Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejsem nějakej HC hráč tohodle typu her.....ale co se mi moc líbilo v DOtě byli modeli hrdinů a jejich hlášky při zabití atd....i ta stylizace je super. Tam je asi oproti konkurenci a hlavně LOlku dost napřed jinak mě to příjde stejný :-D
    • timbersaw... http://hydra-images.cursecdn.com/dota2.gamepedia.com/1/10/Timb_rare_01.mp3 ... simple
  • LoL hram uz dost dlho, Dotu som skusal a aj ma celkom bavila, ale zasa sa ucit vsetkych hrdinov co robia atd... proste by som tomu musel venovat viac casu, no a to sa mi moc nechce. Kazdopadne tazko povedat ktora hra je lepsia. V LoL sa mi paci moznost skryvana sa v krikoch, v Dote su to zasa kurieri a kopa dalsich veci. Ja by som radsej tieto hry ani moc neporovnaval, aj napriek tomu, ze zaner je rovnaky.
  • já sem jen hodím screen prvního postu na oficiálním blogu Dota 2 jako komentár ohledně valve time

    http://i.imgur.com/kDTtUYn.jpg *1*
  • LoLko DOtU2 předběhlo o několik mil...
    • calwin
      lolko sa hraje na úplne inom pieskovisku... a je založené na koncepte MOBA hier ako DOTA, EOS, tuším že aj HON tu bolo skôr :D takže smola ale lolko je v tomto smere ako decko oproti bradatému magičovi...
      ano hrávam obe... no teraz už len dotu :D
      • a DotA vyšla z Aeon of Strife, mapy pro starcraft ... to je pravý prapradědeček :)
        proto mi odborníci preferujeme místo MOBA nebo ARTS zkratku
        ASSFAGGOTS! Aeon of Strife Styled Fortress Assault Game Going On Two Sides
        • Píše se "my" ty odborníku ;-)
    • lolko je nepoveda kopie doty pro deti *6*
      • Porovnej kolik lidi hraje dotu a kolik lolko .... nashle zabari :*
      • A an to jsi prisel jak ?
        • vseobecne znamy fakt
        • http://web.archive.org/web/20100301093256/http://www.leagueoflegends.com/articles/dota_and_lol
  • Zayl
    No já jsem osobně zvědavý kolik lidí se ještě přidá, protože sehnat pozvánku bylo poslední půlrok zhruba 15s práce s googlem. Jsem myslel že kdo to chtěl hrát už dávno hraje.
  • Janun
    You are currently 15012 in the Launch Queue... Mno tak dneska to asi nezkusim :-)
    • Pilgrim66
      No queue
    • jen aby to zítra nebylo 15540 *1*
    • To se máš, já jsem 18 943 *1* *1*
  • Dva se perou a HoN se smeje
    • HoN to jeste existuje sem o tom neslysel tak co to vyslo :D
      • Byla to dobra nahrazka za Dotu z W3. Vicemene to bylo dost podobny jen zmenili vzhled postav. Od te doby uz nevim, jak moc se to zmenilo. Kazdopadne kouzlo DOTY bylo vzdy v tom, ze byla krasne prehledna, coz se v HoNu nedeje. Je to moc barevne a vice neprehledne prostredi.
        Kupodivu DOTU 2 nezkravili a opravdu je po vzoru jednicky, tedy i ta prehlednost je naprosto stejna.
    • spíš postává opodál a doufá že ho velký kluci vezmou do party *2*
      • zaroven sa im smeje ked ma najlepšiu komunitu. ktora vie načo su wardy
        • Tvl souhlas ja sice hraju dotu 2 na vysoke urovni ale kdyz jdu pub tak wardy neexistuji pokud nevemu supporta a nekoupim je sam a tohle v honku neni tam je to automaticky takze souhlsim stim ze hon ma nejlepsi komunitu
          • Mno a nebo je to tim, ze tech hracu je tam vic a kdo vydrzel tak uz je urcitym zpusobem hrac na urovni, ale kdyz je hracu tolik jako v LoL nebo Dota 2, tak je spousta jedincu, kteri poradne nevi, jak se to hraje a ani si to nechteji zjistit.

            Komunitu tam mas taky dobrou, jen se to mixuje v te velke komunite napric.
  • To jako ještě existují lidé, co do bety neměli přístup? Mám na účtě asi 20 pozvánek, všichni kamarádi už to mají a podle mě moc lidí, co to chce hrát a nemůžou nebude.
    • už je nemáš, všechny beta klíče byly smazané s releasem :)
      • u všech ještě ne
      • Spades
        NEEEEE :( Můj inventář je prázdný :D
  • Lolko i dota maj sve zvlastni funkce.Hraju lolko i dotu a u doty mi prijde ze je mnohem tezsi ,vzdy kdyz po dote zacnu hrat lolko tak my to prijde jako strasna brnkacka :D.Ale zase dota ma par vychitavek ktere by mi ani u lolka nevadily.Kuprikladu obchod na mape,kuryr nebo moznost vyhodit si z inventu heal potion aby si ho mohl vzit spoluhrac :)
    • Obe hry maji neco, a jsou mechanikama postavene jinak. V dote se nemuzes teleportovat zpet do base, ale zase tam muzes sejmout vlastniho creepa, aby ho nedostal souper. V dote zase neexistuje krovi a v LoL zase neexistuje prevyseni. Oboji ma neco do sebe.

      Ale na zaver bych rekl, ze oboji je o tom, znat sveho hrdinu a hrdiny se kterymy a proti kterym hrajes a hlavne itemy, ktere skladas. Diky tomu vis, co muzes od koho cekat a jake mas moznosti. Pak uz jen zalezi na tobe, jak je dokazes zuzitkovat.

      Takze pokud hooodne dlouho nehrajes LoL a nebo Dotu a zapomenes, co hrdinove delaji nebo jsi proti novemu, tak mas problem :)
      • trolo
        preco by si sa nemohol teleportovat do base v dote? mozes a uplne jednoducho za 135 zlatakov. vola sa to town portal scroll
        • a nemusí to být jen do báze... k jakékoliv věži
          a za 2450 s travel boots k jakémukoliv spojeneckému creepovi
  • Grifus
    Zkusil jsem, nebudu to hanit, ale LoL je proste LoL a Dota 2 jej neprekona. Nekdo muze namitnou ze v LoLku je spousty trolu a decek. To ano, holt je to dan ze je nejhranejsi, tak jich je tam povicero. Jenzo kdo ma s kym hrat anebo staci mit trochu stesti na public, zahraje si paradne. A kdyz uz vubec nic, Rusaci maji svuj server a je od nich pokoj... *1* (jeste odfiltrovat Polaky a zase komunita stoupne o tridu)
    • Za celou dobu hrání do 30 lvlu (jak jsem udělal 30 zatím jsem víc nehrál) jsem moc poláků o kterejch bych věděl opravdu moc nepotkal a když jsem hrál nedávno s jednou dvojící poláků byla snima fakt sranda :D
      Nevim jestli tomu mam řikat že mam na poláky štěstí nebo smůlu :D
    • Komunita League of Legends patří ještě s komunitou Call of Duty na vrchol žebříčku těch nejhorších nejhorších.Oni to nejsou jenom poláci a rusáci (on musí být vždycky někdo na koho se vymlouvat že? *10* ).Opravdu celá komunita LoL stojí za kakánek,a pokud si nenajdeš kamárdy po skypu nebo TeamSpeaku tak se většinou s týmem nedomluvíš a skončí to Flamováním,psaním QQ atd.
      Call of Duty-Tam mi stačí když mi nějakej 10 letej kid řekne to Voice Chatu že pýcha mojí mámu. *1*
      • Jak komunita LoL tak Doty jsou pakaz co nezvladaji hrat normalni hry (jako treba strategie typu starcraft) a tak hrajou extreme jednoduchou hru a hadaji se mezi sebou jak je obtizna aby si nepripadali hloupe
        • naopak dost hráčů Starcraftu má DOTU/LoL jako takový nenáročný relax na odpočinutí od SC :)
          • Jasny, tihle hraci jsou v pohode berou to jako relaxaci, ale znam spoustu lidi co tvrdi jak je lol ci dota daleko obtiznejsi strategie nez starcraft.
      • Grifus
        Komunita je stejna jako jinde. Jen tech idiotu tam je bohuzel vic, kdyz jsou to nejhranejsi hry. To je udel ktery bud prekousnes, nebo ne.
        btw Rusaci a Polaci jsou opravdu extrem, to neni vymluva ale fakt. (tesny zaves za nima Rekove)
    • Pilgrim66
      V čem přesně je LoL lepší?
      • deridon
        Hodor!
        • King in the North!
      • JohnyTheZik
        V tom, ze ho hraje objektivni Grifus.

        Celej tenhle dota 2 x LoL hate je uplne vtipnej, protoze nikam nevede (ostatne jako kazdej jinej hate) a tak to i tak zustane. Argumenty necekej. hraj si co chces :).

        https://www.youtube.com/watch?v=wyTngRyRTs0
        :D
        • Grifus
          O zadnej hate se tu nepokousim. Ani jsem nerekl ze Dota je horsi nebo lepsi, to at si posoudi kazdy sam... Ja jen vyjadril svuj nazor k teto hre (od toho diskuze slouzi) a opravdu je mi naprosto u zadele jestli s nim nekdo souhlasi nebo ne. *3*
          • JohnyTheZik
            A ja jsem taky nemluvil o tobe, vime?
            Jen podotykam, ze tyhle "diskuse" stejne nikam nevedou (cest vyjimkam) :).
      • Grifus
        Nerikam ze je lepsi. Rikam ze jej neprekona, chapej v popularite.

        Kazdopadne pro me osobne je lepsi v nekolika vecech. Treba co se pribehu tyce - opravdu kdo si procte jak se vyvijel svet a historii championu...parada. Hra je prehlednejsi (a to je v team fightech co rict). Graficke zpracovani a vubec sladeni stylu grafiky championu s prostredim. Celkove spousta zajimavych a kolikrat i vtipnych championu (prekvapilo me ze podobni champove se hraji naprosto jinak). Ke vsemu se vyvojari snazi o novinky, menit hratelnost a svym zpusobem i naslouchat komunite, proste aktivni pristup - ne vzdy idealni ale ta snaha tam je...
        • o gameplay se s tebou bavit nebudu... ale promin... hanit Dota 2 lore?...
          od menších příběhů hrdinů který si o nich můžeše přečíst, po interakci s hrdinama při samotné hře kdy na sebe pokřikujou a ukazujou další možný vztahy a provázanosti
          od hrdinů pro vtip (Timbersaw - aka stromy nás chtějí zabít, Troll - aka pravý internetový troll) ... přes vážnější (KotL, Enigma, Chaos knight, Wisp - aka zamaskované avatary 4 fundamentálních sil) ....
          zrovna hanit lore? .... okay
          • Grifus
            Ale ja nic nehanim. Jen jsem rekl ze mi sedl styl vypraveni a provazanost v LoL svete. Pravda v Dote jsem toho dvakrat nenacetl, ale celkove me ta hra proste po par dnech hrani nazaujala, proste opak jak tomu bylo pred skoro dvema roky u LoL...
        • JohnyTheZik
          Cetl sis lore hrdinu v dote? Pochybuju.
          Kdyby byla prehlednejsi, tak na lol nevznikaj obrazky typu "ktory hrdina je sakra ten muj" (LoL teamfight), na coz by se hodila odpoved "je to o zvyku", ale nerekl bych :D.
          Valve ma v tomhle ohledu uplne stejnej pristup.

          Ale hlavni je, ze se ti to libi, bylo by trapny, kdyby ty hry vypadaly skoro stejne.
    • mám přesně opačný názor, kam se LoL hrabe na DOTU :D
    • hraj na eu west tam ich je minimum

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit