Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz1 : můžu ovládat vyhybky
    Dotaz2 : opravdu jsou ve slově vyhybky 3x y ? neni to moc?
    • Inquisitor
      Můžeš a v dost misích i musíš.
  • Koukám že grafika je stále asi 9 let stejná. Na tom by taky mohli zapracovat.
  • Mohl by mi někdo prosím napsat, jaký je rozdíl mezi tímto a Trainz Simulatorem od Auranu? Hlavně po stránce gameplaye.

    Kdysi jsem hrával TRS2004 a ten mě bavil hodně, poté jsem měl půjčený i TRS2006, ale od té doby jsem se o tento žánr moc nezajímal a ztratil jsem přehled.
    • Nevím, jestli se už něco nezměnilo ale když jsem hrál já naposledy Trainz, bylo sice možný hrát za jeden konkrétní vlak ale zároveň jsi mohl skočit i do jakéhokoliv jiného a část jeho scénáře sám odřídit. Když tě přestal bavit, naházel jsi mu úkoly do fronty a šel jsi řídit jinej vlak. Nebo taky žádnej a jen si svůj minisvět pozoroval. Skoro jako nějakej Tycoon. V Trainz Simulatoru máš ale danej scénář s daným vlakem, který řídíš a zbytek dopravy jsou NPC
  • 10/10 Sheldon Cooperů doporučuje?

    Nikdy jsem vlaky nehrál, ale vždycky mi to přišlo takové sympatické tento druh her, o co tam vlastně jde? JAká je podstata? Jet a kochat se krajinou?
    Co všechno tam můžu ovlivnit jako hráč ?
    • No tak třeba jen správně zastavit ve stanici je občas docela fuška
      • Jack1947
        To jo a potom snad byli i nejake ty penalizace za prejetou zastavku *15* , mohli by bejt jeste za nedodrzenejch 30mil nebo kolik to bylo driv.
    • ja jsem fanousek. vsechno jde ovlivnovat. sednes do vlaku jako strojvudce a jedes, musis dodrzovat predpisy semafory jet na cas a resit nenadale situace jako je vyluka koleji, pokazeny vlak, spatne pocasi atd... proste je to simulator.
  • Jack1947
    Hmm, s vlacky jsem skoncil pred lety, posledni tusim byl co jsem hral Rail simulator, ( nebo uz nvm uz to bylo davno... ) Takze mozna bych si to zkusil jen ze zvedavosti co se zmenilo, ci to zustalo pri starem...
  • fizola
    level 115 a trainz ako plna hra, tej som sa nahral strasne vela, ale uz par rokov nic mozno skusim navrat
    • tohle se s trainzem neda vubec srovnat. trainz je spis simulator modelovych zeleznic se silenou grafikou , narocnosti . tohle je simulator s fantastickou grafikou
  • To zase bude koridor!
    • DeathOnVacation
      Jaký je ten anglický výraz? On-rails shooter? :D
  • A bude i special "Trainz 2014 Spanish Edition" - ktery ma obsahovat destruction mode? *14*
    • Takhle brzo po nehodě to moc vtipný neni..
      • Ale je :D
  • Chci se vás "vláčkařů" zeptat, co je na tom tak zábavného? Z mého nezaujatého pohledu, se mi to jeví děsivě nudně, jezdit z bodu A do bodu B s minimem možností jak to celé ovlivnit. Musí se do toho člověk nějak dostat, nebo mu to prostě sedí/nesedí? Rozhodně netrolluju, ale vážně mě to zajímá
    • Nejsem ten úplně zarytej vláčkař, kterej poznává lokomotivy na nádražích ale i tak jsem měl (a dodnes mám *14* ) obrovskou radost, když přijedu k železničnímu přejezdu a závory jsou dole... Můj příspěvek proto asi nebude moc objektivní, no ale pokusím se *3*
      Záleží totiž, jak k tomu hraní přistupuješ. Když jsem onehdy půjčil MS Train Simulator kamarádovi, vlaky zcela nepolíbenému, hrál to stylem: plný plyn až se to rozjede a šup koukat na televizi a občas odhlédnout, co ten vlak dělá (většinou se válel někde v poli *1* ). Ale pokud to hraješ a chceš hrát jako simulaci ovládání vlaku (byť by tu asi spoustu lidí namítlo, že Train Simulator není hardcore simulace, ale na rozdíl od MS a nevýrazného Trainz od Auranu se tomu Railsimulator.com alespoň aktivně věnuje), tak pochopíš tu krásu, když máš například ubrzdit 8-mi vozovou diesel-elektrickou soustavu lokomotiv s několika desítkama vagónů v náročném klesání, kdy je potřeba hlídat rychlost a používat až 3 typy brzd, nebo při rozjezdu, kdy je potřeba rozjíždět se opatrně aby se "neroztrhaly" spřáhla a vrcholem je pak třeba jízda s parní lokomotivou na zasněženém anglickém venkově, kdy je potřeba citlivě pracovat s regulatorem a reverserem, neboť neopatrná manipulace vede k trvalému prokluzu kol. Kdo si k tomu navíc sám topí a musí hlídat teplotu ohně, tlak v kotli a množství vyráběné a využité páry... Já osobně jsem ve slevě na Steamu koupil verzi 2012, která se aktualizovala na 2013 a teď na 2014 a vždy do ní přidali pár nových map a scénářů. A to vše zdarma, to je podpora. Jinak když tu nedávno byla debata o nejdražší hře se všemi DLC, ne není to The Sims 3 ale právě TS, kde všechny datadisky vychází něco přes lidových 1000 EUR. No nekupte to *15* Pravda, nedávno to bylo na Steamu 50% off... Toliko k "neobjektivnímu" názoru *5* Na závěr bonus, start loko Dash 8 (4000 koňový 16-ti válec...) http://www.youtube.com/watch?v=8SxuIoZrrO8
      • Přesně něco takového jsem chtěl vědět :) dík za odpověd nebo spíš za odpovědi i ostatních. Sice se do toho asi nikdy nedostanu (byť simulace jiných strojů mam rád), ale působí to sympatičtěji než sem tušil.
        • Za málo ;-) Ono fakt je potřeba, aby tě vlaky alespoň trochu zajímaly. Jinak ta hra ztratí půlku kouzla. Ale to je koneckonců u všech simů. samozřejmě, když je tam scénář, kde řídíš nějakej místní vláček na vesnický trati, tak to moc neba ale právě parní vlaky, nákladní mise s těma diesel-elektrickýma monstrama, který u nás nikdy jezdit nebudou nebo i mise s rychlovlakem prostě mají něco do sebe...
    • FeebeEWN
      a ve střílečkách máš možnost něco ovlivnit? :))
    • Mě začal strašně bavit starý MS Train simulator v momentě, když do něj nadšenci udělali reálné tratě z naší republiky. *4*
    • Inquisitor
      Vlastně ani nevim proč, ale baví mě to:)
    • Za sebe musim říct, že jsem scénaře nikdy nehrál a nebavili mě, vždy jsem se vyžíval v editoru, ale to ještě v Trainz. Kam se na to hrabal jakýkoliv sanbox mohl jsem si postavit úplně cokoliv mě napadalo zvláště když to je spojené s s tématem který mě zajímá => železnice.
  • cumpi3
    Budou tam i scénáře ze španělské historie nebo blízké minulosti?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit