Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pethulla
    "pokud jste majiteli předchozích verzí hry, budete mít Train Simulator 2014 zdarma, automaticky vám proběhne update" tady je třeba zmínit, že zdarma dostanete "pouze" update jádra hry, pokud budete chtít i tratě co bude TS2014 obsahovat, budete si ho muset koupit.

    K těm tratím: má obsahovat Donner Pass, což je právě ta trať která má mít těch 200 km (140+ mil). Problém u ní je, že většinu cesty je povolená rychlost kolem 40mph a tak docela rychle znudí.
    Dále tam má být Londýn - Faversham, který lákal hlavně na rychlovlak třídy 395. Když ale zjistíte, že ta část trati kde se opravdu dá jet rychle se z 50-ti procent nachází v tunelech, které navíc v podání RSC vypadají dost hnusně, tak je to docela zklamání. Navíc je pořád dost zabugovaná, ale to snad do vydání opraví.
    Poslední do party je Hannover- Hamburg, což je teď nově vydaná trať, klasicky se opět hlásí docela dost bugů...

    Pokud vás láká TS vyzkoušet, zkusil bych počkat, jestli ještě nebude ve slevě letošní verze, která je, aspoň co se tratí týče, zajímavější. Navíc TS2014 určitě půjde rychle do nějaké zajímavé slevy.
    • FeebeEWN
      TS 2013 byl teď nedávno ve slevě 95%
      • Veskoslav
        80%:-P 95% rozhodně ne;)
  • zdeeneek
    Eurotruck Simulator 2 je super relax - clovek si jen tak jezdi s kamionem, zadnej stres ... Train Simulator vyzkousim urcite taky.
  • Ten update na nový ročník zdarma je mi sympatický, koupil jsem to v roce 2011 a jsem rád, že to není stejné jako NHL, FIFA apod. DLC nekupuju a stejně je pořád co jezdit. *4*
  • Na steamu má aktuální ročník 2013 DLC v hodnotě 2000 Euro!!! Chci vidět počet DLC k tomuhle :D
    • 2014 nebude mat samostatne DLC. Stare budu, alebo aspon velky pocet z nich, kompatibilne s 2014
      • FeebeEWN
        dlc k týhle hře jsou hrozně drahý... chápu, že to nejsou blbosti typu nové skiny postav a zbraní, ale celé tratě, ale i tak... dávat v průměru 15 euro za dlc je dost
        • Ghost47
          Do Flight Simulatoru není problém koupit třeba Boeing 737 za 70 dolarů (a tištěné manuály za dalších 300). Na druhou stranu je pravda, že těch manuálů je asi půl metru a v tom letadle funguje naprosto všechno snad i včetně světel na hajzlíku *4*
  • Z Mašinky Tomáš jsem už vyrostl, tak zkusím tohle *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit