Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    není. v simulaci můžou být věci nepřesné a/nebo chybět. Nesmí ale popírat reálné modely náhradou za zcela jiné.
  • Na tom prd sejde ... nebot je podstatny, ze si (alespon cast z nich) koupit nejakej ten starter pack ... => penizky budou, a to ze nebudou hrat, uz nikoho nezajima.
  • simulace - Význam: • napodobování dějů a procesů
    Takze ano, WoT je Simulator tankove bitvy
  • Ja naopak umim hrat. A cim vic platim, tim vic mi to jde. *1*
  • a tak to by ses divil kolik je tam takových co nedokážou udělat nic ale ty goldy z nich svítí až na druhou stranu mapy
  • Když neumíš hrát, ani pay Ti nepomůže. Prosté.
  • Jack1947
    Tohle rejzovani se mi moc nelibi ( vytriskat co se da ze? i na konzolich ) , abych pravdu rekl - ostatne mne tyhleti tanky moc neoslovily (i ty nadchazejici letadla taky nevim jestli mi neco povi).
  • A ty tu demenciu tiez simulujes??
  • ...a sex
  • Na konzolích je to jednoduchý. Konzoloví hráči nejsou zvědaví na nějaké crashe a jinou technickou flákárnu. Buď to bude bezvadně fungovat a konzolisti to budou hrát nebo to bude zabugovaný scheisse a tak to hrát nebudou.
  • Potiz je trochu v tom, ze jedno jadro PC je tak 10x vykonejsi nez jedno jadro konzole ...
    Mimochodem, jak moc vykonej je xboxovej flash? Je treba si uvedomit, ze cely GUI a spousta prvku ingame je prave v tom. Proto to zere CPU jak kra…va i v menu ...

    Taky sem zvedav, jak moc bude konzolovy CPU zvladat jednojadernou zatez a chlazeni ... ;D, ktery je vyrazne horsi nez u PC. Treba konzolitum ty jejich krabky pochcipaj ...
  • Neblazni ... je to wargaming. Dyk i decko co ma za sebou rok krouzku programovani zvladne veci, ktery oni nezvladaj uz 3 roky ...
  • Tak tedy naposled, škoda. Tolik jsem si na tebe zvykl. I když jsem o tobě zprvu ani nechtěl slyšet. A skoro jsem se tě děsil. Přece jsem si tě za ty dva roky zamiloval. Tak teple a blízce. Jako nejlepšího druha. Často jsem ti obětoval všechen svůj volný čas. Mnohdy i kus noci.
    A co hezkých chvil jsme spolu prožili. Vzpomínáš? Jak kolem nás skotačil bujný srnec se svou družkou? A mně se tehdy tak prudce zachtělo se s někým polaskat. A pohladil jsem tebe, můj věrný druhu, tanku T34.
  • Ja si prave myslim ze to udelaji presne na miru pro kozole...vzdyt by se jim to ani nehlo :)
  • Slapat to asi bude, nebot tomu staci u PC jen jedro jadro CPU, ostatni to neumi
  • Super video, máš tam odběr! Další skvělý letsplayer na kterého se mohu dívat.
  • Samozřejmě že myslel, ale je to tak prokouknutelné a chabé, že děla "dobrým" trollům ostudu. *1*
  • I tank si muze lehnout na louku a pozorovat mraky, poklabosit s prately, zatancit si valcik nebo si precist peknou knihu.
  • No k tehle hře se mir, laska a přatelstvi nehodi, už jen z duvodu že je to hra s tanky *15*
  • Keyz
    Zase budou mít čas při 10 FPS na rozmyšlení co a jak udělat. Bude to více taktické. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit