Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    O_O, doslova
  • Big_Pete
    Hmmm, typicky cechacci, ukazkovi knedlikari, cvaknete si pivo a nadavejte na celej svet.Stejne si to 90procent lidi co tu zase klasicky jen hatuje GTA5 stahne a bude u toho slintat.
  • No hlavně na PC to bude vypadat alespoň jako hra z roku 2013(po grafické stránce to nebude vypadat v HD na zgrcání). Jediná nevýhoda kompu je jeho cena(a neustálá potřeba do toho prachy vkládat). Nicméně, ať už konečně pohřbí ty prvohorní staré generace konzolí a ukážou se ty nové.
    • a kdo bude platit vývoj her???PC komunita???To bys mě rozesmál....
      • Na PC se podle vseho prodalo 5 milionu kopii GTA 4 z celkovych 25ti milionu prodanych kopii takze to takova tragedie zase nebude.
        • Ano, takže máme tři platformy, na které GTA IV vyšla a na PC se prodala 1/5 z celkového objemu prodaných kusů. Pirátit, pirátit, pirátit...to PCčkářům jde.
          • Ano a na Xboxu to byly dve petiny a to samy na PS3. Vzhledem k tomu ze to na PC vyslo asi o pul roku pozdeji tak se neni az tak moc cemu divit...
            • Jazz
              @ltfb: Myslíš později, že ?
            • A ptám se tedy, proč tomu tak je, že PC verze vyšla déle?
      • Kolik se prodalo Zaklínačů jen na PC? Kvalita se zaplatí kdekoli.
        • ale v celosvětovým měřítku,to zas tak moc nebylo...Mám ho doma na konzoli a je super,ale proč další zaklínač bude současně i na konzole....První na konzole nebyl.Druhej vyšel se zpožděním a třetí....Nepřipadá mi to,že by čekali velký výnosy z PC verze....Můj názor
          • To každopádně. Jsem rád, že jim to došlo. Stejně tak by i Arma měla být co nejdříve na konzolích... i když těžko říct na kterých, když současné na to nemají a ty budoucí také ne :D Jen si myslím, že kvalitní hry se prodají i na PC. A ty nekvalitní se zase prodají dobře i na konzolích.
            • Hlavně ale ta jednička ukázala na PC, že dvojka může být hodně kvalitní.
            • Praktiky CD projektu jsou dost strašné a ještě poslouchat ty jejich kecy. Vydali to ale i na Xbox, tak ať jsou třeba rovnou z pekla :D Jen ta jednička schází, no...
            • S Armou nemám zkušenost,takže nebudu soudit...Ale přišlo mi,že prodeje u Zaklínače 2 a toho Diabla byly způsobený tím,že ze začátku stašili těma ochranama.Teda co si tak nějak vybavuju co dělal CD Project??Když to nešlo pořádně potáhnout,tak si to koupili...
        • a krom Zaklínače a Diabla???
          • krom Zaklinače a Diabla např. Call of duty, Half-life, NHL byla dříve nejprodávanější hrou v ČR, SIMS, minulé GTA, tomb raidery.. mám pokračovat? Jedinou výhodu co vy konzolisti máte je Red dead Redemption. Tak se s tím smiř, konzole se nabušným PC nemůžou rovnat ;) a kdo říká že by neměnil gamepad za myš, tak si lže sám sobě, systém míření myší nemůže nějaká páčka překonat ani omylem ;)
            • skream.Dobrý beru.Na druhou stranu zkus na myši zahrat třaba FIFU(řekl bych NHL co jsi tady psal,ale to už si na PC nezahrajweš)Tam to prostě bez joysticku nejde....To mi nevymluvíš
            • Dezolát: debilita? Vlez na jakýkoli server např Counter strike a zapoj k PC joystick místo myši. Pak něco říkej ;)
            • vlastik.plaminek:
              Jak sám píšeš - "U FPS je to míření sice trošku pomalejší..." pomalejší = horší. Pomalejší rozhlížení, míření, označování jednotek, vojáků v RPG je pomalejší (horší)
              jak píšeš pořád se to dá ale jsou lepší věc a tou je myš, takže s tebou vlastně souhlasím ;)
            • vlastik.plaminek
              Bez myši se dá hrát naprosto v pohodě. U FPS je to míření sice trošku pomalejší, ale pořád se to dá. Ten zbytek je jenom výmluva na levorukost.
            • skream: to o NHL v podstatě nebyla reakce na prodeje na PC, ale na tvoje výroky o tom, že hrát na myši a klávesnici je nejlepší

              "a kdo říká že by neměnil gamepad za myš, tak si lže sám sobě, systém míření myší nemůže nějaká páčka překonat ani omylem ;)"

              "Joystick jedině na Mária nebo Tony Hawka, ale všude jinde jedině myš ;)"

              Sorry, ale to je debilita
            • Dezolát: psal jsem že NHL BÝVALA nejprodávanější hrou, a tato hra nebyla spojena s ovládáním myši ale s prodejností PC vs konzole. Promiň ale neumíš číst ;)
            • Jasný...Dame si NHL na myši a podobně...U blafáku si zlomíš ruku a pravou myš bych viděl na střelu golfem a levým střelu zápěstím....Ale promiň nevíš o čem je řeč,protože nejprodávanější hra na PC už tam asi 6 let nevychází....
            • Neexistují jen FPS u kterých je ovládáni na joysticku tragédie. Dále Strategie, RPG, adventury to vše by bylo bez myše utrpením. Joystick je vhodný jen na závody, logické hry a arkády.
              Pokud bysme se bavili čistě jen o GTA, kde musí být systém automatického zaměřování protože by to joystick nezvládl zato myš bez problémů? Možnost nahrávat své MP3 do rádia, mody, čeština, o dost lepší grafika? Konzole jsou o toto vše ochuzeny, proto jen blázen může tvrdit že jsou v tomto směru lepší ;)
              Jak jsem psal, jediné co vám závidím je RedDeadRedemption a to že půl roku nemůsíte čekat na konverzi GTA.
              Ale chápu tě, člověk který už konzoli má jen těžko bude hanit to do čeho vrazil prachy...
            • A existují jen FPS, ne? :D FPS jsou většinou o ničem a ani na konzolích jich nikdy moc nebylo. Kvůli přilákání tupých PC hráčů bylo potřeba udělat změny.
            • Tak maximálně je výhoda v tom že tě joystick hřeje na kulách :D
              Proč myslíš že na online serverech pro např. FPS hry na konzolích jsou ochrany proti užívání myši? (tím myslím tu speciální předraženou myš pro xbox i PS3)
              Jak sami výrobci řekli, hráči s touto myší by měli OBROVSKOU výhodu oproti těm co hrají na joysticku. Vidíš, v tomto máme vyhodu, kdo tvrdí opak je šílenec. Jednou jsem hrál FPS, ale jen pár minut, rychlá reakce je hoodně omezená. ;) Joystick jedině na Mária nebo Tony Hawka, ale všude jinde jedině myš ;)
            • A pohodlně mít ruce v klíně nebo se krčit u myši, to je skoro to stejné, ne?
          • Jaký kvalitní hry na PC ještě jsou? Diablo nepočítám :D
            • popravdě nemám tušení...Na PC jsem hrál naposled Open TTD *2*
  • Hanzales
    Tož bude to fakt pecka. Alespoň to tak vypadá. Já se těším dost :)
  • V tom videu neukázaly posilování v posilovně. V prvním traileru je posilovna na pláži.
    Tak jsem zvědavej jestli posilovat ve hře pude.
    • Uvědomuješ si ale, že posilovna ve hře ti skutečné svaly neudělá?
  • BoB.2
    Super tet ještě aby to vyšlo na PC.
  • Koncept samozřejmě vypadá dobře, obávám se akorát toho, že když bude v GTA více herních postav, že "přilnout" k postavám bude daleko obtížnější...ale uvidíme...
  • ucho
    vypadá to skvěle, určitě koupím... párkrát *1*
  • Vypadá to skvěle :)) ještě že mám 16 září narozky tak mi aspoň mají ostatní o koupit :D
  • Celkovo mám z toho skvelý dojem. Nebudem tu riešiť veci okolo grafiky tá mi prišla dostačujúca. Bolo sľubované prepínanie postav niečo na spôsob google earth čo teda v tom videu tak nevypadalo to sa mi moc neto. Taktiež ako tu bolo povedané celková fyzika a ovládanie áut bolo v GTA 4 na výbornej úrovni a tady podľa tohoto, že gameplay videa to ovládanie nevypadalo vôbec príťažlivo spíš úplne arkádovo čo ma štvalo vo viacerých hrách z podobne otvoreným svetom. V tomto je GTA proste unikátna a aj v ďalších iných veciach. Ako hovorím dojem skvelý len keď to ovládanie áut bude také ako vo videu budem veľmi zklamaný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit