Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cekal snad nekdo ze to dopadne lip ? ,,Interaktivni film-hra,, se vzdycky jednou za par let vynori, je z toho propadak a pak je zase na chvili klid. Snad jen ti, kteri predchozi pokusy tohoto zanru nezazili, mohli byt optimisti.
    • Jedinej, kdo kdy dokazal vyborne spojit film a hru byl Westwood a u tohohle modelu to taky melo zustat. Nikdy nepochopim, ze tenhle styl uplne zanikl.
      • tonnymontana
        tak westwood delal trosku neco jineho nebyl to interaktivni film kazdopadne stebou souhlasim. strasne me stve ze uz se podobne filmecky co jsou hrane ve hrach neobjevuji. pritom rozpocty jsou vetsi a vetsi. nedavno jsem si zase spustil red alert a filmecky jsou uzasne jednim slovem:) najde se tam i dost hercu co hrali ve znamejch filmech. jen cekam kdy se objevi nejaky kikstar projekt s touhle tematikou. uz vidim ty mety kdyz dostaneme xpenez obsadime herce y a kdyz xxpúenez tak zase yy herce:)
        • JJ myslel jsem spojeni filmu a hry, interaktivni film je neco jinyho. Chtel jsem tim rict, ze to fungovalo dobre spis oddelene, nez smichane a ta plus motivace navic dohrat kazdou misi, jen aby clovek videl pokracovani filmu byla proste uzasna. A zrovna ten Red Alert nebo Tiberian Sun je asi nejlepsi priklad. Uz jenom ten zakladni napad, vymazat Hitlera strojem casu a dostat rusy na kone, to jeste meli proste vyvojari koule...
        • Red Alertu to slušelo protože to mělo celkově komickej nádech ve vážnějších hrách bych béčkový herce opravdu nechtěl.
          • Komickej nadech to melo maximalne v tom, ze Rusove tam mluvili anglicky, jestli se teda bavime o jednicce. I kdyz ten konec za ne teda malinko mel komickej nadech, presto to byl jeden z nejlepsich koncu, co jsem kdy videl.
  • dekuji za recenzi.. pomerne se s tim ztotoznuji.. jen tak dal.
  • kubi-wan
    Jééééééééé.... tady je ale nablito.
    • Musel sis taky přihodit šavličku, viď? *15*
      • kubi-wan
        Teď už to nikomu neuškodí. Jako v teenagerskejch filmech: Když se začne blít, je už jedno, kolik lidí blije *1*
      • kvadra-savle
  • Umaroth
    Co koukám tak Beyond má hodně rozporuplné recenze, takže z toho plyne že to je typ hry kterou buďto milujete či nenávidíte. Já každopádně hru již mám doma *5*
    • To se máš já stále čekám na poštu, až ke mě konečně dorazí :D
  • fanboys by si meli uvedomit, ze kdyz se pseudohra uz v zarodku zredukuje na jedinej aspekt (pribeh), kterej kulha na obe nohy, ze z toho zadna revoluce neni a nebude *6*
    • Thorn1991
      Já osobně jsem PC hráč, ale kvůli práci na překladu používám i kolegovo PS3. Přehrál jsem Heavy Rain a moc se mi líbil. Nyní jsem viděl celé demo Beyond a také se mi moc líbilo. Z toho vyplývá, že i když nejsem fanboy konzolových her a žádnou revoluci jsem opravdu nečekal, tak se mi hra zdá zábavná a rád si ji zahraji. Nějaká věc ve hře by mě musela opravdu velice zklamat, abych souhlasil s recenzí Lukáše, s čímž opravdu nepočítám.
      • tak urcite, vyhodit 1250 korun za pseudohru/pseudofilm, co zabavi na jedno odpoledne, to je punk *5*
        • No tohle je pěknej nesmysl... na odpoledne to je pokud přeskakuješ videoskevnce a pořádně neprozkoumáš každou možnost (viz HR). Pokud neumiš anglicky na to aby jsi to pochopil, je too problém tvůj a ne hry...
          • Thorn1991
            Souhlasím, angličtinu to chce mít alespoň trochu na úrovni. Jen si myslím, že kdyby Lukáš stál o recenzi Beyond, tak by si přehrál i celé Heavy Rain a ne jen demo. Myslím, že o takový druh her nestojí a logicky, když ho taková hra nebaví, nemůže dát vysoké hodnocení. Já jsem ohledně Heavy Rain a Beyond celkem lhostejný, ale HR byla prostě parádní hra, tudíž nepředpokládám, že by Beyond klesl na úroveň, jakou to ohodnotil Lukáš. Více mohu říci, až si zahraji plnou verzi. A pokud Lukáš hodnotí střed jako 5, tak většina lidí bere 5, jako slušně podprůměrnou hru, v dnešním světě je bohužel střed nastaven na 7, což je divné, ale je to tak. Když vidím, jaké recenze se v poslední době na games píší a že hra jako Fifa 2014 dostane 8/10 a F1 2013 6/10, přitom v té formuli je více nového, tak něco není v pořádku.
          • O angličtině nejspíš nejde když hra vyšla s českými titulky :) Ale rozhodně hra je víc jak na jeden den. A vezměte si kolik utratíte třeba za nový blu-ray film, který vás zabaví max na 2 hodiny?
            • Thorn1991
              Beyond ano, ale Heavy Rain nemyslím, hrál jsem ho anglicky a nevím o češtině.
  • anfauglir.carcharoth
    Si čtu ty komentáře a nemůžu se přestat divit :D lidi to tu srovnávaj i se Skyrimem, bouří se na autora recenze, nebo naopak hru haní, přitom to ani sami nehráli. Kdo hrál aspoň to demo dvakrát, tak musí vědět, že to je prostě po hratelnostní stránce propadák a celé to má táhnout ten příběh. Vždyť k čemu je vám stealth postup, když se z toho dostanete stejně a klidně i bez nějakého přičinění? No a prosím netahejte sem recenze z konzolisty... to je hnízdo ps fanatiků :D Stejně tak mě nezajimá jak hru hodnotí samotní hráči :D těch ps fanatiků i zarytejch odpůrců, který tomu daj nízkou známku, protože nenáviděj konzole je dost :) a jestli je pouze pozitivně hodnoticí recenze tou pravou recenzí, pak sem na games.cz proště nechoďte. Objektivní recenze neexistuje.
    • Kdo jsi chytroline???ps3 funboys jsem netahaj ps3 hru.Ponevadz vime ze pretaktovany pc funboys nemaj stemito hrami v teto generaci zadne skusenosti,krome fps tata Cod a btf.a klik klik diablo3.
    • pitchuješ na ludí, že to nehrali a potom napíšeš že si hral demo...tak ty si aký re*ard *15* *1* *1*
    • A ty ses ci ?
  • Pro ty co přišli teď malé shrnutí ať nemusíte pročítat 400 komentářů: 350 jich je o číselném hodnocení.
    • Z toho 200 jich napsal veskoslav a jeho multiaccount tlupa
      • Veskoslav
        Zcela určitě ty nulo;)
        • Uklidni se Tomasi
      • Kde je vubec GGG? PS3 hra, 400 komentaru a nic ? Hadam, ze to asi nebude jeho zanr.
        • Má víc rozumu než my všichni gumy tady. Jen si vychutnává Cageovo dílko, háže bobek na ucha, a směje se nám. Co mělo být řečeno, už dávno prorokoval.
        • nespi, neji, hraje to uz dva dny v kuse, ale porad se nemuze dostat na konec...

          pak prijde, vyhodnoti to jako strhujici az vycerpavajici herni zazitek a udeli 9/10 a razitko "musite mit, jinak nejste spravna konzolovce" *5*
          • Asi musime pockat na dalsi clanek o tehle hre ( Cageovo vyjadreni k rozporuplnym hodnocenim nebo neco podobneho ), protoze tady uz by to nebylo prevazne o nasem Justinovi a neovladl by celou diskusi.
    • A tech zbylejch 50 o Grygarove kompetenci
  • Já sjsem trošku zmaten... přiznávám recenzi jsem ještě nečetl (nemám rád spoilery :) ) PS3 mám asi dva týdny a teď o víkendu jsou Heavy Rain dohrál a moc jsem se u toho bavil a zkusím si to dát znovu a udělat spoustu věcí jinak, na tuto hru jsem byl zvědavý, ale ale... teď nevím jestli mám kupovat nebo nemám :(
    • frantisek_nejezchleba
      přečti recenzi, nemám z ní pocit, že by spoilerovala (snad až na jednu drobnost). Jsem na tom podobně, jako ty. PS3 mám dva měsíce a to hlavně kvůli Heavy rain a Beyond. Osobně hru budu kupovat, ale asi jen v té normální edici, byť jsem původně chtěl v limitované (recenze mě odradila).
      • Jo, asi si to teda pořídím... je to hodně specifická hra (myslím HR) a musím uznat, že ta fimovost je na večery parádní... Díky za tip, recenzi přečtu odpoledne... :)
      • To sis koupil konzoli, aby sis na ni pustil dva filmy ? :o
        • frantisek_nejezchleba
          nevím, jestli tvou provokaci přetavit v hádku, nebo brát za hloupé, že vůbec reaguju. :) Ale snad si vystačíš s tímhle: 1. nemám ji jen na dvě hry; 2. HR a Beyond jsou fůzí filmu a interaktivity a vytvářejí specifický žánr, jenž je neblíž adventurnímu žánru, mému nejoblíbenějšímu.
          • Koukam, ze jste panove tady z tech nekompetentnich trollu ztratili smysl pro humor...
            • frantisek_nejezchleba
              no, to by mě právě zajímalo, jak vnímá ty rozdíly. :) Fahrenheit měl určitě taky dost velkou propast od nejvyšších po nejnižší procenta. Na Heavy rain jsem četl taky spoustu výtek, takže čekám, že i tato hra měla propast v hodnocení. Chtěl jsem si udělat nějaký průzkum, jak to s těma hra bylo v minulosti, ale nemám na něj čas.
            • Jeho ego u nej nastartuje tu sebereflexi, protoze ta rozdilna hodnoceni neunese :)
            • frantisek_nejezchleba
              je fajn, že to bereš optimisticky. Ovšem jestli je fakt Beyond to samé, co závěr Fahrenheitu, tak o nějaké Cageově sebereflexi do budoucna nemůže být vůbec řeč. *1*
            • Ja bych to tak nedramatizoval. Zadnej propadak to urcite neni a to, ze to dostalo na pul portalech 5/10 lze videt jako pozitivum do budoucna, kdyz si z toho tvurci vezmou ponauceni a veci, ktery lidem vadili se priste vyvarujou. I kdyz ted nebudes mit ten zazitek, co sis predstavoval, tak u dalsi hry ho diky tomu, ze se lidi nenechali uchlacholit obalem a byli kriticti budes mit o to lepsi.
            • frantisek_nejezchleba
              osobně jsem skleslý z hodnocený pana Grygara. Takže v mém případě se nediv.
        • to je snad jeho vec. Kdybys hral heavy rain tak bys vedel ze je to porad hra ty chytrej.
          • frantisek_nejezchleba
            no, hlavně by věděl, co je v herním průmyslu možné vytvořit. :) Když píše o těch hrách jako o filmech, tak je mi jasné, že o těch možnostech zkrátka neví.
  • Odulin
    Včera jsem zkusil demo a moc se mi líbilo, takže o plný určitě jdu, abych si udělal názor. :)
  • na první pohled je jasné, že držela-li by zbraň v tomto úhlu, ustřelila by si bradičku a frňáček. ano, vypadá to efektivně, ovšem nevidím důvod, proč by neměla umřít až po dlouhém trápení nebo dokonce přežít. to jen tak mimochodem..
    • Spis by ten desert ani neudrzela, a kdyz uz by se ji podarilo vystrelit, tak by si tu bradicku a frnacek spis rozsekala zpetnym razem, nez ze by se do sebe trefila.
    • frantisek_nejezchleba
      myslím, že vůbec nevím, co si chtěl textem vyjádřit.
      • Tushan
        ten uvodni obrazek u recky *3*
        • Co to je recka?
          • Možností je několik: Buď se jedná o menší reklamu na billboard u nějaké osady v Čechách, kterou obývá počeštěná, ale tradicí a kořeny stále vázána řecká komunita. Nebo se jedná o osobu s divným pojmenováním, u které najdeme domnělý obrázek. A nebo se jedná o procítěný buzno-slang.
            • Tushan
              poserte se *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší