Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    No přiznám se, že jsem ani nic nedělal a jenom jsem byl v prostoru asi hodinu po tom, co to vypuklo. Ztráty spojenců ani vypisovat nebudu, protože polovina se dneska chystá na rituální sebevraždu a ta druhá plánuje odkoupení pozemků na měsíci a pěstování mrkve než znova zase jít do EvE:-D Ale fakt krásná bitva:) Jestli to půjde a dostanu se k tomu, tak poprosím lidi o videa, co to natáčeli. I když polovinu to asi bude nudit no:-X
    • a mi ti to samozrejme verime *3*
      • Veskoslav
        Neotravuj. Už ti jenom dneska redakce smazala dva naprosto o hovnu příspěvky;)

        P.S: Doporučuji si nastudovat rozdíl mezi MI a MY. Nebudeš opět tak legrační. A nezapomeň se zase vymluvit na něco, jak je u Tebe zvykem;)
        • to je prave na tom to divny, ty tady pises o hovnu porad, navic urazis (nejen mne ale spoustu jinych lidi) a redakce ti to nemaze.
          • protože je černej
    • Mohol by si mi prosím objasniť, čo to sú sa guľové sféry a tiež tie elektrické výboje dookola v tej bitke ? Napr. tu: http://i.imgur.com/eHXKE7Nh.jpg
      • Ďakujem za objasnenie. Asi to to bude tak, ako píšete. Okrem POS shieldu to ostatné budú Warp Disruption Fields. V takejto mierke som to ale nevidel :)
        Kedysi som EVE skúšal, ale je to náročné na čas a toľko som tomu nebol ochotný dať.
      • guľové sféry - uvnitř těchto sfér se nedá přejít do warpu - to má zásadní vliv na možnost úniku z bitvy - žádná není. :-) Také to malým rychlým lodím se speciálním modulem výrazně snižuje rychlost, což je jedna (a někdy i jediná) jejich obrana. V této hře se totiž např. počítá rychlost výbuchu (rozpínaní explodujících plynů), porovnává se s rychlostí lodě a patřičně se udělené poškození.

        Další nevýhodou je, že když tě sestřelí, vyhodí tě to do speciálního malého modulu. Jenže, v tomto poli nepřejdeš do warpu a velmi brzy tě někdo sestřelí. Ta sféra má od 20 do 50 km a ty máš rychlost cca 300m/s (sám si můžeš spočítat, jak dlouho by jsi musel vydržet, aby jsi se z té sféry dostal). Tím, že ti sestřelí záchrannou kapsli tak přijdeš o implantáty, což může dělat ztrátu měny, za kterou se dá pořídit cca měsíční přístup do hry. Což je prostě znát. :-)
        • Aha, beru zpět, to budou asi fakt POS. :-) No jo, je to let, co jsem to nehrál.
          • Velká koule je POS, malé koule jsou warp disruptory. Na jednom měsíci nemůže být víc, než jedna POS :)
      • Veskoslav
        Jak psal kolega:)Jinak ty koule jsou POS (stanice od TEST) Ale smartbomby občas vytvářejí podobný efekt, takže je to docela těžko rozlišitelné. Ale tohle je aspoň podle mě POS.


        Edit: Teď ale máme docela rozkol díky Tobě. Dva od nás tvrdí, že jsou to klasické Smarty a zbytek, že se jedná o POS. Tak já nevím:(
      • Spades
        Ty výboje jsou zbraně, hlavně paprskové a kinetické.
        Ty koule... Asi smartbomby, ale vypada to jako stit POS (player owned station), takze to ti asi moc nereknu :D
  • Ako na to keď nechcem platiť realnimi peniazmi, možem si vytvoriť tial account zarobiť tu hernu menu a potom si to už lem predlžovať ?
    • Ano, bez potizi, jen to chce dopredu met plan jak za prvni tri tydny sehnat dost penez...
    • Veskoslav
      Jo. Ale stojí to čas i úsilí:)
  • promitac
    http://i.imgur.com/fqENlqO.jpg
    http://i.imgur.com/iVNmM79.jpg
    http://imgur.com/a/CuWWD

    Kratke zhrnutie pre nezainteresovanych:
    The two alliances fighting here actually used to be friends. After a recent update to the game, valuable moons were put into a region of the game called "the fountain", which is owned by the alliance "TEST alliance please ignore" (which I am a member of). The other alliance, Goonswarm federation, lost the moons in the recent update. Rather than go bankrupt, goonswarm took over fountain. The war has lasted two months and has ended today in this battle for the system 6VDT-H. 6VDT is the "capital" of fountain, so losing it meant we had to retreat from the fountain entirely. I was in this battle, there were over 4000 people at the peak. Biggest battle in videogame history. The game ran at 10% of the normal speed, and there was plenty of lag. My computer crashed a total of 4 times.
    • husty ,tady je jasne videt ze nejlepší zabava v online hrach nejsou qvesty kery lidi hrajou jako singl ale to co si lidi tvorej samy. Todle ti nenahradi zadnej qvest ani event.
  • je to za prachy nebo můžu hrát zadáčo?
    • Za prachy, ale dá se to platit i herní měnou.
      • jakou herní měnou nevim co tim myslíš
        • Ve hře se dá koupit PLEX (Pilot's Licence EXtension) za měnu ve hře, tedy ISKy. PLEX stojí kolem 500-600 milionů ISKů. Když si ho pořídíš a aktivuješ, máš měsíc hraní navíc.
  • dobře napsaný;)
  • Keyz
    Škoda, že to takto musí omezit aby to vůbec šlo. Jaký pak má smysl se toho účastnit když je z toho tahový boj...

    Navíc měla ta bitva nějaký význam? Jak dlouho bude trvat, než to protivník zase nahrabe to co ztratil? Jinde podobné boje neměli moc význam jestli, že nebojovalo o něco. % z levelů dolů anebo ztráta předmětu, šla lehce dohnat.
    • Pilgrim66
      TEST v zásadě přišel o skoro všechno. Musí se z toho území kompletně stáhnou.
    • TEST ztratili rozsáhlá území, to jen tak dohnat nejde.
      • Veskoslav
        Navíc stanice+pár desítek těžebních sektorů taky bolí.
        • no jde hlavne o R64 mesice.
          • Veskoslav
            Stejně si myslím, že za měsíc, možná bude mnohem větší bitva. Spousta lidí CFC by nejraději viděla v pekle, takže TEST podle mě zaútočí plnou palebnou silou tak do dvou měsíců.
  • walltar
    http://i.imgur.com/fqENlqO.jpg ... jo byla to celkem diskotéka. By mě zajímalo jak jim to asi jelo. *1*
    • ten obrazek je paradni
    • 10% rychlost hry, takže pomalu. *1*
  • Dobre by bolo keby prisla tretia aliancia a obe dve zrusila kedze uz nemali taku silu na konci bojov....
  • Ve wowku chystaj novej raid, to bude bitev az ten patch pustej ven, eve se muze jit zahrabat.
    • Raid pro 4000 hráčů? Good. *1*
      • Raiduje mnohem více lidí v jeden okamžik.. *7*
        • Srovnávat tohle s raidy z WoW je jako kdybys chtěl ohromit profesionálního vojáka tím, že máš doma sadu plastových vojáčků.
        • A tímto prohlášením se ti zvětšil e-penis? *1*
  • Ta bitva mohla být ještě daleko větší, kdyby TEST neodmítl přesunout na bojiště svojí kapitální flotilu. Snad nedovolí další roztahování Goonů.
    • Joha
      Problem bol ze v systeme bolo 4000+ ludi a uz tak sme mali problemy. 10% TIDI a kopa ludi +/- 5FPS.

      Za co som ale najviac hrdy je aspon jeden Dreadnaught kill ( https://zkb.pleaseignore.com/detail/32239500/ ) xD

      Poetic Stanziel isiel tiez dole co bola nasa priorita :D. Ale i tak... boj trval sice dokopy nieco okolo 5 hodin ale pri 10% TIDI, sme vlastne bojovali len nieco pod polhodinu. Stratili sme Fountain ale este stale mame Delve a v nom Pizza a Northern Coalition., ktory nam len tak pokoj nedaju a nie to este Noir co nam hubi ratterov (vid moj chudak loss ked som mal smolu a po disconnecte vletel priamo do nich xD https://zkb.pleaseignore.com/detail/31769652/ )

      Tak ci tak 6VDT-H bol velmi dobry boj aj ked nudny jak slak ale to nevadi, Mittani si zatial moze ****** nad R64kami.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit