Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Btw mohu si tedy na začátku vybrat postavu? Ve FC bylo řečeno, že Trevora dostanu nakonec. To znamená co?
    • janchor
      To znamená, že Trevora dostaneš nakonec.

      Začínáš s Franklinem, po splnění mise se ti odemkne Michael, po několika dalších Trevor.
      • Keyz
        To je blbý. Pak tedy když chci hrát za Trevora, tak s ním budu mít nejmenší počet misí a musím prvně hrát za někoho koho nechci :(
        Kdy se zhruba odemkne? Není to snad někdy v polovině hry apod..
        • Miserius
          Nejmensi pocet misi s nim rozhodne nemas a otevre se tak po 4 hodinkách (alespon me to tak trvalo) A ikdyz nechces hrat za ostatni, budes muset za ne hrat v jejich misích a nekdy v spolecnych budes nucen prepinat... Ale je to jedno, nema to vliv na hratelnost az na jejich "specialni schopnosti" a řečičky...
          • Keyz
            Takt to se dá přežit.
            • V hlavním příběh mají dané mise objevující se na mapě písmena T je pro Trevora,F Franklin, M Michael. Ty mise musíš hrát za tu danou postavu,případně ji můžeš začít s jinou která tam taky figuruje a změní se úvodní animace, ale stejně hraješ, pokud ti to příběh nedovolí, například v některý misi můžeš přepínat v autě mezi řidičem a střílícím atp., za toho komu je určena. V rámci sekvence příběhu si můžeš vybírat s kterou postavou si mise splníš dřív,ale pro posun musíš splnit všechny. Pak tu jsou ještě "podivíni" což jsou vedlejší mise,které má každá postava své.
              V trailerech to samozřejmě znělo že to bude volnější, ale na druhou stranu si myslím že takhle se lépe jim lépe podařilo udržet strukturu příběhu.
            • Miserius
              Nic slozityho... Proste abys dohral pribeh budes muset hrat za kazdyho... Nekdy jsou to mise jen pro urcitou potavu aby se posunul pribeh dal, nekdy pro celej team
            • Keyz
              Tedy abych to celkově pochopil. Je tam jeden hlavní příběh pro všechny postavy a většinu hlavního příběhu mohu hrát za postavu kterou si zvolím.
              Tedy nijak se neliší příběh když hraji za někoho jiného? Konec a výsledek bude vždy stejný jen bude jiný průběh?
  • A zapojíme do toho ještě Wíjúčko...petice v odkaze dole...
    https://www.change.org/petitions/grand-theft-auto-v-for-wii-u
  • Tyhle prehypovane hry a recenze... Naposledy jsem se napalil s BS:Infinite. Hype jak svina a pak nehorazna blbost.
    Tohle asi nebude daleko...
    • njn hype je hype a prachy jsou prachy... je treba vedet co chces a neridit se hypem... BS:I je hra, ktera jako ostatni ma sve klady, a ma sve zapory... a ocividne ti to nesedlo...
    • BS Infinite je na nadupadné ty karečku *5*
      • BS Infinite je rovnaka nudna, nehratelna a chaoticka sr4tchk4 jak Bioshock 2. Jedine, co za volaco stalo bola jednotka.
  • Dufam len ze sa tam nebudu furt opakovat 3 misie stale dokolika jak v IVkovi
    • Miserius
      Nastesti ne... V tom byla IV hrozná
    • Opravdu se toho bat nemusis...
  • Zdravim, je to tak, ze hra na PS3 funguje "pouze" v rozliseni 720p?
    • Hanzales
      Koukám na krabičku, ano 720p, vibrace, sixaxis, a MP 2-16 hráčů (jen pro úplnost) :)
      Nicméně musím podotknout, že jsem hodně zmlsaný 1080p a silným vyhlazováním a i když hraju zrovna GTA5 na monitoru (27", kde je ta rozteč ještě šílenější) při hraní se upřímně vyloženě kochám a obdivuji, jak z té konzole (obvzláště když se mrknu na poslední slim verzi) :) dokázali vymáčknout tohle, takhle velké a s tolika věcma, co se tam na pozadí dějou, vypočítávají atp. Spousta věcí je tam naskriptovaných, to je jasné, třeba při opakování misí si to vypilovat, načasovat, ale ještě více věcí je dynamických, řekl bych i vymazlenějších než ve 4ce a to právě působí na tu hratelnost myslím hodně silně. Ve výsledku prostě člověk dělá pořád jenom wóóó Ale aha, sorry, jsi se ptal jen na 720p a až teď vidím ty uvozovky, já jen zase nadšeně blábolím, bo jsem dožral, doposilnil se a do půlnoci los santos :)
      • Keyz
        Já se tomu moc nedivím. Když si vezmeš že to jede 30FPS, 720P a bez mnoha efektů atd.
        Na starém PC které šlo zhruba v době kdy konzole vyšla v ČR koupit by to taky jelo 30 FPS :) Kdyby to předělali dobře nic tam nepřidali.

        Hlavně to jede 30 FPS a to je sakra rozdíl v náročnosti na HW. Vidím u sebe co vše musím nastavit aby to jedlo takto a naopak když toho hodně vypnu jak šíleně to vyskočí.

        Kámoš měl ještě minulý rok Core 2 CPU ale jak byl spokojen, že si vše zahrál. Pod 30 FPS se nedostal.
    • Erien
      To skoro všechny hry, a nevidím v tom problem.
  • Rozjel GTA 5 někdo na 12GB verzi PS3?
    • to je blba otazka, ked mas 8600gb(cca) free hdd tak ti to proste pojde,nepotrebujeme vsetci vedet ze si si kupil na rychlo najlacnejsiu 3ku na trhu
  • Jeho tempo je vrazedne, dzn dzx dzn dzn....krrr skuzzzzsssssssssss
    Dela z trolu brikety....
    • v hlave to znelo o neco lepe :) njn co se da delat, zivot jde dal...
  • 700 komentářů to je slušný.
    • 3/4 o hovně, ale co bychom si ten kanel nepochválili...
      • Hanzales
        Já si říkal, jestli to tentokráte šlehne více, než skyrim. No být tu The GreatGigoloGay atp. už tam ten litr dávno je ;o) Ale něco mi říká, že tu stejně jsou :)
        • :)
  • Hanzales
    Já se musím přiznat, že po dlouhé době zase hra, která nejde vypnout. Sotvra rozlepuji oči pro propařené noci :) A je to fakt nabité takovýma různýma prkotinkama, které postupně vylézají na povrch. Třeba i ty náhodné situace. Cajti tam naháněli nějaké auto, to narazilo do sloupu, cajti ho objeli, zastavili, spustili palbu a oba kumpány sejmula, pak půlka těch gangsterů kolem vytáhla kvéry, sejmuli cajty, přijela posila a spustila se tam pomalu válka a nakonec kolem proběhl jeden maník a prohodil EastSide homie a já jen stál a civěl :)
    • Úplně nejlepší by bylo , kdyby ses do toho města v GTA5 odstěhoval . Ty a tobě podobní jste jako děcka a Rockstar se chechtá , jaxte vysolili lowe za průměrné pokračování GTA série .
      Doufám , že ještě nemáš volební průkaz .
      • kennyB
        Nechci nic říkat, ale výrazy typu jaxte, lowe s w nejsou známkou dospělosti *3*
        • To bys právě nepochopil , jako cucák . Pro tebe a další bulharské soudruhy co jim teče mlíko po bradě : " jaxte " je rap slang , " lowe " je ustálený výraz pro peníze .

          Pusťte si doma " Do not believe the hype " od Public Enemy , ať se vám rozsvítí . Beztak už jste určitě vychladli a v next weeku zapnou GTA5 už jen masochisti . Jen si to nechcete přiznat .
          • kennyB
            Rap slang??? A takhle píšeš i ve škole??? A slangový výraz pro peníze je love, s jednoduchým V. Ty tak někomu můžeš říkat cucák *1*
            • kennyB
              Jasný, že se nejedná o milník v sérii GTA, to je fakt.
              Kritiku na tuto hru si udělám sám, protože ji hraji. Neposlouchám názory ostatních, kteří hru buď vychvalují do nebes, nebo na ní naopak hledají chyby. Pár článku jsem si před vydáním sice přečetl, ale názor si musí stejně udělat sám hráč. A já jsem z téhle hry nadšený.
            • Od okamžiku kdy vznikl GTA koncept , který sám o sobě ve své době zasluhoval absolutorium , se nezměnilo principielně nic . Hovořit o GTA5 coby o milníku a největší hře této generace mi tudíž přijde poněkud , eufemisticky řečeno , nepřesné . Ano , je to dobré , to souhlasím .
              Cokoli nad takovým ohodnocením je spíše přáním , než realitou . I jiná herní studia si zaslouží
              pozornost a chtějí vydělat , nechci aby Rockstar díky svým hype vlnám a podpoře redaktorů nakonec ovládal videoherní průmysl . To by se nakonec nemuselo líbit ani lidem jako jsi ty , tak to nepodporujte a vezměte rozum do hrsti . Zdravá kritika pomůže přece pokroku v budoucí verzi , nebo ne ?
            • kennyB
              Nemyslím, že je to jen ohřívaná kaše. Na to je tam dost novinek, jak už jsem tady někde psal.
            • Pokud člověk ovládá gramatiku , může si dovolit v nadsázce napsat leccos . Osoby , jako je například Hanzales , oplývající tragicky nedostatečným kritickým pohledem , by si měly uvědomit , že vychvalují ohřívanou kaši . Ty též .
      • A já doufám že ta tvá demence neni nakažlivá.
        • Ono bohuzel, kdyz se divam po diskuzich, tak to nejspis nakazlive bude... Nastesti ma spousta lidi dobrou obrany-schopnost sveho organizmu. zeby activia :)
    • Jednou te cajti ojebou.
      • Hanzales
        Zatím jsem jim vždycky zkušeně ujel *5*
  • Vostoq
    Nebudu radši komentovat to jak se tu idioti hádají o absolutních hovadinách. Napíšu jen to že se těšim . zítra po práci koupim piva, dojdu do alzy (v xzone už nemaj????) na andělu a pak jen těžkej víkendovej maraton
    • tebe staci vikend? ja si berem na oktober 2 tyzdne dovolenky, najhorsie na tom je ze uz to mam doma a nemozem este drtit
      • Hanzales
        No právě že nestačí, ale taky to nehodlám za weekend zdaleka dohrát ;o) Volna ještě bude, ale nebude ho tak moc. Ne všichni si můžeme vzít dovču jak bychom zrovna chtěli no :/ Kámoš třeba rozváží snídaně a obědy pro školky, náhrada za něj není a bude rád, že se jeden čvrtek dostane na akci. Příští týden mám ale 3 dny volna a pokud nebude vyloženě nějaká drsná kalba někde, nebo venku ještě hodně hezky (než přijde zima), hodlám opět pařit do zblbnutí ;o)
    • Hanzales
      Úplně s tebou soucítím :) Prve jsem koukal, že už to nikde nemaj a druhá várka... Pak jsem našel za dobrou cenu 1300, piva jsem dal před tím v hospůdce po práci a víkendový maraton plánuju taky. Dneska mám volno, zítra makám celý den, takže dneska takové demo toho víkendu. Další věc, co mně při nočním paření dostala je mise (někdy ze začátku) kdy pronásledujete loď na přívěsu a houmie na ni chce vyskočit a musíte fičet, ale opatrně, aby nespadl. Ony vůbec všechny ty úkoly jsou dosti nápadité a to jsem úplně na začátku. Pochybuju, že by plýtvali municí hned na začátku (vývojáři), těším se tak na půlku hry. Zatím jsem ale na GTAIV úplně zapomněl a když jsem teď na youtube hledal hlášku, co jsem ve hře slyšel, ťukl jsem omylem na video ze čtyřky a udělal chmmm :D
      • Vostoq
        No hlavně představa toho že od rána od osmi budu v práci a vypadnu nejdřív v půl šestý :D dost mě to děsí :D
        • Hanzales
          Já to mám taky od osmi, ale do osmi a taky mně to děsí :) Ale zase mně těší že vím, že ten den prostě nakonec uteče (jako vždycky) a pak přijde ten weekend :o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší