Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slendrian
    Ja by som prijal plnohodnotne Age of mythology 2
    • Ale nesmela by to byť onlinovka, ako toto. A žiadne veľké zmeny v gameplay, len nová grafika a kampaň a nové národy.
  • Jack1947
    Ukazka toho ze nektere hry proste MMO byt ani nemuzou., hlavne kdyz jsou F2p.
    • Minecraft = next generation :D
      • Leda Big degeneration sandboxoví honiči bez cíle ....
        • A jakej uzasnej cil mas ve wotku a dalsich? Nalevelovat max lv ? No to je vazne uzasnej cil. Hraci minecraftu so narozdil od tebe skutecne hrajou ...
    • Nemyslim ze to je o modelu placeni. Spis ze aktualni moda "muset mit vlastni MMO za kazdou cenu" ... a kazdej ma pocit, ze to bude prave on, kdo prebere hrace wotku. A pak predevsim spousta managoru kteri si myslej, ze hraci jsou dmnti (ne ze by to v mnoha oheldech nebyla pravda) a ze budou za cokoli platit nasobne vic, nez kdyz si dojdou koupit krabici (znam lidi, kteri jsou schopni do f2p hrani vrazit klido nekolik tisicek mesicne, coz povazuju osobne za znamku toho, ze by meli navstivit dr chocholouska - protoze casto tutez hru lze hrat za ty +- 3kilca mesicne predplatnyho).
      • Jack1947
        Kdybych nenarazil na F2P , tak by jsi ani nezareagoval mozna. Samozrejmne bylo mysleno nektere hry (AOE) vazne jako MMO, a uz vubec ne F2P se nechytaj a vzdy byly spise sp zalezitosti.
        F2P rezim chapu u Androidu se to osvedcilo naramne, a v mmo je to normalni a co si budeme povidat (spadam do stejne kategorie co to nechape) z hlediska vyvojaru ano to dokazu pochopit, jenze to by bylo uz na jinou diskuzi. A tahle je predevsim o tom omylu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit