Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    Nechápu co tu většina má proti GTA IV...vždyť to je parádní a zábavná hra, jen si holt nějaký individua neuměli (nebo nechtěli) zvyknout na nový fyzikální model a zezačátku trochu krkolomné ovládání. Jinak jsem u toho strávil hodně hodin a hra mě bavila. Tady ten fyzikální model bude snad vychytanější, uvidíme. Model poškození je ale prý pěkně odfláknutý. Kamarád mi říkal že se zkutálel s autem z kopce a vymlátili se mu jen okna *7*
    • Mně na čtyřce vadilo, že ořezala strašně moc věcí ze San Andreas (venkov, letadla, kupování nemovitostí atd.), dobrejch věcí, který byly super. A pak mi vadilo, že se hra brala příliš vážně. Humoru bylo pořád dost, ale byl spíš ve světě kolem. Postavy byly celkem na vážno a stalo se z toho... hm... prostě hraní za vrahy, kteří nebyli skoro vůbec sympatičtí.

      Ale pořád to bylo GTA, čili skvělá hra.
    • mě se u GTA IV strašně líbí jak je udělaný to město, ale moc mě nebavily mise co byly z 80% nějak dojet a někoho zastřelit, připadně někam dojet a s někým si dát závod nebo kombinace těchle dvou a pak samozřejmě otravné randící mezihry s věčným vyzváněním mobilu co nešlo vypnout. Když mi uprostřed honičky s policajty zavolala po stopadesáté Michelle aby si postěžovala že na ní kašlu, případně Roman jestli nechci jít na bowling, měl jsem chuť ten mobil vyhodit z okýnka jako nikdy *1*
      • Mobil samozřejmě vypnout šel...
  • Už aby to vyšlo a aby skočil tenhle pošahanej hype....
  • Tak ve zdrojáku uniklé hry se zjistilo, že bude i PC verze, rád si počkám.
    • Miserius
      Prosimvás on nekdo pochybuje ze to na pc nevyjde? To je snad jasná věc ne? Proste si chvilku pockame a bude PC verze (snad lepe optimalizovana nez GTA4, ale u Maxe 3 predvedli ze kdyz chtej tak umi)... Nevim proc se tu porad navzajem povzbuzujete ze PC verze urcite bude, kdyz to je jasná věc
    • to je jasný že bude jako dycky
  • Už jsem to psal sice do bleskovek, ale jak vidím, je potřea osvětu šířit všude.
    Takže vám vysvětlím, proč je GTA V (a vlastně většina konzolových her) na warezu již před vydáním. Jde o to, že samotná hra nemá, pokud se nemýlím, žádnou ochranu proti kopírování. Tu ochranu zajišťuje konzole, kde pomocí vhodných úprav (flash, CFW, RGH/JTAG, emulátory mechaniky) lze konzoli předělat na schopnou přehrávat neoriginální hry z harddisku (externího i interního) nebo mechaniky. Tímpádem stačí warezovým skupinám hru vhodně dostat z nosiče, který seženou např. z obchodů nebo někde pokoutně přes známé a hra se může šířit vesele po internetu. Kdyby vyšla zároveň i PC verze, tak vyjde později, protože se musí odstranit ochrana, která zabraňuje spuštění.
    • Ale tak to bylo vždycky, nic novýho.
      • Pro některé to je určitě novinka. Např. Lord Hell a Predator, ti vůbec neví, jak warez funguje.
      • nekromant33
        možná když se prodereš tím hnojem, který je tu nazýván diskuze, tak zjistíš, že to většina z těch "extrovertů" co si myslí, že mluví za celou hráčskou obec, nechápe nebo neví
    • Lawliet
      trolololo..
    • nejako mi ušla pointa tvojho príspevku.... tým akože tvrdíš že to vyšlo na konzole aby hru bolo možné skor pirátit?:D
      • Pointa je, že na konzole vyjde warez kopie dříve skoro vždycky před oficiálním vydáním...a to z důvodů popsaných výše.
      • však na Xbox už je torrent venku ne? *1*
        • Jack1947
          PS3 uz odvcera taky ale psst. *3*
  • Preed
    Zas raz musim vyjadrit smutok nad (ne)kvalitou (nie len tejto) diskusie na mojej oblubenej hernej stranke,pravdupovediac az sa hanbim,ze to takto vyzera,lepsie by bolo keby bola cela diskusia zamknuta.

    On topic,na GTA sa celkom tesim ale obavam sa,ze som z podobnych hier asi tak trochu vyrastol,San Andreas som hral vela ale GTA IV som raz presiel a uz nikdy nezapol,takze uvidime.
    • jindra.veliky
      U gta 4 se ti nedivim
  • Na GTA V se opravdu těším, mám z toho ten správnej pocit, takový to co mi připomělo doby trojky, vice city a san andreas. takový to kouzlo gta :)

    jen doufám že PC verze bude venku co nevidět a nebude trpět díky konzolím
    (no hate.....ať si konzolisté hrají co chtějí ja proti konzolím nic nemám ale na hry bych si to nekoupil, potřebuji svoje nastavení a myš s klávesnicí...sem prostě PCčkář :)

    ale aby to prostě nebyl jen odfláklý port, z čehož mám trochu schýzy. zároveň si stále dokola namlouvám, že přece po právě né moc povedené 4ce to Rockstar doráhne do konce a naservíruje nám herní námrsk na dlouhé zimní večery :)
  • Tak a teď by byla sranda,kdyby v pondělí Rock Star oznámil,že Gta 5 17 května.
    • kennyB
      To se asi nestane, protože hra je už i v obchodech, jen se bude prodávat až úderem půlnoci z 16 na 17 září.
    • Rockstar už oznámil v srpnu že je hra připravená k distribuci. Takže tohle je dost nepravděpodobné.
    • Co tím chtěl básník říci? Piráti se postarali o únik, takže R* neR*. Já mám předobjednanou speciální edici a počkám si na úterý. Jsem hodně zvědavej. Škoda chybějící češtiny. Jestli to vyjde i na PC, tak si to sosnu z torrentů kvůli tomu, že jsou líný to přeložit!!! *10*
  • Grafika je u GTA V skvela ale furt mam pocit ze RDR vypada lip :D ale treba jak to budu hrat tak zmenim nazor.
    • RDR se taky pěkně sekalo až se to nedalo hrát! Zlatý PC!
      • trhalo se to aspon ume jenom v tom nejvetsim meste na konci hry nevim jak se menuje jinak to jelo krasne a vypadalo to krasne :D
      • spoock
        RDR bylo plynulé a vypadalo sexy, kdyby udělali RDR 2, tak bych se nezlobil
      • Miserius
        RDR mělo snad jedinej pokles FPS a to presne v jedny sekci a pro kazdyho... Jinak naprosta krasa, nezavidte haranti
        PC noobove se tu sesli a jen minuskujou a pomlouvaj hry ktery videli jen na youtube *1* Smutný zoufalci
      • co se ti sekalo na RDR? ... ja to hral na x360 a žádný sekaní si nepamatuju
  • zdeeneek
    Doufam, ze zase vyjde clanek od Vavry - 100+ duvodu proc Dan Vavra nesnasi GTA, abych se zase pobavil. Myslim, ze by mohl trhnout pocet prispevku v jedne diskuzi (3228), co rikate :)
  • Na to jak je ps3 a xbox 360 starý tak ta hra na tom vypadá nádherně jen doufám že to na konzoli zůstane jakou to bylo s Red Dead Redemption

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit