Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak už víme kde je ten ostrov z FC3 kde se sřílej civilové někde v Norsku... *13*
  • Delate jako kdyby hry byly o grafice. Kdo chce koukat na grafiku, at si zajde na vystavu vytvarneho umeni. Hardcore hracum jde u her o neco uplne jineho. Grafika je jen marketingovy tahoun pro konzum, pozlatko pro povrchni hrace. Jenze to si konzumni hraci nejsou ochotni priznat.
    • S tím nesouhlasím. Hromadu her jsem hrál pro ten skvělý zážitek vyždímaný z hardwaru. Doom3, Unreal Tournament.... :-) to byl pokrork
  • Přiznejme si ze konzole dnesni hry jen brzdi, ukazka toho je Crysis 2, vysel jako multiplatformni a po pul roce vysel patch 1.9 ktery teprv vlastne se da povazovat za PC verzi Crysis 2. Doplnily podporu Directx 11 a nove textury,hru si sice zahraje jen ten kdo na to ma hardwerove pozadavky, ale dnesni hrac PC her na to to zelezo ma.

    Konzole sux xD
    • SA-reg
      NE, to co jsou dnes konzole, to sux.

      Předtím na konzole vycházely exkluzivky a ne milion Halů a CoDů. PC a konzolovej trh byly oddělený a na konzolích hráli lidi, co chtěli konzolový žánry jako skákačky, JRPG, shmupy atd. atd.

      Ale pak přišel Xbox a Halo a všichni hrajeme, všichni hrajeme a CoD je tak drsnej a Crysis 2 je CoD s oblekem a PC hráči můžou brečet.

      Nemám to PC hráčům za zlé, neboť mají pravdu... za zlé to mám dnešním mladým konzolistům.

      Console to consoles, PCs to PCs and noone will cry. Ale to už asi nezachráníme.
      • ja bych sel teda jeste vic do sirky a rekl, ze herni odvetvi dnes sux ... a je jedno jestli je to vina konzoli nebo piratu nebo elementarni touhy zbohatnout s minimem vynalozeneho usili .. vzdy na to dojede hrac .. a pak jen cest vyjimkam a nezavislym hram ..
  • Ataker
    Jaké usmiřování PC hráčů? Já na PC hráče z vysoka kašlu, takže jsem jedině rád. Zdař
    • to je ok, prece nemuzes za to, zes na tatkovi vyskemral jen 6k na konzoli
      • Ataker
        Každý nemusí být hned jak ty... já jsem žádné peníze na konzolu nevyškemral, ale vydělal.
        • no taks vydalal na zabavu jen 6000,- rtaky bych byl nastavnej ze hry nevypadj tak dobre jako na PC
  • vzpomínám, že původní Far Cry od Cryteku přišel naprosto neočekávaně. Možná se rok předem sem tam objevila krátká preview, dva roky nazpátek jsme mohli najít informaci, že se jedná o ukázku demonstrace nově vyvíjeného enginu.

    přišel nečekaně a zanechal za sebou pomník, na který se nezapomene.

    O Far Cry 2,3....... se mluví, mluvit bude a nikdo na ně nevzpomene
    • Já to vidim tak že čím více se o hře mluví, píše a prezentuje tim vetší to bude šit protože z toho chtěj vývojáři nebo spíše vydavatelé vyždímat prachy. zato když někdo dělá hru kvalitní tak ji nepotřebuje pořád představovat a ví že jméno si udělá sama
  • Jak by mohli konzolisti poznat že hra byla primarně na PC??? :D:D:D leda tak že to bude hra opravdu na ÚROVNI!!! od srdce jsem se zasmál, děkuji tiscali prodloužili jste mi život aspon o den :)
  • Já myslel, že se ta hra jmenuje Far Cry 3 a ne xbox360, PS3, PC. Nechápu tady stále ty stejné flameisty (PS3 lover, xbox360 něco) o co vám jde. Chcete diskutovat o kvalitách platforem tak OK. Jdeme diskutovat, ale at tedy zalozi nové tema KDO NESNÁŠI SLUNCE A LETO, MA RAD BILOU KUZI A SEX POVAZUJE ZA SMRT AT SE PRIDA .... protoze presne pro vas to tema je.
    • Neee neprovokuj!
    • co tu mluvys o bilejch kuzich ty rasysto, aby ti ta drzka schhnila
      • akorát, že je to myšleno nedostatkem slunce ...ale očividně se potrefená husa ozvala :-)
  • Tomu uvěřím až to uvidím...
    • mezi nami - uz Far Cry 2 vypadal VELICE solidne na vysoky detaily...
      • Bohuzel u me selhaval ve vsem ostatnim.
        15 min. jizda na misto, kde se odehrala 3 min. prestrelka ...
      • Až na tu statickou vegetaci jo. (točící se 2D tráva)
  • Ono asi tu bude něco špatně, když na mé 3 roky staré GTX 275 rozjedu všechny dnešní hry na Ultra Detaily s 1680*1050 a 2xAntialiasingem. Dřív mi krok s hrama karta držela rok někdy i dva. Je zjevně vidět, že kvalitativní posun brzdí staré konzole a podle mě nová generace her příjde až s příchodem nové generace konzolí, nikoliv s novou generací PC :-) Máte tento pocit někdo také? Za poslední 3 roky nevidím nějakej extra posun v grafice či fyzice.
    • mam GTX 280 a jedu vsechno na nejvyssi detaily a nemam zadnej problem, takze naprosto souhlasim... Tech rozdilu fakt moc neni... *7*
    • On je totiz problem to rozliseni - 1680x1050 je proste na dnesni pomery male, proto Ti to tak dobre bezi. Zkus Nvidia surround nebo ATi Eyefinity - je to technologie pro pouziti vice monitoru ve hrach a pak se dostavas na rozliseni 3x(1920x1080)=5760x1080 a pak muzes zapomenout ze by Ti 2-3 roky stara karta chodila na velkych detailech nebo dokonce maximalnich zejmena u tech poslednich her (na max nejel ani stary Crysis na crossfire 2x HD 6850 1GB)
      • oj Na co Eyefinity apod. když to má mizernou grafiku (textury) A to co to píšeš je extrém. Jeho rozlišení že je na dnešní poměry malé?! Ale no tak. Konzole mají ještě menší.
        • ja se hrama co nemaji solidni textury nebo nejdou adekvatne upravit v podstate ani nezabyvam. Jde o to ze pokud se pouzije eyefinity tak je to uplne jiny zazitek a uplne puvodni dotaz znel - "co s vykonem, kdyz konzole stagnuji" a ja rikam ze vyrobci grafik si jsou stavu vedomi a proto tu mame eyefinity ;)
    • smejki
      Ono doufat v posun s další generací PC je samozřejmě blbost, anžto už minimálně dvě generace (nikoliv z hlediska řad, nýbrž z hlediska technologického) PC přišly.
  • :D k tomu nadpisu jen .. "jistěěěěěě to už jsme někde slyšeli" :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit