Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluji ubrečené PC hráče, ječící, jak je klávesnice s myší to nej. Stejně jako v životě, tady neexistuje jednotné řešení milánkové. Já hrdě střídám gamepad s myšákem.
  • Takhle doopravdy ovladac funguje
    http://v.cdn.cad-comic.com/comics/cad-20130930-3a879.gif
    • kubakoumi
      lol, tak to mě rozbilo *1*
  • celoush
    Aby se dalo zvolat ono profláklé: "Shut up and take my money", tak by to chtělo ještě znát cenu.
  • Chjo, proč radši neoznámej H3. To bych se těšil.
  • pripada mi to ergonomicky asi jako pouzit na hrani strilecek touchpad misto mysi takze dekuji nechci*11*
  • ringmancz
    http://tommyrefenes.tumblr.com/post/62476523677/my-time-with-the-steam-controller

    TL;DR; Great Start, needs some improvements, but I could play any game I wanted with it just fine.
  • Až na tom uvidim někoho hrát RTS, tak smeknu imaginární klobouk, zatim mi to přijde, v podstatě jako klasickej gamepad
    • Tak ja si pamatuju na Command & conquer I na ps 1 a ovladalo se to gamepadem uplne v pohode. Na druhou stranu pokud by nekdo hral multak na gamepadu proti hraci s mysi a klavesnici...no asi by ten s gamepadem zaplakal.
      • Já teda na PS1 hrál Red Alert, ale taky se to na gamepadu dalo. Ony se na tom asi dají s trochou cviku nějak hrát i ty střílečky. Když si vzpomenu, jaké věci jsem byl schopný dělat v Quakovi 1 ovládaném pouze na klávesnici...

        Ale je pravda, že když jsem si upravil konfiguráky tak, abych mohl mířit myší, hrálo se mi líp...
  • Tommy Refenes (vyvojar Super Meat Boye) si ten ovladac zkusil a na svem tumblru popsal podrobne posal jeho dojmy kdyz s nim zkusil hry jako SMB a Spelunky.. a celkove ho zhodnotil tak, ze po par upravach funguje velmi dobre. Tady si to muzete precist cele http://tommyrefenes.tumblr.com/post/62476523677/my-time-with-the-steam-controller
  • Problém nejsou technologie, ale stereotypy v lavách hráčů.
    Proč to škatulkování ? -jako který ovladač patří k čemu a nebo které komunitě?
    Občas nahradím klávesnici za PS move levý ovladač propojený s PC přes usb a v pravé nechám myš pro míření a je to paráda.....
  • Kr.Pa
    Neví někdo pod jakou licencí se bude šířit ten jejich SteamOS ? Svým způsobem by to mohl být první "linux", který rozjede DirectX hry bez Wine. Tím pádem by se mohl s licencí copyleft používat i v PCčkách.
    • Pokud je to Linux, bude to GPL.
    • mrakoplas444
      pravdepodobne open-source... maju uvolnit aj zdrojaky... DirectX naisto nepojde nativne... jedine cez wine... inak hry musia mat render cez openGL aby mohli ist na SteamOS nativne...
    • Khanemis
      Tak má to být otevřené k upravování. Jenže DirectX není otevřený software a kdokoliv by do toho hrábnul, aby to udělal kompatibilní s Linuxem (což nebude samo o sobě tak snadné), by porušoval licenci Microsoftu. A ten určitě nebude vycházet vstříc uživatelům konkurenčního OS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit