Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SuperRAPIT
    Kde stojí jeden lístek do kina 200 KČ? V našem městečku za tuto cenu můžu koupit v průměru 3 lístky...
    • Libovolné multikino v Praze. Např plné vstupné do Cinestaru je za 179 Kč 2D film, za 219 Kč 3D film. Ostatní řetězce na tom budou +- podobně...
      • SuperRAPIT
        AHA! Proč mi dáváte mínusy? Stejně mě stačí to naše kino...
  • 5 let studia? Ty potřebuje možná ten právník a programátor... :) Naposledy, co jsem se díval, tak doktoři studovali 6 let... ;-)
    • Když jsem se naposledy díval já, programátoři 2 roky opakovali to, co já jsem měl na střední škole, a pak se 3 roky učili programovat.
  • Hned mi to připomnělo QWOP. *15*
  • prve platene dlc bude Gynekolog simulator *1*
    • XorxoxTalarius
      Tak to bych si i koupil 3:)
      • promitac
        na oculus rift s virtualnymi rukavicami....
        • Walldstein
          Jen se modli že do té doby nebude oculus rift dolněn i o pachový vylučovač, protože některý ženský když jdou na gynekologii zapomenou projít sprchou...
  • promitac
    http://i.imgur.com/H2PRBql.gif
  • michaliuz18
    takze 6 hej? inej dobrej hre co je ozaj dobra tej date tiez 6 ? ...takejto blbosti bugnutej bez pointi bez zabavy bez nicoho? s blbou rukou ktorou sa neda nic chytit poriadne jak invalidna hra nejaka postihnuty parkinsonov doktor a nesmrtelny pacient do ktoreho napicham kilo inekcii a rozoberem mu vnutornosti hlavne ze zije ... to je HLAVNE aby pacient s rozbitymi rebrami prezil :D omg boze moj
    EDIT : i dont want to live this planet anymore
    spokojne ste deti? :D aj tak je to na prd hra len sa vam paci lebo sparanie sa niekomu v crevach je desne vtipny uplne som sa "kosil" na zemi ked som kukal gameplaye.. hra pre chore hlavy ale aj taky sa najdu takze hrajte co vas bavi , aj blbosti:D hlavne ptm nezabudnite dat o sto krat lepsej hre rovnaku znamku , recenzie na prasa
    • *I
      *don't
      Dále ti tam taky chybí předložka "on" (pokud nechceš být frikulín nigga gangsta).
      • michaliuz18
        okej uz som mudrejsi vdaka naucim sa pri tebe lepsie anglicky :) *14*
    • Já zase nechci žít na planetě, na které se pohybují lidé myslící si že s anglickým jazykem jsou děsně cool a nechápou satiru a nadsázku.
      • michaliuz18
        moj text bol miereny na anglicke vyjadrovanie boze moj , ide o hru serte na to jak som to napisal pointu chapete tu neni o tom ze je nieco desne cool blbec ale ze ta hra je na prd a ani ne na 5 bodov ... hovadiny hodnotite dobre ale kvalitnym hram date menej proste fuj
      • faitheater
        Mozno by bol cool, keby to v AJ dokazal aspon gramaticky spravne napisat ;)
        • Co chceš od člověka který použije zkratku omg a hned za ní nasleduje bože moj... :D
  • Doporučuju zhlédnout tyto videa o SS 2013. Královsky jsem se u nich bavil https://www.youtube.com/watch?v=Y2F3ZWEEbF4

    https://www.youtube.com/watch?v=v2XkTIYhQC8
    • kubakoumi
      Where's the f*** heart?! Fakt super *1*
    • Robbaz má skvělý videa :D
    • Uz je to fakt nejakou dobu co sem tohle video videl, ale je to porad super. A ty komenty jsou proste sileny. :-)
    • Jo jo, u toho jsem se válel smíchy *15*
    • Kozy
      Tak to je fakt skvělý, díky moc. Jak mu přejel ten hrudník kladivem :D
  • Jack1947
    Vypada to komicky, jen tak ze srandy by se to zkusit mohlo no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit