Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petice teda prošla předpokládám. *14*
  • Veskoslav
    Jinak tady je ukázka hraní na tabletu, sice jsem to házel i do bleskovek, ale třeba to někomu uniklo:)

    http://www.youtube.com/watch?v=TJeVYjFPhf0


    EDIT: Pardon. Ono je to to samé. I když na bleskovkách to bylo dobře, článek tu ještě nebyl:) Takže odkaz je spíše pro ty, co už nenávidí tu reklamu na Evropu 2.
    • tu reklamu nenavidim, uz jen kvuli tomu deformovanymu retardovi s xichtem opice
  • To video ze hry které je na netu, to je hra proti NPC nebo hráčům ? Tak jak to je se mi to celkem líbilo, ale to byla ukázková hra dělaná jako reklama a pokud by to bylo proti hráčům, tak by to mohlo vypadat dost jinak.
    • Až se tu objeví někdo s pravomocí mazat, smázněte celé tohle vlákno. Díky.
    • Lol, nechápu, jak se takový text dá hodnotit *2* Bych chtěl poprosit ty mínuskáře aby napsali, co hodnotili.
      • Whoossain
        Je vůbec možný, aby někdo řešil takovýhle hovadiny?
        • Jack1947
          On pochopil, snad zjedna napravu (registruje se).
        • Veskoslav díky za odkaz. "kuba" docela jede a je vidět, že se i vyzná
          "jo ? moc si dovoluješ od nikoho nechyntu ban nebo něco protože mam chytrej antivir avg 2013 a eset smart security 6 jesi budeš nadavat do pc tak ti pošlu bluescreen ! a trojany a nějaky vir co ti zpomalí pc a spáli intel tak dej si pozor "
          • Whoossain
            Víš, proč Bůh vymyslel tlačítko "reagovat"? Aby vlákna v diskuzích nebyly tak zavšivený, jako je tomu tady. I když zrovna tohle vlákno by za moc nestálo i bez toho zavšivení když to vezmu kolem a kolem...
            • Jack1947
              To je vazne sranda, co se tady (nejen tady) posledni dobou resi, chapu no plakat uz nema smysl kdyz to bude na ten kompl, ( i bez te exkluzivity) tak ted tu prozmenu budeme resit jine veci, failtrollovani se omrzelo ( zda se mi to nebo, je v tom treba zamer nevim, ted sem si vsiml ze vetsinu techle duchaplnosti vzdycky nak rozviri, Veskoslav nic proti jen sem si vsiml, jen muj nazor- treba se mi to jen zda, kdovi *3*. Jinak reagovat na ne vazne nemuze, takze ( nedelam to casto, ale souhlasim.)
            • Nevím jestli to tlačítko vymyslel bůh, ale každopádně se mi u Veskoslava a Miseriuse nezobrazuje.
        • Bohužel je a už i víme proč "Ukázka tomu, že všude se najde partička idiotů"
          • Whoossain
            To byla řečnická otázka, na tu nemusíš odpovídat *7*
      • Aha, už tomu rozumím. No nic kluci. Za chvíli vám začne škola a bude kornout plný dobrot. Tak nezlobte paní učitelku !
        • Mám to chápat tak, že se děcka doma nudí a komentářům které ani nechápou, dávají z nudy mínuska ?
          • walltar
            Vždycky nejlepší, když má někdy kecy, kvůli mínuskám ... to už se potom mínuskuje jenom z principu. *1*
            • Ristoro
              Mimochodem u jakých to bylo postů? S jakou hrou?
            • Tak to sorry, ale k tomu bych se v životě nesnížil. A já se divil co to miserius mele. Asi je na čase si založit svůj účet, aby si nějaký chudák nepujčoval můj nick a nepsla hova*iny. Ještě jednou říkám: Žádné klíče jsem nežebral. Šetřím si peníze na hry, které chci, nehraju kdejakou volovinu.
            • Veskoslav
              Tak to jsi na moc webech nebyl. Namátkou: Eurogamer, Novinky, idnes, diskuteri.eu, doupe.cz a další mnohé. Důvodem proč se ti zdá, že je zde komunita taková jaká je, tak je to množství. Přece jenom tady ty diskuze jsou poněkud většího rázu a s větším počtem diskutujících. Navíc systém anonymních diskutérů nahrává tomu faktu, že jeden blázen může klidně vystupovat po 50 nicky a nemusí se přihlašovat a odhlašovat.

              P.S: Není to tak dávno Rioto, co jsi jako správná socka somroval nějaký ten kód. To taky o něčem vypovídá;)

              Ukázka tomu, že všude se najde partička idiotů: http://doupe.zive.cz/clanek/mortal-kombat-komplete-edition---fanouskovske-pohlazeni-pc-recenze/?showforum=1
            • Miserius
              Copak Risoto, nevyžebral sis žádnej Steam klíč?
            • Tahle stránka má otřesnou komunitu. Jednu z nejhorších co jsem viděl. A to jsem byl na hodně webech.
            • Tak to je jasný. Když mi bylo 6 tak jsem taky tak občas choval *2*
          • Veskoslav, jo taky mě to už napadlo. Ale zase "Kdo si hraje, nezlobí" *2*
            • Miserius právě, že vůbec nejsem malej capart. Tak jsem se slušně zeptal proč ta mínuska. Já bych takový koment nehodnotil protože v něm nic na hodnocení nevidím. To je celé. Jestli se tě to nějak osobně dotklo, tak se ti omlouvám a slibuju, že se tu už na nic nezeptám. Bude to takhle ok ?
            • Miserius
              A co jako? My potrebujem tvoje svoleni k minuskovani? Jses jen rozmazlenej capart co se čertí kuli 5-ti mínuskum jako kdyby slo o zivot...Get over yourself
            • Miserius musím ti oponovat. Chudák je ten, kdo hodnotí příspěvek který se ani hodnotit nedá. Jenom jsem se zeptal, jestli je ukázka ze hry proti npc. Protože při hře proti hráčům, dělají atmosféru hry hlavně hráči. Nevím jestli by to video vyznělo podobně kdyby ta trojice vlezla do baráku, kde budou zakempovaní hráči a během pár vteřin by umřeli. Ale je to jenom můj názor. Třeba by se to zrovna někomu líbilo víc.
          • Jo, je to tak. Díky za potvrzení.
            • Jěště vám sem dám jeden koment, ať máte co mínuskovat. Tak šup šup děcka ! Kdo bude první ?
            • Veskoslav
              Napadlo Tě, že ti dají mínus už jenom pro to, že to řešíš? *7*
            • Miserius
              Ty jseš ale chudák *1*
        • Veskoslav
          No začíná. Za měsíc. Tobě za 2 týdny a ani ne;)
          • Nejsem učitel, takže se mě to netýká. Naštěstí *1*
      • Miserius
        Tamten komentář kterýs napsal, budu si večer dělat salát, musim nechat opravit převodovku, dobra hra, ale reklama, vypadat jinak, zahraju.
        • Jakej salát jaká převodovka ? Nechápu.
          • Miserius
            No právě *2*
            • Pořád ti nerozumím
    • Stormangels
      Myslím že to byla nějaka mise proti NPC.
  • Nejdriv skemrani at to vyjde na PC a ted zas blby kydy, ale neni se cemu divit, online hru nebude tak snadne ukrast, takze se mnozi zalekly toho, ze si na svoji platformu zatahly hru, za kterou se musi zaplatit.
    • Shaker
      Co co co combo breaker! Ultimate PC player's ass kicker! +100 bodu za tupost!
    • *1*
  • Tohle bude jedna z mých prvních koupených her na PS4
  • Grifus
    No toto trvalo, pritom i E3 ukazka jela na PC (nemyslim vyvojarsky kit). Celkem usmevne, jak si opet chteji pridat body tim, ze vlastne delaji "port" kvuli hracum. Ta ohrana pisnicka uz tu byla nekolikrat a od jinych.
    Kazdopadne pro me jasna koupe. Gameplay vypada hodne slusne dle meho gusta a konecne se mi splni malinkaty sen aneb 3rd person akcni "mmo" strilecka z realneho sveta.
    • Tak ono se snad už portovat defakto moc nebude muset ne ? když nove konzele jedou na stejne achitekture jako PC... Takze by ty hry na PC uz mohli bzt konecne hratelny...
      Veskoslav: To si pis ze to bude pres Uplay *1* Nevim proc by nemelo byt ? :) Ano bude to asi takhle Steam--->Uplay-->harjes *1*
      • To sem si taky myslel, ale instrukční sada (x86) není všechno, stále je to specifická architektura se specifickým systémem (on sice XBONE má W8, ale ten se staré jen o nepotřebné krávovinky okolo, hry jedou na vlastním systému).
        • GlaDOS
          Ale hry jedou přes DirectX, ne?
          • Veskoslav
            11 ne?
        • Nicméně aspoň v každém případě předpokládám že port budou jednoduší dělat než dosavaď to ukáže jen čas....
      • Veskoslav
        No taky si říkám. Už u FC3 BD mě to seje....
    • Veskoslav
      Lepší jak nic. Teď se modlím ať to není přes Uplay....
  • walltar
    Tak si to aspoň zahraju ... super. Jedna z mála hez na nové konzole, která vypadala vážně zajímavě.
    • Spíše jedna z mála, kterou jsi viděl, je tam spoustu zajímavých kousků.
      • walltar
        Tak já jich viděl celkem dost, ale prostě většina mě nezaujala ... možná bych si je zahrál časem, ale nemrzelo by mě kdyby na PC nikdy nebyli. Tohle mě zaujalo mnohem víc ...
  • yes,yes,yes *14*
  • jezis to sou kecy, ty hry sou na pc defaultne pac nove konzole sou pc, je tam maximalne jinej os (Bsd trebars na ps4) ale to jde lehce osefovat.

    Takze to "vysliseni narku hracu" si strc za klobouk ubisofte...
    • Whoossain
      Mlč, nebo si to ještě přečtou a nakonec to na PC kvůli tobě nevydají *9*
      • Shaker
        :D
  • God-of-War
    Na tohle se fakt tesim. Prvni gameplay sem si poustel snad desetkrat.. Fakt libova hra.
    • Veskoslav
      Snad si zahrajeme všichni prosti sobě:) (myšleno konzole a pc)
      • Grifus
        Nerealny ci spis nelogicky. Aneb jak chces hrat klavesnice+mys vs. gamepad? Kazda akcni konzolovka ma bud alespon minimalni autoaim, nebo rozsirene zasahove zony (strelis kousek vedle ale zapocita ti to zasah). Urcite by se nasly vyjimky (ja teda zadny neznam). No a kdyz uz by jim vypnuli "pomocniky", tak zadna analogova packa se nevyrovna v rychlosti a presnosti mysi, to je holy fakt. Takze pokazde by jedna nebo druha skupina hracu byla znevyhodnena orpoti te druhe...
        • Ok, přesnost a rychlost se k+m nic nevyrovná, to JE fakt. Což ale neznamená, že tým s k+m bude pokaždé vyhrávat, jestli mě chápeš. (; Především by záviselo na skillu, přemýšlení a sem tam i trochu toho štěstí.
          • Shaker
            Me by zajimaly strilecky volant vs joystick, kterej tym by svuj controller driv rozmlatil a napadnul organizatora :)
        • Veskoslav
          To je sice pravda, ale stejně bych si to jednou chtěl zkusit jaké to je. Jako občas při sledování toho, jak hraji Halo 4 s gamepadem, to i přišlo, že "klávesář s myší" by mě rozmáznul během minuty.
        • rancor1223
          Ostatně Microsoft už s tím experimentoval a došel k názoru že to je nereálné. Přesně z tebou zmíněných důvodů.
      • Covece to by byla pecka spojit multak napric platformama
        • Whoossain
          No nevim, ale pořád jsem toho názoru, že hrát proti mátohám ovládanejm gamepadem by mě moc nebavilo. Ale je fakt, že to posuzuju spíš podle sebe. S gamepadem se mi dobře ovládá tak akorát přehrávání filmu...
          • Třeba zmrví konverzi a na těch splašenejch tlačítkách gamepadu to půjde líp, než na myši a klávesnici...

            Jinak je to podle mě nesrovnatelný, jak by dopadl zápas v UT,CS pokud by proti sobě stály skupiny - skup.1 myška/skup.2 gamepad...
            • Whoossain
              Tak zmrvený konverze jsou samostatnou kapitolou. Ghost Recon: Future Soldier kvůli tomu nešel na PC ještě několik týdnů po vydání vůbec hrát. Jestli si to dobře pamatuju, tak dokonce nefungovala ani tak základní věc, jakou je rozhlížení myší. V takvym případě by hráč s gamepadem měl jistou výhodu...
      • God-of-War
        Ja bych urcite dal. Nejsem proti a mozna bych to i uvital. Mohli by to delat u vice her:).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit