Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Stejne na to bude malo her. Kdyz jsem vcera videl seznam launchovym titulu pro xbox, tak bych si z nej vybral horko tezko 1-2 hry. A ty bych vzal jen kvuli tomu abych mel co hrat. Novou generaci konzoli bych kupoval az po 1/2 roce nebo i pozdeji.
    • oktavius66
      Počkej si rok nebo dva a pak teprve kupuj *3* . za ty dva roky na to už bude hodně her. Jak pro PS4 tak pro XBOX ONE. Pak se můžeš rozhodnout která konzole ti bude vyhovovat podle her.
      • Tilwaen
        Souhlas. Navíc to pak i cenově bude (aspoň trošku) někde jinde *4*
        • No právě. Aspoň trošku je málo. Čekat rok až dva kvůli tisícovce dle meho mínění nemá podstanej smysl. Aspoň mně to díru do rozpočtu rozhodně neudělá.
  • Teda co se tady člověk nedoví. Správný hráč se určuje podle toho jak umí zaměřovat ve FPS ( pan Mad Max). A kdo hraje na konzolích tak by měl být asi upálen a rozčtvrcen.
    Jako hráč co vlastní PS3, Wii a Pc vám můžu říct jen: HAMBA VÁM! Hádáte se tady jako malé děti na písečku o to, kdo má lepší bábovčičku místo toho aby jste si spolu vesele hráli. Konzole i PC má svoje výhody. U konzole nemusíte řešit kompatibilitu s operačním systémem a podobné problémy. Prostě vložíte a hrajete. Na PC zase ze hry vymáčknete víc (viz např. Battlefield). Na obou se určité hry hrajou líp a obě mají určité exkluzivity ( Na PC bych třeba bojovku nehrál a naopak FPS a strategie bych nehrál na PS3).
    Plus tady nějak zapomínáte na hlavní problém a to je, že zase se distributoři z mě neznámého důvodu na nás rozhodli vys**t, a zase budeme jako blbci čekat...to je věc co ve mě dost začíná kvasit.
    • God-of-War
      Mad Max je pripad sam pro sebe. Hraju uz od mala na PC a PSku a nestezuju si na nic. Kazda platforma ma svoje..nNekdo preferuje konzoli pred PC a naopak. Vzdycky se tu ale najdou jedinci, co budou tvrdit neco jinyho.
      • Ty ses taky pripad sam pro sebe. Vsude vychvalujes PS3/4 a plives na vse ostatni, zejmena na, cituji "xšrot".
        A to, ze mas doma PC, z tebe jeste nalepku Sony fanboy nesunda.
    • Nech si ty svá moudra.. na pc si vždycky zahraješ líp a bojovky? (pominuli, že nového Mortala jsem hrál stejně dobře na Xboxu i na pc) snad není problém si k pc dokoupit gamepad.
      • Fanj pokud to takhle bereš. Na PS3 si mužeš připojit klávesnici a myš :3. Já se bavím o standartním ovládání. Jinak není pravda že si na PC zahraješ vždy líp. Prostě záleží natom co hraješ. Například při hraní Dead Space 3 mě neotravuje na PS3 žádný origin ani nemusím řešit frame rate nebo jestli nemám slabou ram. Prostě vložím disk do PS3 a hraju. Jo a k tomu ovládání. Pár měsíců jsem hrál Battlefield3 na PS3. Ano je to složitější pokud jsi gamepad nikdy nedržel v ruce ale pár headshotů a ostřelování jsem si taky užil. Plus třeba ovládání vozidel je tam mnohem lepší než na PC.
      • Opravdu si můžu k PC dokoupit gamepad? A není jeho vlastnictví proti pravidlům PC zákoníku. Nejsme si tím tady jistej, jak se na to dívá bratrské křídlo z komunity, ale někteří se nechali slyšet, že to odporuje pravidlům pravého hráče a degeneruje insignie myši a klávesnice a invazní rozšíření síly, i v případě kdybych si měl na nich vylámat zuby. Jako, já se bojím, protože nerad bych někomu způsobil mrtvici jen proto, že jsem si připojil gamepad, to by mě velice ranilo...
  • andrewz
    Obávám se, že na regionálním kódování co se týče Blu-ray filmů se nic nezmění. Konzole z USA nepřehraje filmy prodávané u nás.
    • a neni to jako u PC mechanik ze si zvolis jaky region chces prehravat coz jde zmenit jenom Xkrat
  • Ronox
    A zase tu je flame o PC vs konzole. Místo toho abyste byli slepý, tak se na to podívejte z obchodního hlediska. Kdyby většina hrála na PC, tak se posouvá úroveň PC jenže hry se časem staly těžkým mainstreamem a konzoli má doma skoro každej. Ten rozdíl v ziskách PC vs konzole je stále dost velký ku prospěchu konzolím. Dokud se to neobrátí, tak neočekávejte nějaký změny a prostě se s tím smiřte.
    • A to je právě to, co musí každého člověka s mozkem štvát. Konzole ženou pomalu ale jistě hraní do záhuby, vždyť se podívej na dnešní tituly, jak je to neskutečně tupé a omezené a z velké části právě díky konzolím, respektive blbům co to kupují a "hrají" na tom.
      • Jak se nám to krásně vzteká ňu, ňu, ňu...
      • Ronox
        Hele jak co. Já jsem si na týhle generaci her užil dost titulů. Napadají mě: Bioshock: Infinite, The Last of Us, Heavy Rain, Metal Gear Solid IV, Injustice, Uncharted sérii, Maxe Payna 3, Spec Ops: The Line, Dishonored, Deus Ex: HR + hromada indie titulů. To jsou podle mě kvalitní hry za poslední rok. Užívám si hraní jak na konzolích, tak na PC. Nepotřebuju mít supr čupr pixel perfect grafiku. Potřebuju dobrou hratelnost a funkční mechaniky. Primárně hraju na PC, ale nenechám se ošidit kvůli nějakýmu "master PC race" zaslepení o kvalitní hry i na konzolích.
      • Pokud chteji byt vydavatele uspesni, musi vytvaret hry, ktere se prodaji po milionech a proto se prizpusobuji mainstreamu, ktery se chce bavit.
        • Počet přístrojů nerovnáse počet prodaných her. Ačkové pc tituly se taky prodávají po milionech. Bohužel tahle přiblblá konzoloidní komunita dovoluje firmám jako EA, Ubi ničit hry a dělat z toho jednoduché kraviny pro omezence a továrny na peníze.

          Tahle degenerace mně prostě vadí, pamatuju si časy, hry hraní byla víc zábava.
          • Ano to byla doba pře hrami jako Call of Duty ( co prakticky zabila zajímavé FPS a zavedla Automaticky doplňované zdraví...) A nevím co tady hazíš vinnu na konzole. Většina portů je z PC na konzole takže tam se koukej po problémech. Problém je v tom že hraje dneska každej (a je jedno na čem) a tak se hry zjednodušujou aby to mohl i dvanáctiletý Pepík dohrát. Jenže problém je v hráčích že to kupují (dodnes nechápu hype kolem Call of Duty) a tak manažeři mají argument v číslech aby tyhle "blbé hry" vyvíjeli. *16* Konzole za nic nemůžou, špatné ovládání je problém líných vývojářů, nikoliv toho že hra vyšla na PS/X360/Wii.
      • Pak se dostáváš do situace, kdy se třeba Nintendo snaží herní situaci, na kterou normálně stačí během vteřiny najet a kliknout myší případně zmáčknout něco na klávesnici, řešit nějakým přiblblým gamepadem s displayem.
  • God-of-War
    Tady ta diskuze je fakt k smichu *1* . PC fakani pisou o tom, ze na konzolich hrajou fakani *1* Predpokladam, ze vas vek je neco stezi okolo 14 let. A jeste si dovolite tvrdit, ze ste fakt pravy parani *1* Jestli VY! Mate byt zastanci PC platformy, tak to potes koste teda.
    • Miserius
      Pekne se na tebe sebehli ty nejukřičenější *1*
      • God-of-War
        Vzdyt sou to trosky prosim te:D. Tyhle chudaky bych utrel v Quake 3 Arena nebo v CSku jak nic. Pari CoD a tvrdi o sobe, ze sou pravy parani.. Je mi do breku, kam se to dopracovalo.
        • Než nás všechny utřeš v Quake 3, nezapomeň si utřít bradu. *3*
        • Doufám, že je to vtip a opravdu nemáš na ruce vytetovanouo takovou píčovinuu *15* *15*
        • Tak to mě dostalo slovní spojení "vždyť to jsou trosky" podpořeným následným tvrzením že bys je dostal v nějaké hře *1* *1* *1*
        • COD jsem nikdy nehrál, ale budiž....
          A ikdybych hrál COD, co jako jsem? Falešnej hráš?
        • A budeš hrát na gamepadu? *4*
    • Jo, "pravej paran" si dotiž vytetuje herní postavičku na ruku, a pak nad ní onanuje.
    • Už sis utřel slzy, že ta tvoje krabice nestíhá čtvrt roku před vydánim a ještě jí nebudeš mít v release termínu?
    • ty seš ten konzolista s tou pocákanou pleškou ?
      • je to gamer kid: http://www.polygamerous.com/wp-content/uploads/2010/05/fat_gamer_kid1-247x300.jpg
  • Nevite jak to je u Sony se zarukou, kdyz se PS4 koupi jinde? Budou to u nas akceptovat a v jake delce?
    • Ronox
      Když koupíš přes britský amazon nebo jiný autorizovaný shop máš záruku u nich (většinou rok). Když se porouchá, tak jí zašleš tam.
    • Miserius
      Dobrý dotaz, člověk si muže zajet do Reichu a nemusí 3 měsíce brečet že to tu neni
      • Jj, hned za hranicema se budou konzole válet po tisících *1* Naivita některých jedinců nezná mezí.
  • Stormangels
    A co když si to přivezu z Ameriky v kufru? *4*
    • treba za to budes platit nizsi clo kdyz to rozeberes celnikum reknes ze je to normalni PC zakladni deska s amd procesorem *1*
    • A co když přivezeš z Ameriky kufr v Playstationu ?
    • Miserius
      Obchodník se smrtí
      • Stormangels
        no před asi 3 lety jsem si přivezl PS 3 z Floridy
        • Miserius
          Chyť mě když to dokážeš
  • TO je v pohode na SK nie je podporovaná ani PS3 a predáva sa tu. :) Ja mám US účet na PS plus a pri prepočte ceny v dolároch na eurá ešte aj ušetrím *15*
  • najviac konzolovych hier sa pirati prave v strednej/vychodnej europe,chapem to rozhodnutie sony
  • Vyřešeno: PS4 nebo XBOX One?

    PC!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit