Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hory85
    V pondělí přijde, rozbalím, nainstaluju a hraju, óóóóóóó bože jak já sem rád že mám PS3. Jo jo beru týden dovolený, pak se svěřím tady indisponovaným (čti: mám pouze PC, bůhůůů *9*) jak je to super trooper gamesa na kterou bych nerad čekal byť jen další týden natož půl roku !
    Ohh yea, boom headshot, bitches!!! *15* *15* *15* Love this flame, yea motherfucker !!! (Brucie voice)
    • Jsem rád, že si užiješ hru, ale nemusíš to takle parádit kolem jak 10 letej kluk na základce ve třídě.
      • Hory85
        Mě tu baví ty keci jak si tu půkla stěžuje a další honí triko, leju jen ojel do ohně tak mi to nekaž *1* Ale to co sem psal je pravda, jenom tu dovolenou nedostanu... *7*
        • leješ oheň do hromady hoven, to si teda fakt pán
          • Hory85
            Na po*no stránkách jim už moje příspěvky přišly nechutný tak mě zabanovali, se nediv že si zpravuju chuť tady. Když to čtu tak je to tady taky jedno velký po*no.

            legenda:
            * = R
            • kennyB
              jj, tady to zase připomíná hnusný fekal po*no. Jako u káždého článku, ve kterém se jedná o hru na konzoli *9*
    • Takhle promarnit dovolenou, to nemáš žádný reálný život?
      • Hory85
        Ty vo*e kecám, píšu z matrixu....... co si budem lhát.
        • Myslíš z toho gayklubu?
          • Hory85
            TY tam chodíš, že to tak znáš?
      • Studenti dovolenou nemaji :)
        Spis to bude planovana "nemoc" :)
      • Hory85
        "Ježiš já zapoměl máš pravdu asi půjdu do hospody/dikotéku a vyleju si tam mozek, nebo si vemu půjčku a pojedu k moři možná si půjčím i Ferárko. Člověče nutíš mě přemýšlet."
  • CZ/SK Crew PS3 hráču GTA Online http://socialclub.rockstargames.com/crew/czsk_ronin
  • Vy tu všichni řešíte, jak všichni řeší ostatní, jak PC hráči prý závidí, jak konzolisti pirátí.... Není to jedno? Konzolisté dostanou hru půl roku předem a mezitím než vyjde na PC, ji RS doladí, vydá patche zlepší grafiku-

    Já mám hry až tak rok po vydání, takže mi nevadí kdy výjde. Ale vadí mi jak každý spamuje to stejné...
    • God-of-War
      Redakce to snad promaže a bude klid.. Už je to fakt retardovaný.
    • Moje řeč :)
  • Miserius
    Nevim, vy pc trubky, že nedokážete překousnout fakt že to prostě budou konzole mít o pul roku driv... Kdyz vychazelo treba Diablo 3, zadnej z konzolistu tu neskuhral že si bude muset počkat a nebo to treba ani vubec nebude... A ted tu prskáte na vsechny strany, jeden o piratstvi, druhej ze na youtube uz je par videi = kazdej konzolista krade a treti ze je nekde jedna stena s spatnejma texturama = blbá hra... Překousněte to nebo se vybrečte, ale už dejte pokoj
    • spoock
      Bohužel, všichni si s PC honí trika, že mají ty nej mašiny apod., ale nic na tom nezmění fakt, že první to bude vždy na konzole, bez konzolí na které se to prodává jak housky, by se tak drahý vývoj čistě pro PC nezaplatil.
      Já to PC scéně přeju, že to bude na tuhle platformu lepší, bude se to dát modovat, apod., ale když si chci něco zahrát jako první, tak mi je jedno, že je to na konzole.
      Když vyšlo Diablo III, tak jsem to hrál na PC a nebrečel jsem, že to není na PS3, apod. příklady
      • staci mit doma oboje a nikdo by se nemusel hadat. na konzoli mi to splni svuj ucel to proste hrat a casem na pc i dokonale zahrat no a neni co resit
    • Nevim kdo tady píše petici aby to na PC nevyšlo vůbec, že? Nepamatuju si, že by PC scéna někdy neco podobnýho udělala konzolím. A to že si půl roku počkam na graficky a i hratelně lepší verzy, oh jaká tragédie *7* . Tak nevim kdo je tady trubka.
      • Graficky mozna hratelne si nejsem tak jisty.
      • Miserius
        Tak ta petice je fakt ostuda a kazdej kdo to psal je exot... Trubky jsou ty co tu breci, nemusis hned byt urazenej *15*
    • Nejvíc tady kupodivu řvou konzolisti, kteří si teď poprvé v životě připadají důležití, protože na jejich zastaralou plastovou hračku konečně vyšlo něco exkluzivního a jakmile tu kdokoliv upozorní na nějaké nedostatky, tak se mu hned nadává do závistivého PCčkáře, aniž by si zdejší jedinci uvědomili, že to píší jinému konzolistovi *1* Mně je to třeba úplně jedno na čem a kdy to výjde, ale je to sranda sledovat zdejší hádky, něco jako děti ve školce.
      • Jo, a desítky, ba stovky dalších her exkluzivně na konzole nexistují, že jo?

        Nikdo nepopírá, že PS3/X60 už mají svá nejlepší lépa za sebou (však na samotném GTA5 to jde vidět krásně), ale aspoň nelži o jejich počtu exkluzivních her.

        A dobrý nápad s tou poslední větou, vždy je cool být nad věcí. Vznáááááášet se v oblacích.
    • Nevim, vy konzolové trubky, že nedokážete překusnout fakt že PC hráči si to chcou zahrát taky...
      • Miserius
        To vsichni chapeme, ale staci to rict, ne misto toho nadavat na cokoliv je napadne jen aby nemuseli priznat ze by proste hrali taky
        • Oni provokujú teba a naopak ty provokuješ ich s tými rečami typu "aby nemuseli priznat ze by proste hrali taky". Začarovaný kruh flamu
          Edit: Pekne si to tu zasral...
          • Přesně tak nikdo tady nikoho nenapadal dokud tady nepřišel Miserius vyvolávat hádky a provokovat.
            • kennyB
              no, to se uvidí v úterý/ ve středu. Pochybuju, že by někdo jako je rockstar udělali nějakou "botu".
            • To si nemyslím, chyby typu hnusné textury určitě nejsou známkou stažené verze, spíše bych to tipnul na to že nám celou dobu ukazovali PC verzi.
            • kennyB
              a nemyslíš, že ty chyby tam můžou bejt kvůli tomu, že to má někdo stažený, tudíž nelegální???
            • Ano gameplay videa od hráčů, dokonce je GTA 5 i na torrentech.
            • kennyB
              owl: a ty videa z netu jsou z finální verze hry???
            • Promazat by měli hlavně tebe, já nejsem zažranej fanboy nekupuju hry naslepo, shlédnul jsem uniklé gameplaye a vidím očividné chyby. A víc na mě nemusíš reagovat s někým kdo neumí slušně diskutovat se nebudu bavit. Své fanboy názory vnucuj jiným, jako potencionální zákazník mám právo kritizovat chyby.
            • Miserius
              owl, ty jsi uz dnes něco pil vid? Ja netvrdim ze mate ignorovat chyby, ale ze kuli jedny chybe nebo nejakymu problemu v grafice nemuzete odsuzovat celou hru... Doufam ze to tu promaznou, nektery ty zvasty co pises,a ne jen ty, to je ostuda... Stejne jako ze se snizuju na to ze se do toho zapojuju
              Jo a zapomnel sis dat plus / už dobrý
            • Miserius nám tady tvrdí že máme překousnout očividné chyby a nebrečet.
              Na netu už máš videa kde si můžeš na vlastní oči ověřit že tahle vysněná hra není vůbec taková jakou nám R prezentoval.
            • kennyB
              owl: jak ale můžou kritizovat vysněnou hru, která ještě ani nevyšla??? To, že viděli pár obrázků a pár videí kdoví odkud, z toho přece nejde kritizovat. Až uvidí finální hru, tak prosím, ale takhle???
            • Miserius
              A co ted delas ty, pane logiko?
            • Panečku tak se jako malý dítě přidáš a nadáváš taky, logika. *7*
            • Miserius
              Rekl jsem nekdy ze nemaj pravo kritizovat hru? Musis prestat cist mezi radkama *1* Podivej se na prvni 2 strany tyhle diskuze... Jen a jen pc hraci pomlouvajici RDR,konzole a GTA na konzolich... chudáci
            • já jsem konzolista a stydím se za zdejší konzole scénu, pořád dokola jen řveš pc hráči závidí, brečí, nemají právo kritizovat vysněnou hru. Přišel jsem abych se dozvěděl jak vypadá gta na konzolích a vím své tudíž s koupí počkám. Pěkný den
            • Miserius
              To nemyslis vazne ne? *1* Teda, pc hrác jsem byl asi 10 let, ale za mistni pc scenu se fakt stydim, alespon co se tyce gta/diablo diskuzí... Zoufalost panove... Nevim jestli to je mentalita čechů nebo proste jen pubertaku
      • ja sa nedivim... ale preto nemusia všade skučat, nadávat a sypat zo seba hromadu nenávistných hlášok voci konzolistom....
    • a toho je plný web... proste spotreba kapesníkov rapídne stúpla...
  • Vtipné mi príde hlavne to ako všetci hovorili že na PC sa bude len pirátit a pritom na youtube už je plno videí *1*
    • je tam plno videi ale taky ze 5 uzivatelu ma 1 stejny video jak jsem si dneska mohl vsimnou kradou si ty videa navzajem :D
      • Jack1947
        Kvuli like a Subsribum samozrejmne , nic noveho. *3*
    • Miserius
      Jo par videi versus statisíce upiratenych pc verzi, to je fakt stejný *2* Me prijdete jak zhrzeny manzelky, vy, co skuhrate protoze si budete muset na pc pockat
      • To je fakt, statisíce upirátěných PC verzí oproti milionům upirátěným Xbox verzím nic není. Díky takovým jako jsi ty, jsou konzolisti za debily
        • Miserius
          Jen se vztekej, treba zapomenes an ten fakt ze te proste sere ze si nezahrajes *15*
          • Nejsem si jisty jestli je konzole za 4k nebo i mene prekazou proto aby si nezahral GTA
            :)
            • Miserius
              Presne tak... 4k clovek utrati ani neví jak, tak si muze koupit konzoli, zahrat vsechny resty a prodam a usetri se skuhrání/závisti/nebo jen stupidity (nechapu tady mistni pc hrace, jak pc tak konzole maj supr exkluzivni tituly, get over it)
      • Kto povedal že nemám doma Xbox?
  • Tady je zajímavé video, které krásně ukazuje, jak konzole tuto hru vůbec nezvládají. Grafické bugy a seky začínají kolem 12:40...

    http://www.dailymotion.com/video/x14ocgp_gta-5-gta-v-leaked-gameplay-xbox-360_videogames

    Jo a taky se vám zdá, že to vypadá jinak, než na screenshotech? *2*
    • A víte, jestli to z torrentů je finální verze?
      • Fanoušci GTA5 se modlí, aby ten vytoužený day-one-patch vyšel a opravil... no řekněme nepěkně vypadající GTA5 na konzolích. (Ale vážně, ta draw distance, aliasing, pop-in, textury atd. jsou vážně nic moc na dnešní poměry.)

        Přijde? Kdo ví...
      • no určite neobsahuje doležity Day One patch si myslim ale ako hovorim uvidime v utorok
        • Ty zatím vypadáš asi na největšího GTA5 drona tady v diskuzích. Pověz mi, zhroutí se ti svět, když day-one-patch nepřijde? Dej nám sondu do tvé mysli.
    • Řekl bych, že kolem toho bude ještě rozruch, tohle vypadá mnohem hůř, než čím nás doposud krmili R*, nedivím se, že tak aktivně mažou všechna videa. Při projížďce městem je minimální provoz a snad 2 lidi na chodníku... *7*
      • spoock
        To se snad dalo tušit, že R* ukazoval jen ty nejlépe vytípané screeny, proč všechny screeny byly z velké blízky, kde byl zoom na jednu postavu? To, že je tam minimální provoz beru jako daň za starý HW, ale není to tak hrozné, když jsem stahoval detaily na mojem PC, tak tam jezdilo aut stejně jako v GTA V teď, akorát se mi to trhalo a vypadalo to hnusně, holt staré PC.
        Navíc i město je méně detailní, než v GTA IV, ale pořád budu hrát tohle, než znovu GTA IV.
    • no strašné čosi fakt... absolútne nehratelné... prosim ta nezavid... nemá to zmysel nič tym nezmenis 17.09 si konzolisti užiju
      • To video udělal určitě nějaký závistivý PCčkář, který záměrně degradoval grafiku, přidal tunu grafických bugů a vymazal veškerý život z Los Santos.
        • uvidíme v utorok... každopádne čitam viac webou a PCčkárom to začina pekne udierat na palice...
          • Jsem rád, že to na PC zatím nebude, takové špatně udělané hry patří pouze na konzole. Pokud to časem výjde na PC s lepší grafikou, dám tomu šanci *5*
  • Na to jak je ps3 a xbox 360 starý tak ta hra na tom vypadá nádherně jen doufám že to na konzoli zůstane jakou to bylo s Red Dead Redemption
  • Je mozné aby bezný uzivatel uz hru hral dnes? Mimo verziu z torrentu a novinárov? Díky
    • TheFeardemon
      You must be 'murican to perform this spell...
    • http://i.imgur.com/qpxHFev.jpg

      Nevim, jak moc legitmní to je.
    • Pokud máš známýho z nějakýho obchodu, tak ano.
      • Díky. Čo sa týka digitálu tak to asi mozné nieje je tak?
        • Jack1947
          A jak by asi jinak mneli prave pirati "zhave zbozi" na dosah ruky *3* .
  • Grafika je u GTA V skvela ale furt mam pocit ze RDR vypada lip :D ale treba jak to budu hrat tak zmenim nazor.
    • RDR se taky pěkně sekalo až se to nedalo hrát! Zlatý PC!
      • trhalo se to aspon ume jenom v tom nejvetsim meste na konci hry nevim jak se menuje jinak to jelo krasne a vypadalo to krasne :D
      • spoock
        RDR bylo plynulé a vypadalo sexy, kdyby udělali RDR 2, tak bych se nezlobil
      • Miserius
        RDR mělo snad jedinej pokles FPS a to presne v jedny sekci a pro kazdyho... Jinak naprosta krasa, nezavidte haranti
        PC noobove se tu sesli a jen minuskujou a pomlouvaj hry ktery videli jen na youtube *1* Smutný zoufalci
      • co se ti sekalo na RDR? ... ja to hral na x360 a žádný sekaní si nepamatuju
  • Mato1987
    Neviem sa dočkať, už len 3 dni :) teším sa ako malý
    *edit
    mimochodom kto si chce pozrieť čo vlastne zberateľská edícia GTA V obsahuje, nech sa páči
    http://www.youtube.com/watch?v=cToQvoeoRFo
    Ten kto za hento vyhodí 140 euro je podla mňa čistý blázon...mne stačí špeciálna, ktorá stojí polovicu toho čo zberateľská :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit