Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyhle diskuse klesly pod úroveň novinek.cz. Chlapci, udělali jste z toho slušnou žumpu... Místo toho, abychom se tu radovali z nového GTA V tak se tu hádáte jak pitomci, protože nevim, asi je to cool.
    • Hory85
      počkej, já mám radost, a dávám to patřičně najevo, čti příspěvek níže. *1*
      • Radost lze projevit i normálně, ne že budeš psát jako blbeček. Už to opravdu neni vtipné.
        • Hory85
          Ale popravdě (POZOR CHVILKA PROZŘENÍ): koukni na ty diskuze, myslíš že tomu můžu ještě víc přitížit? Spíš svým sarkasmem (pokud je to poznat) bych rád poukázal jak je tahle (možná nejen tahle) směšná a zbytečná, která už dávno ztratila smysl.
          • Hory85
            V tom případě děkuju za pokec, pobavil si mě a dobrou noc. Ale jestli se ti bude zdát o GTA V je to předzvěst že si koupíš konzoli bach na to! *1*
            • Hory85
              Ty si fanda vid? Takhle ale podpis nedostaneš...
            • ne nejsi sarkastickýguru a ani nejsi vtipnej , pokud si vtom žiješ
        • Hory85
          kapesnik?
          • Kapesník u sebe nosím denně (alergie), takže díky za nabídku ale ne. A opravdu myslíš, že sarkasmem a tím, že přileješ do ohně něčemu pomůžeš? Pokud ano, klidně pokračuj, máš pravdu v tom, že se to tu stejně ztratí. Ale dělat ze sebe dobrovolně hlupáka... no nic.
            • Tě nepotřebuju dojímat, mě jsi ukradenej :D Troluj si dál, já jdu spát.
            • Hory85
              V tom případě si připraven na pořádnej vodopád slz pokud patříš k těm bůhůůů pisatelům.
              Ale ještě si nepřipadám jako hlupák dokud mě někdo pořádně nesejme, tys přišel po návštěvě wiki/google (hledej: kdo nejvíce potřebuje kapesník) s alergii, která mě moc nedojímá.
  • Jetel luční (Trifolium pratense) je deset centimetrů až metr vysoká, vytrvalá, dvouděložní bylina z čeledi bobovitých. Nesprávně nazýván jako jetel červený (špatný překlad z některých jazyků). Latinské jméno označuje trojlístek jeho listů. Tato bylina v půdě vytváří mohutný kořenový systém. Základem je hlavní kořen, který proniká hluboko do půdy. Z něho vyrůstá listová růžice, z které vystupují přímé větvené lodyhy. Lodyhy nesou listy, které jsou v dolní části střídavě trojčetné a dlouze řapíkaté. V horní části jsou krátce řapíkaté až přisedlé. Jednotlivé vejčité až široce elipsovité celokrajné lístky mají na líci výraznou bělavou nebo červenohnědou půlměsícovitou skvrnu. Na rubu jsou lístky místy chlupaté a beze skvrny. Ostře špičaté palisty jsou s řapíkem vysoko srostlé. Květenství je hlávkovité tvořené drobnými, krátce stopkatými, souměrnými oboupohlavnými pětičetnými květy. Květenství je o průměru 2-4 cm. Květy mají červené, někdy narůžovělé nebo zcela bílé korunní lístky. Vejčitě podlouhlá pavéza a úzce podlouhlá křídla jsou delší než tupý člunek. Květní hlávky jsou na spodní části zakryté velkými palisty podpůrných listů. Doba kvetení je od května do října. Pro délku korunní trubky může opylovat tuto bylinu pouze hmyz s dlouhým sosákem, především čmeláci nebo motýli.
    • A ide ti to plynule??
    • No jo, piráti maji taky dlouhej sosák. :D
    • "...může opylovat tuto bylinu pouze hmyz s dlouhým sosákem, především čmeláci nebo motýli..."

      Všechno je stejně o tom jednom ;)
    • konečně něco k tématu *1*
  • Samozřejmě, že i na konzolích je warez :) Vždyť ta hra se hraje už od předvčerejška, jen platiči čekají na pondělí/úterý...

    Dokud to nebude na pc, nezájem.
    • TheGGG
      A proč to sem píšeš, zase snaha o flame a urážku konzolí?
      • Zase má "úžasnej" argument proti konzolím, tak se musí pochlubit....
  • Asi nikdy v životě jsem se na hru tak netěšil a to jsou roky mého největšího hráčství už za mnou. Když vycházelo GTA IV, tak jsem taky hned předobjednával, ale rozhodně jsem na to nebyl tak natěšenej jako na pětku. Třeba bude tohle impuls a začnu zase hrát tak jako dřív *4*
    • kennyB
      Nejsi ten WhySoSad, který dělá letsplaye na youtubku???
      • Jojo, jsem to já :) Nevěřil bych že se objeví někdo kdo mě pozná :)
        • TheGGG
          Proč by ne, po dohrání dark souls jsem sledoval tvoje letsplaye na tuto hru a hrozně jsem se nasmál. Vážně dobrá práce (a to je myšleno upřímně a bez ironie).
          • kennyB
            jj, pravda. Jenom je škoda, že letsplay na Dark Souls moc českejch hráčů nedělalo. Tuším tak 3 - 4. V podání WhySoSada a FireTighta to byla vážně dobrá práce *3*
            • Tak to rád slyším, nevěřil bych, že se někdo z vás na mě chytne i mimo youtube :) Dark Souls byl oříšek, s Firem a "Marxem a Ivosusem" jsme z českých lets playerů snad jediní kdo to dohráli. Určitě bude i dvojka, tak koukejte dál *3*
    • Sdílím tvou nadrženost! *15*
  • Vy tu všichni řešíte, jak všichni řeší ostatní, jak PC hráči prý závidí, jak konzolisti pirátí.... Není to jedno? Konzolisté dostanou hru půl roku předem a mezitím než vyjde na PC, ji RS doladí, vydá patche zlepší grafiku-

    Já mám hry až tak rok po vydání, takže mi nevadí kdy výjde. Ale vadí mi jak každý spamuje to stejné...
    • God-of-War
      Redakce to snad promaže a bude klid.. Už je to fakt retardovaný.
    • Moje řeč :)
  • Vecnej boj PC vs konzole, marnost nad marnost. Nevim co je tezkyho na tom mit doma oboji, chápu to u malejch deti ze muzou prudit pac jim to rodice nekoupej..ale jinak..

    JA JSEM HRDY ZE JSEM KONZOLISTA!!! JA JSEM HRDY ZE HRAJU JEN NA PC!!!..lol..jak blbci
    • Opět další človíček, co nevidí dál, než před nos. Tady jde o trochu větší problém ale víš ?

      Kdyby PC a páčkovače byly nezávislé, ale bohužel se navzájem přímo ovlivňují, respektive pc je ovlivněné negativně... hry jsou čím dál tupější, prvky jako AIM apod. už se bohužel přenáší i na PC apod. nehledě na hardwarové omezování ( 7 ztracených let díky současné generaci) a další věci ..

      Bohužel, kdyby nebyly konzole, hrajn jako takové by bylo dávno zase o kus jinde... bohužel.
      • Jojo a ty konzole jsou asi nějaké spiknutí iluminátů a měli by se zakázat :D Řeknu ti ty génie, jestli ti to nedošlo, proč konzole ovlivňujou PC. Protože se na nich her prodá většinou tak 10x víc. Z toho plyne - lidi na konzolích chtějí hrát víc než na PC, kdyby to bylo naopak, tak by se dělali primárně hry na PC. Může se ti to nelíbit, můžou ti ty hry připadat jako blbosti, ale když se to prodává, tak se nic měnit nebude. Tyhle ty výkřiky "kdyby byly v p**li ryby" fakt nemaj vůbec hlavu a patu.
        • prave tim konzolisti mrvej trh driv hrali hry jen technicti nadsenci a hry podle toho vypadali dnes konzole k hrani privedli rekneme jednodussi lidi a trh s hrama se nafouknul a samozrejmne hry se tomu prizpusobyli....
          • kennyB
            Že prý techničtí nadšenci *1* Já jako malej kluk taky hrával a prd jsem rozuměl nějakému hardwaru nebo softwaru *1*
      • PREDATOR: Já rozumím, jak to myslíš Ale na druhou stranu na konzolích byla/je spousta super her, které nejsou tupé - všechny ty JRPG, Dark Souls, Dragons Dogma atd. A ty jsou super a občas zavítají i na PC (Dark Souls, Final Fantasy 7 a 8).

        Osobně si myslím, že za zdebilněním her stojí spíš Microsoft. A Microsoft je zároveň firma PC i konzolová. Skutečné kořeny zdebilnění jsou spíš směrem Microsoft - Molyneux - Natal... než vyloženě v konzolích.
      • Je otázka zdaly by se posunuly kromě grafiky i herně .... po koketériích s fyzikou se toho v AAA hrách za posledních deset let moc nezměnilo . I to 3D GTA je s námi už od roku 2001 , a stále pokrok v chování AI nikde nevidím :/
      • BookerDeWitt
        Fakt, 7 let ztracených díky současné generaci? A jak potom konzole ovlivňují exkluzivní hry pro PC? Každý zarytý PCčkář tu pořád tvrdí, že jeho, konzolové hry zajímat nemusí, protože PC je pořád nejpodporovanější platforma. Na co si potom stěžujete, když máte na své vymazlené mašince tolik her?

        P.S: Jen tak mimochodem, zajímalo by mě kdo z vás by byl ochoten investovat tisíce ročně do nových komponentů, protože nebýt konzolí, tak ano, vývoj by byl za těch 7 let jinde, jenže to by se projevilo jak na ceně her, tak "trvanlivosti" vaších sestav. Už vidím, jak každý z vás, "pozitivně naladěn", kupuje novou grafiku každý rok *15*
        • to mne vzdy drti jak se konzolisti ohanej ze nemusi investovat X tisic rocne do upgrade, ale ze daji Xtisic rocne z apredrazeny hry jim nevadi??? *1* kupuju sberatelske edice na PC 950,- konzole ta sama hra minimalne 1800,-
        • Hanzales
          Já to právě beru velmi pozitivně. Dost živě si pamatuju, když jsem x let zpátky kupoval silnější stroj a za rok už aby se pomalu upgradoval, zatímco poslední mašina si už šviští tak 2-3 roky a nedostatek výkonu se "zatím" nedostavuje. Ale je fakt, že nová generace konzolí už byla sakra třeba.
        • Jazz
          Kdyby nebyly konzole, hraješ na PC též. *3*
          • Jazz: No tak vetsina konzolistu hry kupuje ale jak jsi psal konzole by nebyli tak proto ten pocet kusu :)
            • Jazz
              Nauč se číst díky :)
              To, že by nebyly, by přeci nic nezměnilo - vy svatoušci byste si to kupovali i tak.... nebo ne? *14*
          • TheGGG
            GTA 5 by se prodalo 5 kusů
            • Jazz
              Ale vždyť vy konzoláci přeci všechny hry kupujete ne, tak proč by se prodávalo tak málo kousků? Snad mi nechceš říct, že byste vše stahovali, když byste měli tu možnost?
          • A co to s tím má společné? PCčkaři by se taky museli spokojit jen s konzolema, kdyby se hry dělaly jen pro ně... I když kdo ví, to by si pak neměli nad čím honit žížaly
          • Hrajes ale takove GTA V by nestalo 250mil.
        • amen!!!
        • Souhlas
        • TheGGG
          Jsi rozumný člověk. Nic proti PC, jen komunita pc hráčů je šílená.
          A teď sorry, jdu pařit castlevaniu na PC
      • TheGGG
        Haha, strašně ste se pcsr*či ztrapnily s ARMA III a ROME 2. Velké PC exklusivní tituly a co vidím, každý malý uplakánek na diskuzi skuhrá že se mu hra seká a nadává na špatnou optimalizaci. To je jeden velký PC fail, (asi jako tvrzení že se FPS nedají hrát na gamepadu, dají a je to reálnější) který vás totálně ztrapnil. Kdyby nebyly konzole, tak si ty svoje nabušený PCčka můžete měnit každý 2-3 roky. Konzole nebrzdí vývoj, jen chrání vás pcčkáře před oj*bávačnými výrobci PC hardware kterým se pořád nastavujete. Moc se směju takovýmto exotům. Hry jsou čím dál tupější jen kvůli Indie scéně a autoaim se u PC verzi her nikdy neobjevuje (nemluvě o tom že se dá u mnoha her vypnout i na konzolích) *1* *1*
        • Mne ide aj Rome 2 aj ARMA 3 na max. v pohode. Tvoja kalkulacka by sa rozpustila uz pri rekalme na distributora.
        • Hanzales
          Tak je mi jasné co tu zkoušíš, že :) Nicméně třeba ta ARMA3 je oproti dvojce náhodou optimalizována krásně. Moje postarší GTX560Ti si to dává v rozumných detailech i s 4AA, což třeba u dvojky při plus mínus stejném nastavení grafiky už dělalo neplechu. Nehledě na to, že bugů je podstatně méně, ba co, osobně jsem zatím na žádný byť jen trochu zásadní nenarazil (ale neříkám, že tam nejsou). Takže tady pokrok, nehledě na to, že ARMA3 zdaleka není vše, co PC exklusivně nabízí.
          No a abych trochu naboural ty vaše statistiky, já si GTA5 koupím na PS3 (asi bych půl roku čekat nevydržel) a pak časem i na PC, až malinko opadne cena. A na tu PC verzi se rozhodně těším mnohem více.
          PS: Hry jsou čím dál tím tupější na všech platformách díky masovému rozmachu počítačové zábavy pro co nejširší publikum obecně. Naštěstí se najdou více hardcore hry na všech platformách. A co se týče PC scény, i ty úzce zaměřené hry se dobře prodávají. To jen u některých těch konzolových AAA Blockbusterů nejsou na PC ty prodeje takové, jaké by si někteří ti kravaťáci přáli, ale to bude asi tím, že PC hráči mají od her krapet jiné očekávání a nekupujou každou "blbost" hned po milionech a dokážou si občas vybírat, za co stojí peníze utratit :)
        • lol, že prý "Hry jsou čím dál tupější jen kvůli Indie scéně" - zajímavý, že za poslední roky jestli jsem našel nějakou obtížnou hru tak to bylo spíš v indie scéně než nějakej AAA titul. Indie developeři vpodstatě můžou kašlat na to, že si jejich hru zahraje jenom někdo, pokud teda nejdou primárně po výdělku. Naopak AAA titul, kterej vyvíjej desítky až stovky lidí po dobu dvou-tří let je potřeba prodat kde komu a proto jsou dneska hry dost často nulová výzva právě proto, aby "si zahrál každý".

          Mimochodem, z celý žabomyší války konzole vs PC už je mi na blití, ale nedá mi to - první autoaim jsem viděl tušim v Indiana Jnesovi (možná to byla jiná hra, ono už je to docela dlouhá doba) na starym původním Xboxu, takže těžko říct, kde se to zjednodušování objevilo jako první.
        • Uz ses GGG predstavil na webu strejdy gurujoa? Neváhej, budes se tam citit jak ryba ve vode.
          • TheGGG
            ano, je to příjemná společnost
        • lepšie by som to nepovedal absolutny suhlas:D aspon som sa doma poriadne vysmial bráchovi ktorý nad ROME 2 slintal asi tak rok ... bol som svedkom sklamaného xichtu:D
          • TheGGG
            nejhorší (nebo nejlepší) na tom je že mě jede ROME II dobře na střední až vyšší detaily. ARMA III jsem hrál jen v nějaké té alfa verzi, ale v editoru jsem bitvu nebo dvě zrobil a jelo to také obstojně. Nemám nic proti PC, sám na něm hraji, ale proti pcčkářům a jejich trapným a opakujícím se frázím. Všichni maj doma komply který nevyužijou kvůli konzolím ani z poloviny a pak u PC exklusivit skuhraj že se jim to seká a že to je špatně optimalizovaný. Jednoho takového PC fanatika znám osobně, má kecy o brždění herního pokroku, ale když nainstaloval planetside 2 běžel mu tak na 10FPS. Prostě by PCčkáři měli být rádi že tu konzole vůbec mají.
            • najlepsie su tie minusy a armu 3 som hraval a daleko najviac diskutovana cast fora " ako arma nedokaze vyuzivat procesor a grafiku normalne a ludom to poriadne nejde " a este ked isli na prezentaciu tak na drzovku spomenuli ze sa bavili o tom ze ludia sa stazuju ze im to nejde ale to nebudu riesit to nie je taka podstatna vec :DD
      • Moc to prozivas..a snazis se bojovat s vetrnymi mlyny..casem ti to dojde:)
        • asi máš pravdu
          • hlavne keby niesu konzole tak presne ako davnejsie nikoho by nezaujmala optimalizacia a hupoval by si kazdych par mesiacov novy hardware ...
  • Video krasne , ale musi ho skazit skurwena gej reklama na Tiscali *12* *12* *12*
    Musel som to napisat, mozes mi dat ban aj na 100 rokov *11*
    • Z něčeho Games.cz žít musí. Mně to třeba vůbec nevadí,těch pár vteřin vydržim.Nevím kolik ti je,ale tipoval bych to na porevoluční dítě a tahle generace nic neumí jen všechno kritizovat.
  • Můj kámoš si to už stáhnul z torrentů. Já si tu hru raději koupím víc mě bude bavit.
    Má rád gta . A přeju jim velké prodeje.
  • Já bych si naopak nechtěl zkazit zážitek hraním na konzolích. Raději si to zahraju v lepší grafice a s featurami navíc až to vyjde na PC. Jinak nic proti konzolím.
    • Čo iné ti aj zostáva že :D
      • To je v pohodě. GTA IV mě nepřestalo bavit do teď, takže si myslím, že to s tím čekáním nebude horké.
    • Asi tak, co jsem sledoval streamy, tak někdy to má textury jak ze San Andreas, což bych i překousl, pokud by hra byla dobrá, ale framerate byl příšerný skoro vždycky.
    • spoock
      záleží hru od hry, některé hry jsou na konzolích a PC 1:1
      • vlastik.plaminek
        To už je levost nebo zdechlost vývojářů. Z PC se dá vždycky vymáčknout víc.
    • Kravicka
      http://i.imgur.com/tjLLodh.jpg
      • Hulvat
        za dvě minuty v malování...
        http://imageshack.us/a/img203/1545/3qd7.jpg

        strčte si PC za klobouk
      • Chvíli jsem myslel, že to je fotka...
        • Jack1947
          Neni ale ten mod ma pres 14gb nebo kolik, je hw narocny jeste vice nez ouvodni GTA IV. bez patchu .
          • Jaký že má název ten mod?
            • Kravicka
              http://www.youtube.com/watch?v=QIMHT51C1f0 jinak scena toho screenu 2:31
            • Napiš na Youtubko GTA IV enb series a to je to první video co ti naskočí.
    • A bez auto-aimu.
      • Jojo taky budu hrat na PS3 bez Auto Aimu....
  • Tady je zajímavé video, které krásně ukazuje, jak konzole tuto hru vůbec nezvládají. Grafické bugy a seky začínají kolem 12:40...

    http://www.dailymotion.com/video/x14ocgp_gta-5-gta-v-leaked-gameplay-xbox-360_videogames

    Jo a taky se vám zdá, že to vypadá jinak, než na screenshotech? *2*
    • A víte, jestli to z torrentů je finální verze?
      • Fanoušci GTA5 se modlí, aby ten vytoužený day-one-patch vyšel a opravil... no řekněme nepěkně vypadající GTA5 na konzolích. (Ale vážně, ta draw distance, aliasing, pop-in, textury atd. jsou vážně nic moc na dnešní poměry.)

        Přijde? Kdo ví...
      • no určite neobsahuje doležity Day One patch si myslim ale ako hovorim uvidime v utorok
        • Ty zatím vypadáš asi na největšího GTA5 drona tady v diskuzích. Pověz mi, zhroutí se ti svět, když day-one-patch nepřijde? Dej nám sondu do tvé mysli.
    • Řekl bych, že kolem toho bude ještě rozruch, tohle vypadá mnohem hůř, než čím nás doposud krmili R*, nedivím se, že tak aktivně mažou všechna videa. Při projížďce městem je minimální provoz a snad 2 lidi na chodníku... *7*
      • spoock
        To se snad dalo tušit, že R* ukazoval jen ty nejlépe vytípané screeny, proč všechny screeny byly z velké blízky, kde byl zoom na jednu postavu? To, že je tam minimální provoz beru jako daň za starý HW, ale není to tak hrozné, když jsem stahoval detaily na mojem PC, tak tam jezdilo aut stejně jako v GTA V teď, akorát se mi to trhalo a vypadalo to hnusně, holt staré PC.
        Navíc i město je méně detailní, než v GTA IV, ale pořád budu hrát tohle, než znovu GTA IV.
    • no strašné čosi fakt... absolútne nehratelné... prosim ta nezavid... nemá to zmysel nič tym nezmenis 17.09 si konzolisti užiju
      • To video udělal určitě nějaký závistivý PCčkář, který záměrně degradoval grafiku, přidal tunu grafických bugů a vymazal veškerý život z Los Santos.
        • uvidíme v utorok... každopádne čitam viac webou a PCčkárom to začina pekne udierat na palice...
          • Jsem rád, že to na PC zatím nebude, takové špatně udělané hry patří pouze na konzole. Pokud to časem výjde na PC s lepší grafikou, dám tomu šanci *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit