Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tohle rejzovani se mi moc nelibi ( vytriskat co se da ze? i na konzolich ) , abych pravdu rekl - ostatne mne tyhleti tanky moc neoslovily (i ty nadchazejici letadla taky nevim jestli mi neco povi).
  • Slapat to asi bude, nebot tomu staci u PC jen jedro jadro CPU, ostatni to neumi
    • Potiz je trochu v tom, ze jedno jadro PC je tak 10x vykonejsi nez jedno jadro konzole ...
      Mimochodem, jak moc vykonej je xboxovej flash? Je treba si uvedomit, ze cely GUI a spousta prvku ingame je prave v tom. Proto to zere CPU jak kra…va i v menu ...

      Taky sem zvedav, jak moc bude konzolovy CPU zvladat jednojadernou zatez a chlazeni ... ;D, ktery je vyrazne horsi nez u PC. Treba konzolitum ty jejich krabky pochcipaj ...
      • Na konzolích je to jednoduchý. Konzoloví hráči nejsou zvědaví na nějaké crashe a jinou technickou flákárnu. Buď to bude bezvadně fungovat a konzolisti to budou hrát nebo to bude zabugovaný scheisse a tak to hrát nebudou.
        • Na tom prd sejde ... nebot je podstatny, ze si (alespon cast z nich) koupit nejakej ten starter pack ... => penizky budou, a to ze nebudou hrat, uz nikoho nezajima.
  • Takze to bude taky p2w? *1*
    • Když neumíš hrát, ani pay Ti nepomůže. Prosté.
      • Ja naopak umim hrat. A cim vic platim, tim vic mi to jde. *1*
      • a tak to by ses divil kolik je tam takových co nedokážou udělat nic ale ty goldy z nich svítí až na druhou stranu mapy
  • Takze to bude jeste 10x vetsi retardplay nez ted ... mno evidentne PC hraci uz dochazej, je treba podojit konzolisty.

    BTW: že jádro xboxové verze World of Tanks má nabídnout stejnou hratelnost a principy jako PC verze ... => taky to bude single core a nestihat to bude kvuliva podelanymu flashi? No to potes. Uz ted konzolisty lituju ... protoze jim to pojede tak 320x200 a budou radi za 10FPS.
    • Ja si prave myslim ze to udelaji presne na miru pro kozole...vzdyt by se jim to ani nehlo :)
      • Neblazni ... je to wargaming. Dyk i decko co ma za sebou rok krouzku programovani zvladne veci, ktery oni nezvladaj uz 3 roky ...
    • Keyz
      Zase budou mít čas při 10 FPS na rozmyšlení co a jak udělat. Bude to více taktické. *3*
  • Hra plna n*cíčků, kteří si plni svoje uchylne fantasye o valce. Bohuzel bude strasit i na konzolich.
    • Moje rec! Ty hre proste schazi mir, laska a pratelstvi...
      • ...a sex
      • No k tehle hře se mir, laska a přatelstvi nehodi, už jen z duvodu že je to hra s tanky *15*
        • I tank si muze lehnout na louku a pozorovat mraky, poklabosit s prately, zatancit si valcik nebo si precist peknou knihu.
          • Tak tedy naposled, škoda. Tolik jsem si na tebe zvykl. I když jsem o tobě zprvu ani nechtěl slyšet. A skoro jsem se tě děsil. Přece jsem si tě za ty dva roky zamiloval. Tak teple a blízce. Jako nejlepšího druha. Často jsem ti obětoval všechen svůj volný čas. Mnohdy i kus noci.
            A co hezkých chvil jsme spolu prožili. Vzpomínáš? Jak kolem nás skotačil bujný srnec se svou družkou? A mně se tehdy tak prudce zachtělo se s někým polaskat. A pohladil jsem tebe, můj věrný druhu, tanku T34.
      • Všichni by měli hrát jenom mírumilovné hry, například Barbie:Horse adventures.
        • bohužel mirumilovnych her moc neni
          • Kdyz bude dost lidi chtit hrat mirumilovne hry tak budou ale asi po nich nebude takova poptavka...
          • Je. Například Stroker.
  • Já bych vás chtěl vidět, jak si za svými názory stojíte tváří v tvář druhým a co si o tom povíte, všechny :)
  • Tato hra není simulátorem to nemohu říct, nýbrž prachsporstý pixelhunt. Akční pixelhunt chcete-li *4*
  • doufam ze nezapomeli integrovat i aimbota, bo ty lamy s tema joistickama netrafi zadnej weakspot.

    jinak wargaming sux.
  • Tahle hra je neskutečná blbost, hraje si na simulaci ale trošku se jí to nepovedlo OMG *6*
  • TheGGG
    Na trhu není lepší vojenský simulátor.
    • simulace - Význam: • napodobování dějů a procesů
      Takze ano, WoT je Simulator tankove bitvy
      • smejki
        není. v simulaci můžou být věci nepřesné a/nebo chybět. Nesmí ale popírat reálné modely náhradou za zcela jiné.
    • A ty tu demenciu tiez simulujes??
    • A nemyslel to třeba sarkasticky co lidi? hmm
      • Samozřejmě že myslel, ale je to tak prokouknutelné a chabé, že děla "dobrým" trollům ostudu. *1*
    • V diskusích na games.cz není většího idiota než tebe
    • Kr.Pa
      Dávám ti plus za velmi povedený sarkasmus.
      • Správně, dobrý troll je to poslední, co by člověk v oné chvíli čekal, ne? Jako například já pod tímto článkem! *2*
    • chlapče, hodněkrát tě asi rodiče upustili na hlavičku, že?
    • Grandhalf
      Sarkasmus... Dobře G!
    • Rhulad
      Já myslím, že to zvládá dobře, jelikož se vyrojilo na jeho poznámku kupa pseudo- chytráčku.
    • Na trhu ikonek není lepší držka?
    • smejki
      Pravda. Já byl tuhle na trhu a měli tam jenom vokurky.
    • chlapče ti hrabe ne ? sim asi tazko, arkada jak oči
    • hm pro tebe možná
    • Veskoslav
      http://images.wikia.com/random-ness/images/3/3f/Joker_slow_clap.gif
    • Opet dokazujes, ze patris mezi nejvetsi idi*ty a krecovite trolly na tomto webu . *1*
      Holt i to trollovani se musi umet, coz ty ocividne nezvladas *3*
      • kdyby to nezvládal, tak na něj nikdo nereaguje *3*
      • A stejně tak se dokazuje, že tento web je prostě plný idi*tů a křečovitých mudrců. Holt, ono i přemýšlet se musí umět, což tady drtivé procento očividně nezvládá.
        • http://youtu.be/HoObp1jtSXs
          • Super video, máš tam odběr! Další skvělý letsplayer na kterého se mohu dívat.
    • Simulátor to není. Kdyby byl, tak to nehraje tolik lidí. *1*
      • Presne tak, ale nejde o to jestli je to simulator ci ne, spis jestli to lidi bavi ci ne ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit