Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NO NAZDAR KAM TEN SVET SPEJE *10* sem fakt zvedavej jak to dopadne,,,,,kazdopadne to co sem si zde precetl po par hodinách od vydani me zdesilo *8* tomu se fakt jen tezko veri *8* jak to muze bejt v takovym stavu???a co povazuju za vrchol je fakt ze museli lhat,,,,myslim vyvojare,,,,bo todle není mozny *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Singl absolutně v pohodě na extrém detaily... poté jsme hru přepnul s kámošem do copu a zjistil že je to uplně jiná hra... ze 4 bitev se nám 3 zbláznili a hráli jsme kazdej jinou, za 2h se nám hra 2krat rozesla a kazdej jsme hráli jinou realitu a nesčetněkrát se kousla a už se nerozhejbala.

    Doporučuju redakci rozhodně zkusit před vydáním recenze aspon 10h hrát coop kampan. Protože to neni hra která by měla den po vydání... to neni demo... to neni beta... to je naprosto nehratelná alpha. A co nechápu že například bug s 2 ruznejma realitama byl už v shogunech 2, ve fall už byl opravenej a tady se zase vrátil.

    Jinak úžasná hra která mě fakt chytla, ale tohle co sem teď zažil během 10 tahů s kámošem v coopu to mi opravdu pochroumalo náladu. Zvlást poté co slibovali ze zde bude uzasnej coop...

    ponz. Coop sem hrál za řecké státy... podle fora je možné že tam je tech bugů estě víc něž jinde.
  • Na rozdíl od některých jiných hráčů jsem nezaznamenal žádný problém s AI. Důvod? Ani jsem se k tomu nedostal, protože hra je nehratelná.

    Hra se trhá i na nejnižším možném nastavení. Přitom Shogun 2 mi běhá v pohodě na Ultra. Popravdě jsem nerozeznal naprosto žádný rozdíl ve výkontu, ať nastavím Extreme nebo Low. Znetvořený xichty generálů jsou kapitola sama o sobě. Vážně bych chtěl vidět aspoň jednoho z těch "tisíců" testerů.

    Pochybuju že páteční patch cokoli zlepší. Na to v jakym je hra stavu to bude chtít ještě hodně práce.
    • Přesně tak, mám stejný problém.
      Konfigurace mého PC daleko převyšuje nároky na tuto hru a přes to se vše "seká" a je zpomalené a to na Extreme i Low... Nerozumím k čemu to nastavení potom je?! Shogun 2 mi jde na plné detaily naprosto plynule.
      Mám AMD processor 4jádrový 3,4GHz a grafiku ATI Radeon 7770 s 1GB a paměti 8GB, na tom to prostě zaručeně musí fungovat a ono prostě nic...
      Máte ještě někdo takovýto problém?
  • Prostě Česka klasika, pořat si na něco ztěžovat. Ano má to svoje mouchy, ale je to proste Řím II.! Za měsíc bude líp. Tak zatim nebrecim. :)
    • Magister_Peditum
      Česká klasika, co se praktikuje i u spousty hráčů ze zahraničí? *15*
    • Sice to je česká klasika, ale v tomto případe naprosto oprávněná. Když člověk platí za hotový produkt, měl by dostat hotový produkt.
      • Mas pravdu, ale stejne jsem nad tim nezanevřel. Beru ten update jako takovou reklamaci produktu.
        • mna udivuje skor ako kazdy kto pozna total war hry proste musi vediet ze ked to startuje tak oznamuju ako to poladili a nakoniec je to zabugovane ako prasa to je proste vzdy tak ale aj tak si to kupia a znova a znova budu picovat ze je to zabugovane co takto pri dalsom diely si proste pockat pokym to opatchuju a az potom to kupit zrejme aj lacnejsie
  • v minule diskuzi okolo Rome 2 nekdo psal ze je to narocny stejne jako shogun 2. :D kazdej total war je v den vydani po(kurvcenzura)ser jak arma (ustalene rceni). Pamatuju si jak mi demo Shoguna 2 jelo na min detaily na nakych 20fps momentama. No a sestavu mam furt stejnou a kdyz dneska zapnu Shoguna tak si muzu dat ultra a zoomovat jak chci a je to plynule. Necekam ze bude hw narocnost i po odladeni stejna jako u Shoguna 2 ale zlepsi se to. Kazdopadne ikdyz se na hru moc tesim a sem fanda serie od prvniho Rome, tak to necham par mesicu ulezet nez se objevi nejaka akce na steamu
  • co posledni dobou vychazely odladene porty z konzoli tak lidi asi zapomneli jak vypada pc only hra a jak to bylo predtim. tak tady to mate *7* *6*
  • Jistě, psát vulgárně na fóra je špatné, o tom asi není pochyb. Nicméně já celkem chápu, že někteří lidé cítí potřebu se takhle ventilovat.
    Jistě odladit nejde vše, ale proč už několik let neumí jediná hra ze série Total War ošetřit desync coop kampaně?
    O to směšněji pak vyznívá rádoby snaha vývojářu vycházet vstříc komunitě, když třeba coop v Shogunovi 2 si spousta lidí ani po letech od vydání nezahraje kvůli desyncu do konce.
    • Pretože oni nemusia nič opravovať im stačí vydať pár kool videí nahypovať massu ľudí aby si to kúpili a majú pokoj na pár rokov než sa kruh začne znova opakovať
    • Protože byl shogun což bylo dobré a nové pak dlouho nic a najednou byl medieaval a bac to bylo ještě lepší pak byl rome první 3d a bac ho to byla bomba nu což pak byl medieval2 to se ještě dalo no a teď je z toho call of duty 1.2.3.4.5 atd chapeš?
  • Tak dobře spousta fanoušků napsala sprostarny.No nevím,ale ti panové s ca psali něco o dokonalé ai a jak je sama překvapila atd.To psali i před mnoha lety o rome o medievalu o empire o napoleonu a shogunovi atd.A pořád je to stejné o ničem jo pandulaci jsou lepší a barevnější a mají víc pohybu toť vše noveho.A je mi líto že mají práva na warhammer.
  • Chudaci hosi z CA vydali nedodelanou hru a nekdo jim za to vynadal takova nespravedlnost a urazka! Lidi sou nastvani a neni se cemu divit, nekteri si kvuli PR kecum o novem RomeII enginu kupovali zelezo za 10ti tisice a ted zjistili ze by jim to jelo lip na starem. Cele je to jak registr ridicu v CR, kdy do ostreho provozu dali neotestovany software, jak si tohle muze nekdo dovolit nechapu. SEGA asi rada distribuje hry s takovym launchem, protoze neco podobneho se delo okolo optimalizace CoH2.

    Jestli ale jeste v nejakem total waru uvidim ty hnusne kostrbate radce a generaly tak me asi odvezou vzdycky kdyz to vidim tak si rikam wtf is this s***
    • XXDarthVaderXX
      Jen dodám, že u CoH 2 to ještě bylo zlaté a po pár dnech se to dalo do pořádku. Tady mám obavy, že se to moc napravit nedá...
  • Tohle CA neomlouvá od toho že hra je nehratelná na nejnižší nastavení. Je to ostuda. Vydat takto neoptimalizovanou hru a příště si hru sosnu abych viděl jak to pojede a koupim třeba za měsíc, jestli vubec koupím
    • MarekTV
      Tvůj problém ale nemají všichni. Já si jedu i na vyšší, akorát nesmím zazoomovat na bitevní vřavu :)) spíš mi vadí občasné bugnutí tlačítek během diplomacie a dlouhé čekání na tahy.
      • XXDarthVaderXX
        Máte oba pravdu, ale není zrovna OK, že rha vypadá hůře než Shogun 2 a pokud vezmu, že pak datáč byl optimalizovanej velice dobře, tak tohle vypadá hůře a optimalizace je prostě blbá :-) A nezazoomovat na jednotky...no když člověk pouští u TW bitvu, tak se vždy těší na to jak do vřavy naběhne a bude se na to koukat, rotovat a dělat všechny ty psí kusy(zvlášť když třeba hodinu stráví jen na taktické mapě, protože do bitvy nemusí...třeba díky převaze armád co jdou do akce).
        A nevím kolik lidí to testovalo, ale někdy je možná lepší 5 - 10 lidí, co ví jak ty chyby hledat a kde je hledat než horda, která čeká co vypadne a hromada neduhů jim uteče. A po tomhle bych na místě vedení CA vyhodil vedoucího testerů, protože zodpovědnost za lidi padá na jeho hlavu. Dotali prodkut, měli ho otestovat, po otestování měli říct, že to má asi fakt blbou optimalizaci a hru prostě vrátit. A programátorům, pokud tam zůstanou bych teda prémie rozhodně nedal.

        Jen proboha lidi, zase to tak s tou nevraživostí nepřehánějte. Tyhle kouzy jsou časté...jednou se na hru všichni těší a pak je zklamání a tak hromada nadávek. Pak(Left 4 Dead 2) se div že nezačně vyhrožovat autorům dáním na budku, bojkotováním, psaním petic... Aby ti co nejvíc žvanili a protestovali si to nakonec koupily. Jo bylo to brzo a nebylo to tak ehm temné, ale dobré to také bylo? Bylo a očekávání CoD se nekonal, protože kdyby ano, tak by se spíš nečekalo na to, kdy konečně ohlásí trojku.
        Prostě to tak nehoťte, hold si můžete říct, dal jsem za na na Steamu cca 1500, tak jsem hold vyhodil tak trošku(zatím) peníze oknem *3* Jsou horší věci, třeba si váš křeček zlomí ťapajznu...
      • Muj problém? To je jejich problém že shogun II jede na ultra a tady na nejnižší se to seká v kampani mapě 10 fps *1* . Zkrátka jsou to hov*da. Uspěchané datum vydání a ladit to budou za běhu přitom optimalizace je na 1 místě.
        • Ono jak se to veme .. spousta hráčů zase brečela že to vychází tak "pozdě" ...
          • XXDarthVaderXX
            Důvod byl spíš ten, že lidi chtěli Rome II a on byl místo toho Shogun 2 :-)))
      • Nesmis zazoomovat? :D Tak to jsi asi spokojeny ze nevidis da se rict to nejlepsi, me teda tohle vadi a vim ze kdyz mi jede shogun 2 na ultra, tak rome 2 by mel taky a ja teda chci aby tomu tak bylo a co nejdrive. Hlavne doufam ze to opravi a je mi jedno jestli nvidia nebo ca, ale hlavne at se tak stane...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit