Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz se na ten ovladac tesim, mam u pocitec ovladac na xbox 360 a je uplne super a moc nedokuzu predstavit co by mohlo byt jeste lepsi, krome tech vibraci
  • Jack1947
    Ten gamepad jedine co se mi moc nelibi, vYpada moc nadute aby se dal vubec poradne drzet, nepusobi na mne moc normalne a ani komfortne ( treba, doufam ze se pletu.)
  • For gamers by gamers... kdepak já jsem to slyšel Microsofte?
    • shefield2
      Interplay? *1*
  • Trisska
    Proč to má tlačítka AB XY a ne ABCD? Přinde mi to nějaký dost divný... *7*
    • Podívej se na ovladače ke konzoli SNES od společnosti NINTENDO a uvidíš, proč M$ používá označení A, B, X, Y.
    • muha
      Moja teória. AB je lahšie odlíšitelné od XY ako CD. Často prekvapene, hlavne pri nejakom QTE, pozerám na gamepad a hladám kde je ktoré písmeno, aj ked ich umiestnenie presne poznám, v tej rýchlosti to niekedy proste trvá. ABCD by bol ešte horší mix. YZ sa nepouživa pretože v slove xbox neni Z. Síce ani Y ale Z je posledné v abecede a xbox je one *1* . Má niekto nejaké iné nápady? Tiež ma to celkom zaujíma. OUYA na OUYA ovládači je jasná vec .
    • to uz bych se spis ptal proc to ma ABXY a ne ABYZ :-)
  • Já nevím, nemá to trochu moc tlačítek? a na některých dokonce zcela chybí jednoduché symboly!!! nebude to na konzolisty trochu moc složité?!...teď vychází spousta online her zároveň na PC a konzole....jen mám obavy aby vzájemné PVE mezi PCčkáři a konzolisty nebylo úplně nedústojné *9*
    • *PVP (oprava)
  • Připadá mi vtipné jak mi všichni děti z games.cz dávají palce dolů. Vzkaz pro všechny děti: JDĚTE UŽ SPÁT VEČERNÍČEK UŽ !!SKONČIL!! *16* *16* *16* *16* *12* *12* *12* *12*
    • Dospělácký řeči z tebe neudělají dospělého.. A více jak 2 smajlíky v komentáři ti spíš ubližují *3*
  • Kdyby udělali k Xboxu klávesnici a myš bylo by to mnohem lepší než nějaký gamepad. Možná trochu nepraktické ale své majitele by to našlo a prachů by bylo....... *8*
  • jindra.veliky
    gamepad jako gamepad, stejne z kazdyho boli palce *7*
    • Raději bych hrál hry na notebooku bez myši než na gamepadu.
      • Baldurs gate nebo adventury úplně v pohodě, ale náhodou na bojovky typu street fighter je gamepad lepší než klávesnice a to jsem PC only hráč. Na střílečky bych ale svojí herní myš za gamepad nevyměnil, nejsem masochista
    • shefield2
      To si je při hraní nesmíš strkat do svěráku! *1* *1* *1*
  • ludia, co to hravate, ze ste celi ztoporeni z tohto kusa hardwaru? hopsacky?
    • Nahodou je to fasa vec i na PC taky gamepad. Pred 2 rokmi by som tiez povedal, ze to je hovadina a nechapal som ako na tom moze niekto nieco hrat. Nikdy som konzolu nevlastnil a ked som sa raz za pol roka dosal k X360 u kamosa tak som mal nervy, lebo som mal drevene ruky a nevedel som s tym ovladat nic. Ku kupe ma donutil az Dark Souls, lebo ako je zname, tak port na PC je absolutne nehratelny na klavesnici. Odvtedy som uz ale niekolko hier dohral len s gamepadom (AC3, Alan Wake, Darksiders, DMC). Je to proste super pohodlne, mozes sa vykokotit na postel a hrat. Na niektore typy hier uplne super. Samozrejme, strielacky hram keyboard+mouse, to je na tento zaner neprekonatelna kombinacia.
      • aha, vidis, tieto hry ma nejak obisli, diks za odpoved
        • Takže si přišel jenom prudit? Valná většina her se dneska dá hrát skvěle i na gamepadu. Ten zbytek jsou FPS. A co že ty hraješ? Aha, už je to jasný. *15* *15*
          • Rhulad
            FPS se dají hrát na gamepadu taky velice dobře. Např. Darkness 2 dokonce lépe než na myší. Jediný co se nedá hrát na gamepadu je RTS.
            • Jenže to je spíš proto že se FPS přizpůsobujou gamepadu. Jeden z důvodů proč se dneska chodí tunelem a střílí víceméně je dopředu. Tímhle stylem jde udělat i hra kde si vystačíš s jedním tlačítkem.

              Já proti gamepadům ale nic némám. Sám mám k PC už tři. Je to pohodlněé a na určité hry mnohem lepší.
            • Nebo dokonce tak.. každopádně skaven123 je nerdomutant kterej má tak křivý prsty, že neudrží gamepad, tak musí jít do diskuze o gamepadu píčovat jak se na tom daj stejně hrát jen hopsačky. Jednoduchý.. další záhada vyřešena.
            • Rhulad
              RTS patří na PC... Nikdy nenahradíš myš.
            • shefield2
              Řekl někdo Halo Wars? Ano, ty se na gamepadu ovládají dobře! *5*
        • Dark Souls vrelo odporucam a Alan Wake - po dlhej dobe jeden super pribehovy singleplayer
    • Aha, všichni musej bejt přilepený k progamerský myši a klávesnici od Razeru, nebo co je to za nerdský sračky, a hrát nějaký "nařáchlý" FPS, že?
      • takze hopsacky, ved ok, nehanbi sa za to
        len som sa pytal
        vdaka za odpoved
        • ano hopsačky: Counter Strike
          • Kreedz climbing mod :)
        • Ano, hopsačky, Crash Banndi..., Banjo Kazooie atp. Jen mě mrzí že není nextgen Conker *14*
  • Enclaw
    Chtěl jsem si koupit k PC gamepad z 360ky, ale asi si raději počkám na tento.. *3*
    • Black_Hand
      no ja mam razer onzu, x360 gamepad a na nem jsou hlavne super ABXY tlacitka, ktery jsou jak tlacitka na mysi. normalni x360 gamepad je ma strasne vysoko a doba, nez se dostatecne stiskne, je daleko vetsi, nez by se mi libilo. xBone gamepad vypada, ze ma stejne otravne reseny ABXY tlacitka jako puvodni x360 gamepad. bud bych tedy pockal na variantu xBone gamepadu od razeru, nebo bych sel do ty onzy.
    • No ja bejt tebou tak si koupim z 360tky a hotovo buhvi jestli tam vubec bude USB nebo vymysleli zas nakej super konektor...a navic je skoro stejnej...ja prodal xbox ale nechal sem si gamepad je fakt libovej :)
    • Lukyz
      Někde jsem četl / slyšel, že po vydání XBO nebude gamepad kompatibilní s PC, ale v průběhu roku 2014 (nikde se nezmiňuje jestli Q1,Q2 atd.) vydají i ovladače pro PC...
    • Keyz
      Za jak dlouho od vydání je většinou dostupná verze s kabelem pro PC. ?
      • Nemusíš čekat stačí přešmiknout kabel a narvat ho do PC. *3*
      • shefield2
        V tom videu říkají, že je to 2v1 (kabel tam mít nemusíš, ale můžeš si ho tam dát). Takže, můj názor je takový, že kabelová verze jako taková nebude. *9*
        • Keyz
          To bylo dost špatný. Aby se ten krám pořád nabíjet anebo měl specifické zapojení apod komedie :(
          Sice starý ovladač to jistí ale ten nový je lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit