Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To jo a potom snad byli i nejake ty penalizace za prejetou zastavku *15* , mohli by bejt jeste za nedodrzenejch 30mil nebo kolik to bylo driv.
  • Nevím, jestli se už něco nezměnilo ale když jsem hrál já naposledy Trainz, bylo sice možný hrát za jeden konkrétní vlak ale zároveň jsi mohl skočit i do jakéhokoliv jiného a část jeho scénáře sám odřídit. Když tě přestal bavit, naházel jsi mu úkoly do fronty a šel jsi řídit jinej vlak. Nebo taky žádnej a jen si svůj minisvět pozoroval. Skoro jako nějakej Tycoon. V Trainz Simulatoru máš ale danej scénář s daným vlakem, který řídíš a zbytek dopravy jsou NPC
  • Za málo ;-) Ono fakt je potřeba, aby tě vlaky alespoň trochu zajímaly. Jinak ta hra ztratí půlku kouzla. Ale to je koneckonců u všech simů. samozřejmě, když je tam scénář, kde řídíš nějakej místní vláček na vesnický trati, tak to moc neba ale právě parní vlaky, nákladní mise s těma diesel-elektrickýma monstrama, který u nás nikdy jezdit nebudou nebo i mise s rychlovlakem prostě mají něco do sebe...
  • Inquisitor
    Můžeš a v dost misích i musíš.
  • Dotaz1 : můžu ovládat vyhybky
    Dotaz2 : opravdu jsou ve slově vyhybky 3x y ? neni to moc?
  • Koukám že grafika je stále asi 9 let stejná. Na tom by taky mohli zapracovat.
  • Mohl by mi někdo prosím napsat, jaký je rozdíl mezi tímto a Trainz Simulatorem od Auranu? Hlavně po stránce gameplaye.

    Kdysi jsem hrával TRS2004 a ten mě bavil hodně, poté jsem měl půjčený i TRS2006, ale od té doby jsem se o tento žánr moc nezajímal a ztratil jsem přehled.
  • Ghost47
    Do Flight Simulatoru není problém koupit třeba Boeing 737 za 70 dolarů (a tištěné manuály za dalších 300). Na druhou stranu je pravda, že těch manuálů je asi půl metru a v tom letadle funguje naprosto všechno snad i včetně světel na hajzlíku *4*
  • No tak třeba jen správně zastavit ve stanici je občas docela fuška
  • Přesně něco takového jsem chtěl vědět :) dík za odpověd nebo spíš za odpovědi i ostatních. Sice se do toho asi nikdy nedostanu (byť simulace jiných strojů mam rád), ale působí to sympatičtěji než sem tušil.
  • tohle se s trainzem neda vubec srovnat. trainz je spis simulator modelovych zeleznic se silenou grafikou , narocnosti . tohle je simulator s fantastickou grafikou
  • ja jsem fanousek. vsechno jde ovlivnovat. sednes do vlaku jako strojvudce a jedes, musis dodrzovat predpisy semafory jet na cas a resit nenadale situace jako je vyluka koleji, pokazeny vlak, spatne pocasi atd... proste je to simulator.
  • 10/10 Sheldon Cooperů doporučuje?

    Nikdy jsem vlaky nehrál, ale vždycky mi to přišlo takové sympatické tento druh her, o co tam vlastně jde? JAká je podstata? Jet a kochat se krajinou?
    Co všechno tam můžu ovlivnit jako hráč ?
  • Jack1947
    Hmm, s vlacky jsem skoncil pred lety, posledni tusim byl co jsem hral Rail simulator, ( nebo uz nvm uz to bylo davno... ) Takze mozna bych si to zkusil jen ze zvedavosti co se zmenilo, ci to zustalo pri starem...
  • DeathOnVacation
    Jaký je ten anglický výraz? On-rails shooter? :D
  • Ale je :D
  • Nejsem ten úplně zarytej vláčkař, kterej poznává lokomotivy na nádražích ale i tak jsem měl (a dodnes mám *14* ) obrovskou radost, když přijedu k železničnímu přejezdu a závory jsou dole... Můj příspěvek proto asi nebude moc objektivní, no ale pokusím se *3*
    Záleží totiž, jak k tomu hraní přistupuješ. Když jsem onehdy půjčil MS Train Simulator kamarádovi, vlaky zcela nepolíbenému, hrál to stylem: plný plyn až se to rozjede a šup koukat na televizi a občas odhlédnout, co ten vlak dělá (většinou se válel někde v poli *1* ). Ale pokud to hraješ a chceš hrát jako simulaci ovládání vlaku (byť by tu asi spoustu lidí namítlo, že Train Simulator není hardcore simulace, ale na rozdíl od MS a nevýrazného Trainz od Auranu se tomu Railsimulator.com alespoň aktivně věnuje), tak pochopíš tu krásu, když máš například ubrzdit 8-mi vozovou diesel-elektrickou soustavu lokomotiv s několika desítkama vagónů v náročném klesání, kdy je potřeba hlídat rychlost a používat až 3 typy brzd, nebo při rozjezdu, kdy je potřeba rozjíždět se opatrně aby se "neroztrhaly" spřáhla a vrcholem je pak třeba jízda s parní lokomotivou na zasněženém anglickém venkově, kdy je potřeba citlivě pracovat s regulatorem a reverserem, neboť neopatrná manipulace vede k trvalému prokluzu kol. Kdo si k tomu navíc sám topí a musí hlídat teplotu ohně, tlak v kotli a množství vyráběné a využité páry... Já osobně jsem ve slevě na Steamu koupil verzi 2012, která se aktualizovala na 2013 a teď na 2014 a vždy do ní přidali pár nových map a scénářů. A to vše zdarma, to je podpora. Jinak když tu nedávno byla debata o nejdražší hře se všemi DLC, ne není to The Sims 3 ale právě TS, kde všechny datadisky vychází něco přes lidových 1000 EUR. No nekupte to *15* Pravda, nedávno to bylo na Steamu 50% off... Toliko k "neobjektivnímu" názoru *5* Na závěr bonus, start loko Dash 8 (4000 koňový 16-ti válec...) http://www.youtube.com/watch?v=8SxuIoZrrO8
  • fizola
    level 115 a trainz ako plna hra, tej som sa nahral strasne vela, ale uz par rokov nic mozno skusim navrat
  • Veskoslav
    80%:-P 95% rozhodně ne;)
  • To zase bude koridor!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit