Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Schválně kdy přijde první zpráva o odkladu.
    • kubi-wan
      Odůvodněná tim, že nejsou se hrou spokojeni a zatím nedosahuje takových kvalit, jakých by chtěli, tak to potřebujou ještě doladit *15*
  • Leda tak povstani chudaku co cekaji slevy na stemu.
    • ?
      Tobě přijde normální platit za hry víc jak 900?
      • Co to je za dotaz? To je jako se ptát jestli tobě přijde normální platit desítky/stovky tisíc nebo miliony za něco, co tě jen přesune z bodu A do bodu B?
      • Prijde ti normalni platit za rohlik 2kc?
  • kostejnesmrtelny
    Pořád si myslim, že to bude zklamání, ale ten přebal se fakt povedl *4*
    • Lurok
      Jen takovej off topic ... :D nejsi zebro ? :D
      • kostejnesmrtelny
        Vůbec netuším, co tím myslíš, takže bych řekl, že nejsem *1*
  • Rhulad
    Tohle bude jen stín herního klenotu Dishonored. Dishonored je silně originální a nic nevykrádá, bohužel to se nedá říct o této značce, která klenot Dishonored silně vybrakovává. Absolutně nechápu tu drzost vývojářů brát si mustr z herního klenotu Dishonored.
    • Tynno
      jak se opovažuješ něco jako je Dishonored kterej právě naopak thiefa má připomínat vubec srovnávat s tímto prastarým klenotem.To má bejt asi nějaká provokace.
    • XorxoxTalarius
      Ty jsi byl ve skole asi hodne sikanovanej, vid? :)
      • Rhulad
        My v jeskyni žádnou školu neměli :( čist a psát jsem se naučil sám a počítat umím jen tolik co mám prstů.
        • A korálkové počítadlo ti zvládne i nové GTA?
  • Khanemis
    Hmm, trailer je hodně povedený, jak provedním (opravdu skvěle provedené CGI), tak obsahem. Líbí se mi, že konečně jedno video z nového Thiefa, kde Garrett s nikým nebojuje a pouze a jen se plíží a krade:)
  • zrovna před týdnem jsem dohrál první díl a ted mám rozehraný díl druhý, snad ho konečně po těch letech dohraju, vždy jsem skončil před koncem, kdy mě to přestalo bavit

    nicméně atmosféru má ta hra skvělou a ještě dvě hodiny bude na steamu celá trilogie za 5euro, tak šup šup kdo ještě nehrál :)
  • Trailer parádní, ale o hře samozřejmě nic neříkající (né že by měl), proto, ač fanda předchozích her, tak tady si určitě počkám prvně na recenze a nějaký gameplay videa.
    Pořád tomu moc nevěřím a bojím se, že to bude dost odlišný od předchozích dílů. To samozřejmě nemusí znamenat, že to bude špatná hra.
    • ked si fanda, tak ti je snad nejaka recenzia u prdele, nie? aspon teda u mna to tak je.
      • Tahle hra vypada uplne jinak nez puvodni trilogie, takze vubec nevim jestli se mi bude libit a tez budu cekat na recenze a gameplaye. Na druhou stranu ji dopredu neodsuzuju, ze bude jina neznamena automaticky spatna, Uvidime, ale naslepo nekupuju.
      • A když si fanda, tak tě hra nemůže zklamat nebo co ?
        • ja ale pisem o tom,ze ked mam nejaku seriu rad, tak dalsi diel budem chciet hrat sam, aj ked dostane v recenzii 4/10 proste mi to je jedno, chcem ju hrat a vyskusat si to sam, keby sa ale jednalo o nejaku mne nie prilis znamu hru, tak dam na recenziu a na hru sa vykaslem.
  • tak tak
  • BoB.2
    Těším se moc se těším.
    • Já už můžu být tak akorát mile překvapenej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit