Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pecka... nekoupim hned, PS3 mi ještě vydrží (takovejch her co jsem ještě nehrál :D ) a pak koupim společně i s pár hrama :)
  • Pilgrim66
    Takze 399$ = 10490? To bych si to raději koupil na Amazonu
    • risa2000
      Spíš bych to bral podle Evropy, na francouzském, nebo německém amazonu to je za 399 € což odpovídá té české ceně docela dobře. Že je cena v US 1 $ = 1 € je poměrně běžná praktika, která se vysvětluje právě DPH a clem.

      Je možné, že se dá nějak dostat balík z Ameriky do Evropy tak, aby ho celnice (na poště) neproclila, ale není to standardní postup (já tu zkušenost nemám, naopak jsem vždy platil DPH a někdy i clo). A ty ceny v Evropě jsou nastavené právě tak, aby se to poslání z Ameriky (standardním způsobem) nevyplatilo.
    • Radši o dva litry navíc a máš aspon dvouletou záruku.
    • ringmancz
      + 20 % DPH a clo a jseš na tom stejně. nebo spíš hůř, vzhledem k záruce
      • Pilgrim66
        Na Amazonu clo ani DPH neplatis. Jedinej validni bod je ta zaruka se kterou si nejsem jistej jak to u amazonu je.
        • ringmancz
          protože to platíš u nás na celním úřadu
          • Pilgrim66
            Objednaval jsem nekolikrat z Ameriky baliky a nikdy po mne na poste nic nechteli... Nevim kde to beres.
      • No kdyz zaplatis 500 za dopravu dhl mas vic nez velkou šanci ze clo nebude žádne. Cli si to sami podle ceny uvedené na obale a to se dycky domluvit. Žádný plný moci k procleni jako u posty. Vlastní zkušenost.
        • Aha, takze kdyz budeme podvadet, a dame 500 za postovne, tak to mozna bude levnejsi.
  • Ano, Mac je rovnez jina platforma, protoze platforma neni tvorena jen hardwarem, ten je ve skutecnosti marginalni.

    Vem si napriklad platformu PlayStation, kazdou generaci tvoril jiny a zasadne odlisny hardware s rozdilnou architekturou. A presto si tahle platforma zachovava jednotny charakter a kontinuitu, protoze vyznamne jsou sluzby, ktere ta platforma poskytuje, ty jsou charakteristicke a urcujici.
    • To je uzasne, az na jeden drobny detail. Rec byla o necem jinym. Zkus to jindy, dneska ti to moc nejde.
      • Psal jsi presne: "A stejna situace je u Macu, nebyt bootcamp a hackintosh tak by ses taky hadal ze je to uplne jina platforma, vid?"

        Jsem rad, ze se nyni shodnem na tom, ze PC, Mac a PS4 nejsou shodne platformy. Tim padem povazuji za vyvracene tve tvrzeni, ze koupi PS4 si kupuji to, co uz mam (PC).
        • Opravdu je tak tezke pochopit ze netvrdim ze to jsou stejne platformy, ale ze tvrdim ze kdyby se chtelo, tak to jede na podobnym hardwaru nezavisle na tom komu za nej zaplatis? U hackintoshe ani nemuseli modifikovat OS, jenom sehnat podobny hw. Uz sviti?
          • Ne, ty tvrdis neco jineho, tvrdis ze koupi PS4 si kupuji neco, co uz mam.

            Argument, ze by ps4 mohlo jet i na jinem hardware to nijak nedíkazuje ani nevyvraci a navic je sam o sobe mylny. Konzole jsou specificke jednotnym hardware, je to jejich dulezita vlastnost, kterou nelze jen tak opomenout. Konzole ma velmi specificke vlastnosti a proto neni zamenitelna s PC a to ani tehdy, kdyz, pouziva CPU se stejnou architekturou, jako PC. Proto nelze tvrdit, ze koupi PS4 si kupuji to, co uz mam (libovolne PC). To je chybne tvrzeni.
            • Ja jsem ale netvrdil, ze je to nas zaver, to sis spatne vylozil.
            • Tak priste netvrd, ze tvuj zaver je nas zaver a ze tvrdim neco co netvrdim, pak se neozvu, slibuju.
            • Myslel jsem, ze uz jsi se rozloucil a ukoncil debatu.

              Mas pravdu, nepsal jsi, ze je to zbytecne, jen ze koupi PS4 kupuji uz co mam a ze PC je ekvivalent PS4. Opravuji tedy zaver na to, ze PS4 neni ekvivalent PC, ze jeji koupi si tedy nekupuji to co uz mam a jsem rad, ze se spolu shodneme na tom, ze koupe PS4 neni zbytecna. Pricemz osobne bych povazoval za zbytecne, kdybych si kupoval neco, co uz mam. Divim se, ze ty ne.
            • Ne, to TY to uzaviras s tim ze ... a TY ses rozhodl ze je to pro me porazka. To je trochu neco jinyho nez MY. *3* Navic si zase vymyslis, ja snad psal ze nema smysl kupovat ps4? Neboli te z toho huba (prsty)? *7*
            • Mac na rozdil od konzoli nestavi na tom, ze ma jednotny hardware. Tudiz timto argumentovat nejde. Pro konzole je to vlastnost dulezita a neopominutelna.

              Vidim ze uz jsi pochopil, ze argumentacne jsi neobstal a tak si hledas zastupne duvody sporu. Zkus svou diskusni porazku unest jako chlap.

              Uzavreme to tedy s tim, ze PS4 neni bezne PC a proto ma smysl si ji koupit, protoze nabizi vlastnosti a sluzby, ktere PC neposkytuje.
            • Hackintosh dokazuje ze argument mylny neni, uz sam fakt ze existuji os co jedou na ruznym hw dokazuje ze to jde kdyz se chce. A tvoje demagogie uz me nebavi, hodne stesti s 30fps, ty jsou taky k nezaplaceni, zejo. PS dlouho tu nebylo tvych 90% piratstvi na Pc. *15* *3*
  • God-of-War
    The true Next Gen starts 13.12 2013... *14*

    A jako bych to neříkal, že se bude prodávat před koncem roku. *5*
    • GlaDOS
      Počkat. Ale Oculus Rift se ještě nebude prodávat tento rok.
    • Uz to nehul...
    • nextgen ..... *15*
    • Ronox
      Bylo jasný, že se začne prodávat v 2013, ale nebylo jasný jestli ofiko prodej. Šedej dovoz by ti v tu chvíli zajistil každej s vidinou zisku. Viz praxe s Applem, Kindlem etc.
  • Robotron3
    Měl jsem PS3 skoro od launche, uvažoval jsem o PS4, ale už ne. Co sleduju tablety, tak ty jdou teď hodně nahoru, jak výkonem, tak api pro vývojáře, ceny her, nově oficiálně joysticky u ipadu. V tomhle je budoucnost, takže moje nextgen herní zařízení bude new ipad mini.
    • Tak tablety me asi nikdy neuchvati.
    • Je to smutne, kdyz je nekdo nucen k volbe, jestli tablet nebo konzole. Nicmene, tablet je spis konkurence pro handheld.

      Hry na tabletech me zatim nepresvedcili, zkousel jsem jich nekolik a neni to ono. Nizka cena hraje v jejich neprospech, budou z toho lezt hlavne primitivni sunty nebo totalni masovky. Ostatne i pozadavky herni komunity na tabletech jsou dost specificke a klasickym hram se na tabletech ekonomicky nedari.
      • Pockat neni tablet konkurence pro PC? :D
        Je statisticky dokazano, ze pry tablety snizuji prodejnost PC *1*
        • Pro pc take i kdyz myslim, ze ne ve hrach.
    • Kupuju si jablka od doby, co vyrostly na stromě, uvažoval jsem, že zasadím nový, ale už ne. Co sleduju hrušky, tak ty jdou teď hodně nahoru, jak chutí, tak tvarem, dostupností a nově taky stopkou... *7*
      • Hodně dobré *1*
    • no zalezi co chces hrat, zadny tablet nebude vykonny tak jako ps4 nebo lepsi PC...uz jen kvuli chlazeni a mistu pro komponenty
      • Robotron3
        Nejvíc hraju adventury, rpg, strategie, a i nějaký ty retro klasický hry v remakech. A na to jsou ty tablety uplně ideální. Hlavně jsem vrazil spoustu peněz do her na PS3, pak je teda prodal, ale stejně to bylo hodně. Na tabletech ty hry stojí pár korun a to je pro mě rozhodující.
        • nj na druhou stranu takoveho zaklinace3 si na tabletu nezahrajes ;]
          • Robotron3
            V nejbližší době asi ne, ale jak se ten výkon tabletů raketově zvedá, kdo ví... :)
            • LoL, ja si rikal, kdo muze ty tablety, ktery jsou uplne na hovno, kupovat. A on chce konzoli nahradit tabletem. Reklamni masaz na ovecky funguje dokonale
  • Slendrian
    To sa skor ako za 1-2 roky hadam ani neoplati kupit kym nebudu vychytane vsetky bugy v konzoli a nebude poriadna ponuka hier :)
    • zdeeneek
      Presne, ja bych z toho seznamu her, ktery budou hned od zacatku, bral jen Watch Dogs. Pokud nebude aspon 5 her, ktery bych na novy konzole chtel, tak nema cenu to kupovat.
    • no a pak uz se to tuplem neoplati PC bude o tolik napred ze omezenou konzoli co mela zastaralej HW uz v den sveho vydani si koupi jen uplny jouda! *3*
      • Bacha je jich hodne, tak je neurazej bo te ukamenujou :D
  • no konecne potrebuji nekde splasit PS3 za hodne levne.. chci ji jenom na Dust514 :)
  • Podle me ten design konzole nic moc...to spadne rohem na zem a rozsekaji se tomu vnitrnosti :D
    • Proc by to melo padat? Polozis to pod telku a v zivote s tim nemusis hejbat ne? To ty stojaci xboxy to je bomba. Kamos si musel kupovat trikrat FIFU protoze to mel postaveny na zemi pod televizi a dvakrat to nohou skopnul tak ze CD vevnitr se poskrabalo a moh ho pouzit akorat jako podtacek.
    • Tak třeba udělají gumovou a kulatou verzi pro debily... *7*
      • To me pripomnelo test na TV nova s chlebem, po zverejneni clanku od vedcu, kteri si z toho delali srandu a vytvorili na to vedeckou praci.... Nova tam poukazuje, odkud spravne nechat spadnout chleba. A pritom staci, aby ho nenechali spadnout :D
      • ja bych chtel ve tvaru pikachu nebo hellokitty
  • Tak objednáno už mám delší dobu, zaplaceno také. Teď jen doufat, že jsem v řadě někde na začátku a dostane se na mně před vánoci *3* Vcelku už se těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit