Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erien
    Stejně počkám na první slim, bude odladěná a aspoň na to budou hry a za lepší cenu.
  • Nechápu proč sem přispívá tolik individuí, který absolutně nemají zájem o PS4, nebo kozoli jako takovou, protože mají svůj prďáckej kompl (samozřejmě na takové úrovni aby rozjel Watch Dogs na max) jak jinak, že. A musí nám zde obpříspěvek psát jak jsme demetní, že si chceme koupit věc, která už teď je úplně mimo a dokonce se na ni těšíme a klidně by sme šli na půlnoční prodej. PS: Kluci a holky děkuju Vám, že se tak snažíte nám otevřít oči a zachránit nás od utracení tak moc peněz. Už sem pomalu nalomemej že si radši koupím GeForce 780, nebo GeForce GTX TITAN a dám si vedle TV, to bude paráda!
    • Urcitou casti reagujes i na me. Ja proti konzolim nic nemam naopak je beru protoze to je ciste herni platforma na kterou kdyz si koupim hru tak bez nakyho reseni vim ze bez problemu poslape tak jak ma. Mne jediny co prijde zcestny je to magoreni kolem neceho tak beznyho a jeste to nazyvat fanouskovstvym.
    • Jack1947
      Nechapes ? Jsou to prevazne deti nudi se tak placaji , delaji flame a da se rict ze je to jejich vrcholem, nudneho sediveho dne a i vyvrcholenim co se jejich kazdodenni potreby tice.
      Vubec se na ne vykasli, nema smysl se s nimy dohadovat , veri vlastni "pravde" a kterakoli jina pravda by jim mohla uskodit. Nebo se ji snazi zuby nehty odstrcit sve nazory ovsem , publikuji vyrazne a vyznacne pouze formou internetu, bud nemaji "guts" nebo respkt nekoho komu by to cpali. Nazory maji jen jedny a jeste ovlivnene starsimi a moudrejsimi , chytrejsim jedinci jejich ego roste a dovoluji si cim dal tim vice , vice. Ignorace - pokud ne tak je proste odpalkovat slusne do... s pranim jejich hezkeho dne. *3*
      • Nesuď ostatní podle sebe.
    • To je jednoduchy, konzole jsou silna konkurence, ktera valcuje pc platformu, takze je to zaprve stve a za druhe se je snazi co nejvice pospinit a tim jejich konkurencni silu oslabit. Az tihle lide zmizi, bude to s konzolemi spatny.
      • :D i ty srandisto :D
  • vy to tu řešíte já mam pc za 33 000 kč na kterým rozjedu battlefield 4 na vysokym nastavení a prostě každou hru a mam i ps3 na kterym hraju God of war killzone infamous atd a koupim si i ps4 na ktery budu hrat už se těšim na destiny a novej killzone jinak kdyby někdo řikal že sem bohač a že si to kupuju za prachy rodiču tak ne na všechno jsem si ušetřil prací ale to se musite zvednout od toho pc a jít dělat abyste měli lepší věci jinak nechápu proč se lidi hadaj co je lepší když oboje je super asi nemaj co dělat nebo nevim za chyby se omlouvám nejsem zvyklej psat čarky a háčky na pc
    • Neomlouvej se za háčky a čárky a raději se nauč psát česky, aby jsi se nemusel vymlouvat. Tvůj problém není zvyk, tvůj problém je, že neumíš napsat větu. Začni tím, že si to přiznáš. Pro tvůj další vývoj jenom dobře.
    • Proč si kupuješ PC za 30k když od něj odcházíš za prací?
      • Chápu, že troluješ ... samozřejmě si tím chtěl přidat na vážnosti, protože kdyby přiznal, že je mu 12 a PC dostane za to, že nepropadne z češtiny ...
      • Prece pro zabavu.
      • It's a question of the style *5* :D
    • Vetsina budou pravdepodobne jeste deti, kteri proste obhajuji tu danou platformu, kterou dostali pod stromecek a kdyz jinou nedostanou, tak na ty ostatni budou plivat a sami sebe presvedcovat, ze oni maji tu nejlepsi a ze ostatni nepotrebuji.
      Jinak si vazne nedokazu vysvetlit, proc by nekdo, kdo si muze dovolit vlastnit vicero hernich zarizeni mel takhle fanaticky jednu z nich branit. V takovem pripade to uz nejspis signalizuje nejakej zavaznejsi problem, nez jen pouhou maskovanou zavist.
  • snad to hned pohne s cenou ps3 jeste niz- treba bundly jsou podle me ted dost presreleny. chtelo by to nejakou opravdu vyhodnou nabidku. cekam uz delsi dobu, ale na nic poradnyho sem proste nenarazil
    • Kamos mi vcera zrovna rikal, ze proda PS3, jeste nevybalenou za 3tis. ...nehraje, tak je mu to na prd.
      • To, že tvůj kámoš něco řikal, je sice hezký ale dokud nepošleš kontakt, nebo odkaz na prodávaný zboží, tak je nám ta informace na prd.
        • pokud to chces tak napis na / finesign@volny.cz / pokud jen plkas tak drz priste hubu.
      • kámoš říkal že prodá nevybalenou nafukovací pannu, nesouloží tak je mu naprd
    • jj, taky doufam, ze zadotujou aspon 20% ceny konzole, abych pak moh platit o 40% vic za kazdou hru, tahts real deal *6*
    • ucho
      tuším v listopadu nebo prosinci prodávaly přímo obchody sony ps3 160gb + hra dle výběru (co měli na prodejně) zdarma za 4k... ale až se rozjede prodej ps4, tak by se ps3 zase v nějaké akci objevit mohla, zřejmě se budou chtít zbavit zásob...
  • PravyMonty
    Tak cena(a tak trochu i konzole) mi osobně přijde bombastická.
    • Gratuluji stal jste se clenem klubu.. budete chtit byt upozornen na jakykoliv nas produkt, napr. PS5, ktere bude next-next-gen? *5*
      • PravyMonty
        To je tak vtipné, až jsem se zapomněl smát.
  • Slendrian
    To sa skor ako za 1-2 roky hadam ani neoplati kupit kym nebudu vychytane vsetky bugy v konzoli a nebude poriadna ponuka hier :)
    • zdeeneek
      Presne, ja bych z toho seznamu her, ktery budou hned od zacatku, bral jen Watch Dogs. Pokud nebude aspon 5 her, ktery bych na novy konzole chtel, tak nema cenu to kupovat.
    • no a pak uz se to tuplem neoplati PC bude o tolik napred ze omezenou konzoli co mela zastaralej HW uz v den sveho vydani si koupi jen uplny jouda! *3*
      • Bacha je jich hodne, tak je neurazej bo te ukamenujou :D
  • 10500? Tak tomu jsem skutecne neveril. Pocital jsem, ze to s ruznymi poplatky obchodnici vysroubuji minimalne na 13000. Takhle bych do toho snad i sel. Jeste k tomu ale musim koupit televizi. :-P
  • Mám PC a celkem dobré (AMD FX6300 a GK 7970), ale konzole určitě nezatracuju. Jsou vyladěné a mají obrovskou výhodu, že vývojáři mají pevně daný HW a můžou z něj vymáčknout max. Mám i XBOX360 a na to jaký má HW, hry vypadají velmi slušně. Miluju chytráky jako např. DD Stach z DDWorld, kteří všechny co mají konzoli nebo GK od NVidie označují hlupáky. Tento největší jájínek české PC scény je už fakt ubohý s tím, jak se "sofistikovaně" dokáže vyjádřit k jakémukoliv tématu. Prej je pajdulák (rozuměj panic), je to pravda? Nejvíc mě baví, jak neustále nové konzole označuje za lowend PC. Je to fakt trotl.
    • Jack1947
      Predkladas pravdiva fakta. Vic takovych jako ty a mene takovych jako je napr on. *5*
  • Vidím že když připojím PC k TV, nastavím 800x600, grafiku na low a koupím gamepad budu mít stejný zážitek jako z nextgen konzole za setinovou cenu *1* *1* *1* *1* *1*
    No kurňa nekupte to *1*
    • No ty to rozhodně nekupuj. Já ti to dokonce zakazuju.
      • JO!! Udelat si vlastni konzoli doma, to se nedela.. :(
        • ale jo muzes ale za kazdou koupenou PC hru musis vydavatelum poslat 500,- navrh abys mel ten stejnej plnohodnotnej zazitek!!! *1*
          • P1trs
            a hlavne se pak neopovazuj to pouzit k necemu jinymu nez hrani her
  • velmi slušná cena, upgradovat pc na watch dogs ted muže jen blázen *1*
    • Až na to že na PC se hráči po upgradu mužou těšit na vyšší framerate a myslím že i o něco lepší grafiku ... jen aby jste hned neříkali že jsem zatvrdilej pcčkář tak nejsem, sám si watch dogs koupím na ps4, ale souhlasím s tím že na hodně namakaných pc si užijou lepší grafiku
      • Většina pc hráčů sedí s tváří 40 cm od monitoru, takže lepší grafika v té hře být může, ale neužijí si ji.
        • Prosím? Takové plky.

          Nevím, kde se trolové jako ty pořád berou. Pletou hrušky s jablky a musí to cpát pořád do diskuzí. Proč "konzolisti" stále přepastovávají tento nesmyslný "argument". Kvalita obrazu v prví řadě závisí na rozlišení (na co narážíš), ne na úhlopříčku. To zaprvé, zadruhé mám PC připojený standardně k 55" TV jako monitoru (časem přejdu na 30" display, protože kvalita podání není dost dobrá ...pořád je to televize, tuner a další zbytečnosti jsou v ceně na úkor kvality toho jediného, o co jde a to je panel) a asi nebudu sám.

          Pramení nutkání sdělovat tyhle pseudoargumenty z nějakého pocitu méněcenésti, že musíš hrát na konzoli nebo co? Buď to prefeuješ, nebo na ekvivalent PC nemáš nebo nevím, tvoje volba, není za co se stydět a zastírat to hate. Já jako jiný prostě budu hrát na PC za 32K, který bude vždycky silnější HW a stejně si zahraju co ty, hry primárně na Steamu a jsem rád, že mám relativně OPEN HW/SW podle vlastního výběru a vůbec mi nevadí, že za to zaplatím víc (na počátku).

          Hraj si na své konzoli s CRT a neotravuj :-)
          • Možná proto že arogantní pckomunitanás konzolisty pořád bezdůvodně napadá. My se ale budeme bránit
            • Muzu byt vsim cim chces abych byl, tva mysl je mocny nastroj:-P
            • Ty jsi stejně jen virtuální troll, kterého stvořila redakce, aby hloupě plácal po diskuzi ve snaze získat nějakou interakci s ostatními.
            • Tak nějak mi to styl jeho příspěvku připoměl, tak jsem si rýpl *2* Snad si z urýpaneho anonymního cypa nebudete dělat vrásky ;-)
            • Cocra ... Jako věčný nadávky mezi konzolema a pc snesu, ale opravdu do toho musíš tahat tohle?
            • To jo, jste skoro jak cigani.....:-D:-D:-D
            • Jack1947
              Jo ale jak uz jsem psal , jde se branit i bez prehnane agresivity z ktere vzejde jen dalsi nenavist.
              Bavit a branit se da prece i se vsy slusnosti, navic kdyz tu je plno lidi s vetsimi zkusenosti a starsich nez si ty, ja. Trocha respektu by neuskodila.
        • No já bych naopak řekl že si jí právě užijí, narozdíl třeba ode mě, kterému je 2 metry od televize jedno jestli tam je ten pixel vyhlazenej nebo ne
        • Co to je za blabol? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit