Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co mám dělat když mi to píše že před nedávnem jsem zrušil všechny své trady :( a ted mi to nejde :(
    dík za odpoved
  • Chtěl bych se zeptat jestli mužu na tabletu mít Steam aplikaci a jestli mužu potvrzovat trady normálně bez podržení... Děkuji tomu kdo mi odpoví :o)
  • ztratil jsem tablet a nemůžu se přihlásit na svůj steam... co mám udělat? *9*
  • mam 15 dení ban zrušil sem steam guard apak si ho tam zase dal a dostal jsem 15 dení ban co mam dělat mam počkat nebo jak
  • Dají se nějak přijmout obchodní nabídku na mobilu s Androidem?
  • zdar ako zapnem stim guard ( v statuse mi píše že funkce steam guard neni zapnuta )
  • Stačí zjistit uživatele, a pokud má slabé heslo, tak se vesele naloguje do steam klienta, změní adresu a vypne steam guard. *8*
    • Veskoslav
      Akorát to tak nefunguje. Jakmile se přihlášíš na účet z jiného pc, tak ihned jsi vyzvám po přihlášení k zadání kódu a Steam Tě nepustí dříve než kód zadáš. Tudíž nevím, jak chceš něco měnit, když na změnu hesla, mailu či přihlášení do účtu vždy potřebuješ ten číselný kód z mailu. Tudíž pokud neví tvůj mail, tak je mu to k hovnu.
  • Obchodování neni vůbec špatné. Já jsem z 15 EUR udělal už přes 300 EUR. Ale představa že jsem koupil klobouk za 2 000,- Kč do hry co je zdarma je jen pro otrle nebo blázny :)) Ale jinak to nejde. :)
    • Sním tvůj klobouk jestli nám tu lžeš ;)
      • tak papej :)
  • Ocelot
    Spíš by mohli najmout víc zaměstnanců do support teamu...už týden čekám až mi odepíšou, jelikož mám hacknutej účet a jeho nový vlastník si vesele traduje předměty...Čekací doba 2 - 3 týdny při hacknutém účtu je pro smích...
    • Chyba to muze byt jeho, ale pokud se podpora ozve v radu dvou a vice tydnu, tak to neni v poradku. Navic v pripade hacknutyho acc, coz je ten nejzasadnejsi problem a kvuli tomu ta podpora vubec existuje.
      • Tilwaen
        Jestli mu nehackli i tu podporu... *15*
    • a to ti maminka nerikala ze hesla od stemu nemas pujcovat kamaradum?
      • Ocelot
        A to maminka nemohla tatínkovi říct, aby radši použil ochranu, když tě dělali? :)
    • To jen a jen tvoje chyba...
      • Ocelot
        Ty seš taky chytroučkej vid :)
    • trolo
      Support som pouzil tusim 2x a vzdy mi odpisali do 24hod.

      Btw. ked ti hackli ucet na steame tak je chyba niekde u teba.
    • Aby to nebylo jako s mým synovcem .... Ztratil přístup , protože jako heslo používal přezdívku pod kterou hraje na síti . A support moc nápomocen nebyl i když zadal email který používal při registraci , bez původního loginu prostě v databázi Valve už neexistoval :( .
    • Jak jsem slyšel opět o hacknutý účtu na steamu, tak jsem se raději podíval, jestli mám zapnutý steam guard a mám :-) Ale je to blbé když přijdeš o účet. Jak si kupuje člověk krabicové hry, tak si často ani neuvědomí, že bez účtu nemá nic a své originálky může zahodit do koše....
      • Ne tak o účet nepřijde pokud mu jej do té doby nezabanují, ale může dostat VAC ban, pokud ten dotyčný bude cheatovat v nějaké hře, ale to je většinou jen na hru (kromě Source her, tam to dříve bylo na všechny hry na tom enginu, ale pak to tuším změnili, že to platí jen a pouze na hru ve které se cheatovalo). Každopádně stačí doložit účtenky, či koncovku kreditky a účet se vrátí majiteli.
    • keby si mal steam guard tak sati nic nemoze stat
      • Ocelot
        Ty si chytroučkej viď :) Já mám steam guard, mám 20 znaků dlouhý heslo a na mail mi nepřišli...
        • Tilwaen
          Keylogger? Všetečný kamarád koukající přes rameno? Zvídavý zákeřný sourozenec? Samomluva ze spaní? *2*

          Těžko říct, jak se Ti tam mohl někdo nabořit, aniž by znal e-mail, máš-li Steamguard aktivní. Celé to nedává smysl. Jsi si tím mailem jistý?
      • No já to nezapínal a přesně takhle mi to funguje .... trocha delší nečinnosti a PC se musí ověřovat znovu :)
        • smejki
          to je právě ještě ta větší sranda - steam guard je defaultně zapnutý, takže každý, kdo jeho nečinností přišel o účet, si ho musel vlastnoručně vypnout.
      • možná blbá otázka co je steam guard ?
        • Je to služba, která vyžaduje aktivaci každého nového zařízení skrze mail.
          https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4020-ALZM-5519
          • jo tak to mám díky :-D
    • otázka jak se dá takovej účet steamu hacknout ?

      90% je to chyba uživatele
    • Veskoslav
      Poněkud dotaz. To jsi neměl zabezpečený účet přes mail?
      • Ocelot
        Myslíš steamguard? To jsem měl a evidentně mi to bylo k h****
        • Veskoslav
          No asi jsi neměl. Protože pokud jsi měl, tak si změň i heslo na mail, co máš na Steamu....
      • musi aby mohl tradovat
        • Veskoslav
          Tak to by mě fakt zajímalo, jak mu to "hakli". Já musím pokaždé zadat kód z mailu, aby se systém vůbec připojil+kontrolní otázka.
          • jednoduse je to de b il co ma dmntni hesla nebo ucty pucuje lidem :D a je tu velika pravdepodobnost ze ma stejny heslo i k mailu :D

            PS: ja mam 36mistnej kod s pismenama(velky,maly) ,cislama,znakama takze kdyztak HF@GL with hacking...
  • Riddick chce pry koupit valve

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit