Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oktavius66
    Já žádné GTA nikdy nedohrál... Je pravda, že GTA moc nemusím. Jaksi na to nebyl čas, ale... GTA V se mi zalíbilo a mám v plánu rozhodně pořídit. Mě na GTA nezajímají vedlejší aktivity.. jaksi na to nejsem. To že mohu jít hrát tenis nebo skákat padákem atd.. To mě moc nebere :D . Mě zajímá spíše hratelnost hlavních misí. A těším se na ně ;). Vypadá to suprově a kamarádi mi to dokonce hodně doporučují. Tak uvidíme jak se kluci z R* vyřádili... Ale nepochybuji o tom, že to bude dobrá hra. Nechci přehánět a dělat ukvapené závěry ale myslím si že do TOP 3 nej. her 2013 patří Bioshock Infinite, The Last of Us a GTA V. Jedna z těchto pecek bude bezkonkurenčně hrou roku. GTA V- Nejelpší díl série. Těším se až si zahraji tuhle pecku... *3*
    • Infinite jses asi zblázmnil naprosto ne ? *15* *15*
    • infinite? ty budes ta dnesni nenarocna generace, to me bavilo tak prvni hodinu *6*
      • Jack1947
        No to vis ze jo, nenarocnej secko mne bavi a cim kratsi tim lepsi *15* , hlavne ze tam je spoustu efektu, atp, necham se opit rohlikem a nerozpoznam brou hru, typickej casual jen konzument a kdyz se zahraje za mne tak, jeste lip. *3*
        • ty mi snad ctes myslenky, infinite je opravdu jen pozlatko, hra se nedostavila, bohuzel (a to jsem k tomu dopredu nemel jedinej predsudek, nehral jsem zadnej bioshock predtim a z videii se mi to libilo - ty prvky z videii mi pak vydrzeli tak na tu hodku zabavy, nakonec jsem to i dohral, ale celou dobu jsem doufal, ze to uz skonci, ted uz chapu, proc konzolisti milujou kratky nehry, je to utrpeni u toho sedet dyl nez je nezbytne nutny) *6*
    • Miserius
      Mise hlavniho pribehu jsou fakt suprovy, at uz nahanis kamion co ma na navesu tvoji lod po dalnici, nebo planujes prepadeni zlatnictvi, nebudes se nudit, porad neco novyho...
      • Jack1947
        A s Trevorem prichazi teprve prava zabava *15* . ( nechaou jak to nemuze nekomu sednout, je to proste hra ktera sedne nikomu nebo vsem.)
  • problém dnestni mládeže je ten ze ctou recenze a neumi si o hre udelat vlastní obrazek je to humus celej rok se tesim na jednu hru prectu si recenzi zjistim ze ma malo a ma me to posadit na zadek?kde jsme ty vole jeden clovek hodnoti hru a můžete se z toho všichni pojebat ted nemluvim o gta ale mazafaka na vas nesnasim recenze je to silenost ridte se vlastním srdcem
    • Igore?
  • problem techto her je že jsou moc velké, kdysi jsem četl že pravidlo pro dobrou hru je že se každych 15 sekund musí neco dít. tady jedete pul hodinu a nic. brzo to začne nudit. taky je s tim pro vyvojare moc prace, takove call of duty je treba 50 menší a prodá se toho stejne mnohem víc. tohle je už overkill
    • gta jsem nehral od dvojky a fight club zabil sance i u petky... ani delat brajgl tam nevypadalo zabavne *6*
  • GTA5 je dobrá hra, ale vyloženě nenávidím recenze, který vyjdou několik hodin po vydání hry. Z toho už pak víte, že recenzent sice hru hrál, ale rozhodně jí neohodnotil spravedlivě a recenzi sepsal v rychlosti protože ho hra unesla. Neříkám, že je to špatná hra, ale tohle je humus. Dle svých prvních zážitků bych jí dal 9/10, což sice není tak velký rozdíl, ale narozdíl od recenzenta vím, že těch pár hodinek mi k DOBRÉ recenzi určitě nestačí.
    Doporučuji se kouknout na jiné recenze, tahle smrdí
    • smejki
      Není tu už tenhle chybný názor podezřele mockrát? Že vy jste se kluci domluvili!
    • Ono recenzenti mívají obvykle hru mnohem dřív k dispozici, ale až do jejího prodeje nesmi nic prozradit
      • life28
        Ale to ja viem, tiež recenzujem z verzií pred vydaním
    • life28
      Myslím že recenzia Games.cz rovnako ako ďalšie vo svete boli recenzované z Review Copy, ktorú redaktori dostali pár dní pred vydaním. Túto recenziu som nečítal, ale za rozhodne odfláknutú považujem recenziu slovenského Sector.sk, nespomenul tam ani polovicu vecí, ktoré GTA V ponúka
      • Miserius
        Games meli normalni verzi, pucil jim ji jeden obchod
        • ucho
          a kdy jim ji půjčil? počítám hru měli naskladněnou dřív...
          • Miserius
            V patek, nekde to rikal (FC) nebo psal... Kazdej obchod to tu mel driv
  • Miserius
    Když ponechám stranou pošťuchování haterů *3* Rád bych podebatoval o hře...
    Přepadl už někdo nějaky obrneny transporter co jezdi po ulici? Kolik v tom bylo +- penez? Ja vzdy kdyz ho potkam tak si rikam ze mi ten risk za to nestoji, pokud v tom bude 5 tisic.
    Vědeli jste, ze kdyz si v aute date Unarmed muzete misto strelby z okna ukazovat prostrednicky? Ja to zjistil ve špatny ulici, moc dlouho jsem nežil *1*
    Pokud budete pokrikovat (unarmed + zamerite je) na gangstery po vecerech co se srocujou v ulicich, vytahnou zbrane a jdou po vas, pokud se schovate a zavolate policii, pripravte se na valku
    Jsem jedinej komu nejdou ulozit fotky z mobilu? Social Club error
    Když vam ukradnou auto, je fakt pak na policejni stanici?
    Taxi mise jsou zpět, ale mise v policejních autech nemam... Otevřou se teprve postupem času nebo nejsou vubec?
    Taky jste z toho mnozstvi veci co muzete delat paf? *1*
    Jo a nový stealth mechaniky jsou supr, kor kdyz je clovek suprove vyuzije i mimo mise
    -edit: Tak mam minuska jen za par dotazu a postrehu, tak to asi neni postuchovanim *1*
    • Tak zase klid a vrať se do reálnýho světa.
      • Miserius
        Copak fotbalisto? Urazil jsem te ze chci neco vedet? Už je po Vyvolených nebo co?
        • Tak to jses krutě netrefil *15* ty psychologu. Jinak zajímavé, že se mě snažíš urazit tímhle mainstreamem pro masy a neuvědumuješ si roli GTA jako nejkomerečnější hry pro masy za poslední léta..
          • Miserius
            Chche (krasne se tvuj nickvyslovuje) Ja se omlouvam, nevedel jsem ze stěry se jeste deli na mainstream, oldschool a hardcore a ze je musis pouzivat podle toho o jaky hre se mluví... Jsi na me moc komplikovanej, radsi zustanu u blbce teda
          • Jack1947
            Neda mi to nereagovat, vetsina lidi /hracu GTA V. ma rado a je taky mit proc, masy ano ale ta hra je pecka, nemuzes obstat s hatem na hru kterou kupuje "kazdy" , hatery to maji obcas zatracene tezke, to veru pravda.
  • Divotvurce
    Doufám, že to zrecenzuje i Conan O'Brien. Ten dává vždy spravedlivé hodnocení *15*
  • U recenzí by mě docela zajímalo jak dlouhou dobu s ní recenzent strávil času aktivního hraní? Speciálně tedy u GTA5.
    • podle fight clubu tak hodinu denne, bych si dovolil tipnout (celkem tak pet) *5*
    • Keyz
      Prý to hrál od pátku.
  • Osviceny
    A hlavně!!! je tam božský MYSTR PHIL COLLINS ???? Jestli ne, tak beru dlažební kostku a jdu rozmlátit rockstaru základnu http://www.youtube.com/watch?v=HprVBFYP70M
    • Miserius
      Hm, je tam "Mark Zuckerberg", ten ti nestačí?
      • Osviceny
        to je co za lopatu ?? já chci Philipa
        • Jack1947
          Lopata dobra, ale bz nej bys nemel Facebook ( nehlede nato ze v GTA vykopavka Collins uz byl, neni duvod aby byl znovu) Je tam Johnny Klebitz ale kratce , to je myslim dost slusne.
  • Divím se že v recenzi není zmíněno že některé herní prvky jsou převzaty z Red Dead Redemption...lov zvěře..náhodné události na mapě.. útok pumy zezadu...o))
  • Osviceny
    A jen bych dodal, že je bravurné rozhodnutí vydat hru jen na konzole, kdyby vydali i na PC, tak by prodělali díky pirátům a plno potencionálních kupců by si to downloadlo, navíc místo vděku by je pokleslá PC scéna jen haetovala místo slušného poděkování (viz. ROME 2, strašné, čeho jsou hráči schopní) PC je zkrátka pro práci a konzole na hry a votomtoje a niikdo s tim nic nenadělá i kdyby vyhlásil nukleární válku nerdům....
    • takže keby ju vydali aj na PC tak konzolisti by si hru upirátili a Rockstar by prodelal ?
    • Treba Diablo 3 se pirati jen na konzole, ty jelítko *1*
    • A ty jsi taky pěknej mimoň. Já osobně mám i PC i PS3, ale chci GTA5 na PC protože střílečky na konzoli prostě není to pravý ořechový pro mě. A rozhodně nejsem jedinej. A rád si koupím tu nejdražší edici co vydají (jestli to teda nebude jak u SR4).
    • Shaker
      Tady Lister Cervenemu trpasliku... Mame mezi sebou priserny ho*ado. Mozek v analni oblasti, brada chybi, zrejme nevyvinuta, genitalie male a neskodne, nemaji zadnou hodnotu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit