Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tahle kravina mě nikdy nebavila :-/ na základce jsme hrávali Battleiled 1942 někdy v roce 2002?, tam jsme ještě měli chorý mozky a k zábavě nám stačilo evidentně hodně málo. Pak jsem párkrát viděl kámoše hrát tu BF3 a přišlo mi to nemlich to samý, jen s lepší grafikou. Svym způsobem mě docela mrzí, že už mi neni 12,13,16, kdy pro mě byla každá "pecka" v horkym očekávání. Teď už člověka chytnou tak 2 hry za rok.........WAR THUNDER a ARMA v týmu s headsetem. Já těm Battle sračkám nikdy nepřišel na chuť, vždycky to bylo takový vaření z vody a šmrnclo se to jakože hezkou grafikou. Ale ARMA 2( i starej Flashpoint Cold War Crisis) to byly po LANU jiný orgie. No jo, ale chápu, že každej pes jiná ves...někomu se zase hnusí ARMA
    • Inak ako vidíš WT vs WOP? Ja som z WOP presedlal a vôbec zatiaľ neľutujem
  • boze ja se tesim jak maly jarda *14* *14*
  • Taky vám to přijde velmi ironické, když všechny nejlepší hry roku dávají po tom co začne škola? Chápu Vánoční trh avšak alespoň ta beta mohla být už v srpnu, dost jsem se nudil.
    • Jack1947
      No ale otazka je co by jsme pote hrali pozdeji, ano nizsi trzby lide cestuji atp, neni cas hrat takze na podzim to je idealni.
    • Přes leto je obecně menší tržba. Já dělám v IT sektoru a pres leto mame nejmin prace. protoze lidi jsou na dovolenejch a užívají léta. zato září říjen, to je práce až nad hlavu
      • ja taky uzivam leta, tak ze se konecne muzu natahnout na kresle ke kompu, s pivem v ruce a zacit si uzivat cele trilogie na jeden zatah, bez jakejkoliv starosti typu "jezisi, uz je 5 vecer, mel bych delat ukol na zejtra".
    • strikamrad
      Možná proto že ne každej v létě sedí jen u Pc ?
      • Ano, mohl jsem sbírat houby ale nerostly. *9* *9*
    • Vsrpnu to byla ještě Alpha ale ... *15*
    • Já kupuji hry až po nějaké době, když už vím, jestli za to stojí, mají opravené bugy a jsou ve slevě na Steamu. Jinak je to proto, že né všichni sedí doma i v létě, jak už tu psal ten nade mnou.
    • cez leto sa fakt menej hra, maju to podlozene cislami, to preto
  • No ještě to chce vyřešit nákup nového počítače :)
  • Mato1987
    no som velmi zvedavý koľko GB bude mať beta test :D rátam tak okolo 10-15 GB. Škoda, že beta začína práve 1 októbra, zase ju kvôli práci nestihnem, dúfam, že bude trvať dlhšie ako bf3 beta, ktorá trvala len 12 dní .....
    • myslim že bude do 15/16.-tého října.Uvidím po betě ale řekl bych že to poříďím asi až s odstupem času,protože to zas takový posun od bf3 nebude.třeba si počkám až to vyjde na PSN
      • Mato1987
        tak to je viacej ako 2 týždne, to je už lepšie ako to bolo pri bf3. Ja si trebárs kupujem okrem bf4 aj rovno premium a výjde ma to dokopy na 69.98 :D no nekúp to :)
    • ne nebude, je to stejný Stress test jako v BF3 :) exkluzivní 3 dny na tom nic nemění :)
      • Mato1987
        Hmm, nevadí tak si betu zahrám asi len ku koncu :)
  • tak tohle se mi nezdá asi zustanu u battlefieldu 3.
    zas tak moc vylepšení tam nebude. počkam si na 5
    • No já nevím, já si počkám raději až na Battlefield 8, tam to bude asi o dost velkej kus dopředu. "ironie" *7*
      • tak nemusím kupovat každéj díl v serii. Co je na tom dívného ?
        • Divnýho je na tom to, žes to ani nehrál a už děláš závěry a raději si počkáš na údajnou pětku o který se neví už vůbec nic.
    • Mato1987
      graficky tam fakt vela nových vylepšení nebude, no čo sa týka customizácie zbraní a veľkosti máp, počtu vozidiel a inej vojenskej techniky tak bude určite lepší ako jeho predchodca, čítal som to v jednom dojme od jedného užívateľa, ktorý bol na gamescome a mal možnosť si zahrať bf4.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit