s idioty
  • co se vam na te grafice nelibi sakra vzdyt je to super, co chcete jako co aby to bylo uplne fotorealisticke a to jako co si pak budeme kupovat gtx titan nebo rovnou dvě do sli aby to šlo plynule?
    • staci jedna :D
  • God-of-War
    Zklamaný může být tak akorát magor... Tohle bude masakr!
  • zdeeneek
    Za plnou cenu hry hned po vydani nekupuju, ale za tohle dam klidne i 1500,- kc. Takovou hru musim mit hned v den vydani !!!
  • Dvě věci, co chci jsou, aby se to hýbalo plynuleji než PS3 verze čtvrtého dílu, což byla tragédie. Taky chci vylepšení jednotlivých misí, aby to nebylo jen dojeď sem, vystřílej zmetky a vrať se zpět s nějakou věcí - to byl důvod, proč jsem nedohrál čtyřku.

    Jinak se ale stejně víc těším na Saints Row 4, protože 3. díl nabídl lepší a zábavnější hratelnost (dohrál jsem) a čtyřka bude (snad) podobná. Proto tedy přeji vyšší prodeje Saints Row 4 a ne GTA.
  • Keyz
    Snad se zase trochu posune AI a Fyzika. GTA IV byl slušný skok oproti SA. Z videa nelze soudit.
    Grafika nemohla překvapit, když to je na dnešní generaci konzolí. Rozmazané vzdálené objekty AA není apod...

    Ale na první pohled to vypadá lépe (trochu tomu nahrává barevnost). Rozhodně lepší animace postav oproti GTA IV. Jestli to bude na PC, tak snad tam půjde hodně věcí změnit.
  • Těším se jako malý kluk.
  • Jůůů... A nebude to tak, že si budu hodinu jezdit po městě, mezitím co zbylé dvě postavy dokončí 2, 3 mise? :)
    • Myslím to tak, že už mi to prostě připadá přehnané... Já se rád sžiji s jedinou postavou, za kterou hraji. Jak bylo předvedeno na videu, nakoupím mu hadry, zahraji tenis, ale takhle se "starat" o tři postavy. ...
      • Ale zase ta mise ja kbyla ukjázana kde 3 postavy kooperují je mrtě. A předpokládám ,že co-op pro 3 hráče bude součástí hry ;)
        Já bych zase uvítal možnost si vytvoři vlastní postavu. Jako v MP pro GTA:IV nebo jako v Saints Row..
  • Vypadá to moc pěkně, grafika je velmi pohledná model destrukce zdí velmi efektní, střelba zdá se být do značné míry převzatá z třetího Maxe Payna, až na to že zde bude petrně z logických důvodů absentovat bulettime a zpomalené úskoky. Jinak se trochu modlím aby nějakou výraznější změnou neprošel jízdní model, to co bylo ve 4-ce a jejích datadiscích bylo naprosto super, včetně modelu poškození...
    • Model poškození vypadal stejně pokud jsem se dobře díval na videu. Jenom ten model řízení mi přišel poněkud jednodušší *10* No uvidíme,jak to dopadne až to výjde a hlavně ať oznámí PC verzi! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit