Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám jenom dotaz. Kolik bude při launchy PS4kových her? Mám namysli next-gen? Bude mít vůbec cenu kupovat PS4ku hned v prosinci? Pokud je to launch pro celou evropu (+- v rozmezí několika dní), nebude těch 14 dní mulťáku spíš 14 dní lagování a podobním potížím kuli přetíženým serverům?
    • spoock
      Já myslím, že PS4 letos je pro nedočkavce a milovníky titulů, které jsou oznámeny na den první. Původně jsem to měl v plánu, ale asi to nechám na nějaký must have titul, což bude asi někdy na jaře a třeba za 10,5 klacku udělají nějaký bundle s hrou.
      • Mě šlo spíš o to, že na PS4 vlastně nebude nic, co by stávající PS3 neuměla/neměla (možná pár her). Za předpokladu že jsem vlastníkem PS3 se mi tudíž zdá jako šílenost kupovat teď hned, když si stačí půl roku počkat a dostanu do rukou odladěnější OS, možná vychytané některé menší HW faily, dostatečný počet serverů a tedy celkem stabilnější backbone celé konzole a k tomu již možná na dohled hru, která bude již jen pro next-gen (tedy vyvstane reálný důvod konzoli zakoupit).
        Ja osobně o konzoli přemýšlím, ale prostě zatím nevidím důvod jí pořizovat před Vánocemi jen proto, že bude před Vánocemi.
      • God-of-War
        Těch bundlů bude požehnaně a v různých kombinacích, takže si určitě vybereš.
    • Miserius
      Podle me to nema smysl kupovat hned jak to vyjde... Fakt jen pár exkluzivnich her a jeste takovy, ze nemusi sednout kazdymu
      • BookerDeWitt
        Určitě ne. Hlavně je lepší si počkat na názory prvních majitelů. Jak jedou plynule hry, jestli nemá konzole technické problémy (přehřívání, zamrzání, ano, narážím na tebe Xbox One) a celkově, jak si povedou exkluzivky pro obě konzole. Když jich třeba bude mít Xbox One víc, ale většina z nich bude stát za vyližp**** a Play Station 4 naopak míň, ale všechny budou skvělé hratelnostně, tak není co řešit potom.
        • God-of-War
          Já sem měl třeba první fat verzi 4 roky a bsolutně žádnej problém. PSko má vždycky nejmenší poruchovost.
          • BookerDeWitt
            Já mám do teď fat verzi Xboxu 360 (již 8 let skoro) a žádný problémy dosud nebyly. Jen mi konzole 2x za tu dobu zamrzla a musel jsem restartovat, což byl pochopitelně ale problém hry, ne konzole.
            • spoock
              To je těžké srovnávat, tohle je názor jedinců, tohle je spíše zralé na statistiky v globálním měřítku. Mám dojem, že přehřívání nebude momentálně problém ani u jedné z konzolí.
              Bude ovšem dobré omrknout nějaké recenze HW a SW samotné konzole. Protože jsou to zajíci v pytli.
    • BookerDeWitt
      Killzone: Shadow Fall, Drive Club, Knack.
      • God-of-War
        Ještě DC Online, Warframe, War Thunder a PlanetSide 2.
        • BookerDeWitt
          Všechny hry co uvádíš, nejsou next-gen, protože již vyšly na jiných platformách a hlavně to nejsou exkluzivky.
          • Jeste jsem neslysel, ze aby byla nejaka hra nextgen, musi byt exkluzivni. Mne uplne staci, ze vyjde na nextgen konzoli a bude vyuzivat jeji potencial.
            • Jakej? :)
    • a teda píšu jako prase :/
  • Co je podle vás výhodnější? Koupit PS3 bundle (třeba Beyond + Last of Us) za 7300, nebo počkat, koupit PS4 a doufat, že bude v Evropě někdy nějak fungovat ten streaming a že budou k dispozici "ty správné" starší tituly?
    • To bude hodne individualni, kvuli dvema hram bych ps3 nekupoval, ale jestli mas zajem i o dalsi ps3 tituly, tak bych pockal az ted padne cena ps3 a pak bych ji koupil.
      • Treba koupit odeme, jen hry.Jestli je nekdo kolem Nachoda,Tak neni problem.Bydlim v Adrspachu.
  • Zatim stale premyslim, kterou a jestli vubec konzoli koupit. Abych se priznal zacal jsem obe konzole sledovat zhruba pred mesicem kdyz jsem zacal resit, ze muj zastaraly notebook uz nestaci kdyz si obcas zahraji hru. Pocitac mam spise pro praci a vzhledem k tomu, ze opravdu dobrych her vychazi rocne na prstech jedne ruky zvazuji zda koupit novy notebook do 25k, nebo jednu z konzoli. Je asi blbost se ptat co je lepsi jestli xbox nebo ps4 kdyz je clanek k ps4 *1* ale i tak bych se rad zeptal lidi co to hodne sleduji, ktera konzole se vyplati uprimne lepe. Jsem hodne pracovne vytizen, takze spise hry hraji na odreagovani a zabyti volnych dnu, kterych moc neni, notebook zas bych vyuzil pro praci a obcasne hrani. Hodne se tesim na BF4, Watch Dogs, NfS Rivals a hry ktere jsem nemel moznost zahrat jako BF3, GhostRecon apod, takze bych si zahral i starsi hry, ktere jsem jiz uz nemohl hrat. Trochu me odrazuje cena her, konzole samotna je za velmi dobrou cenu oproti pocitaci. Celkove asi na konzole vychazi behem roku mnohem vice titulu nez PC her. Treba mi odpovedi pomohou se rozhodnout *2* Cetl jsem clanek, nejspis to psal nekdo kdo je stejne pro PC a celkove se pry o next gen konzole nejedna a pokud spustim napr. Watch Dogs na novem pc a na konzoli jiz ted bude pc verze daleko napred oproti konzoli. Dalsi veci je, ze na gamepadu jsem akcni hry jsem hral malo a moc jsem si na to ovladani nezvyknul. Nevim, uz 2 dny ctu ruzne clanky jestli XONE nebo ps4 a nebo zustat stale u pc. Trochu mi vadi placeny internet abych mohl hrat multiplayer i kdyz to prinasi vyhody.
    • Mám dva notebooky a vždy jsem měl k PC i konzole . Nevím proč , ale na PC mě hrát nebaví , snad je to tím , že si raději kecnu na gauč a zapnu velkou flat TV , nepřemýšlím nad konfiguracemi , pač to co si na konzoli koupím , je na ni také optimalizované . Dalším faktorem byl a stále je fakt , že určité tituly jsou pouze na konzolích , ale to bych nebral stoprocentně . Hlavním důvodem proč konzole ano , je pohodlnost , hraní na notebooku na který čučím zblízka mě neláká , jde to propojit do TV , jenže to není nějak ono . Cena konuolových her je vysoká , to je fakt , nicméně pokud je dáváš protihodnotou do bazaru , tak převaluješ de facto ceny PC her , pomíjeje přitom tu úplně primární investici do první hry .
      • Mohu jen souhlasit, přesně takhle to je. Do nedávna jsem byl čistě PC hráč, už z dob 386ky, a konzolím jsem se vyhýbal - přišlo mi to zbytečné, když mohu hrát na PC, a též absence myši pro FPS či strategií mě prostě nelákala.

        S mladou jsme si řekli že bysme chtěli Kinect, že to může být fajn zábava, takže se koupil Xbox s kinectem. Ve finále po 2 měsících mohu říci, že na kinectu jsme hráli asi 3 krát, nevím no, zase tolik nás neoslovil, jak jsme doufali, ale již hraju jen, což mě překvapilo na konzoli. Prostě je to jednodušší a konfortnější, přijdu z práce, lehnu do gauče a pustím telku, a rovnou můžu hrát kde jsem skončil. Né že by to na PC nešlo, ale prostě velká telka, pohodlí s bezdrátovým ovladačem. Jen je holt potřeba se naučit, že je to něco diametrálně odlišného než-li klávesnice a myš, a prostě se to hraje jinak. Ale už bych neměnil :)
        • Jack1947
          Konecne moudra slova. *4*
    • Jestli se rozhoduješ mezi nbookem a konzolí, rozhoduješ se špatně. Jsou to zcela jiné věci, takže v první řadě by jsi si měl vlastně ujasnit, co potřebuješ. Jako by jsi se rozhodoval mezi autem a motorkou ...ano motorka je levnejší a na obou se dá jezdit.
      • Jack1947
        + Darcovstvi organu je zahrnuto v cene to se samozrejmne vyplati dvojnasob. *15*
        Jinak ano, potrebuje si chlapec ujasnit na cem to vlastne chce parit. *3*
    • Kdyz uz PC na hry, tak rozhodne ne notebook, jelikoz s konzoli se nikde taky tahat nebudes, takze uvazuj takhle. Stolni PC za ty prachy bude lepsi nez ntb za stejnou cenu. S konzoli ti neporadim, ale po te trapne obchodni politice, co microsoft predvedl, je mi urcite sympatictejsi PS4. Ale tezko rict, asi bych si pockal na ohlasy, az budou obe v prodeji. Jak se rika, jen blazni spechaji. Jinak zvaz zdali chces sedet s joypadem na gauci, nebo v kancelarskem kresle u pc stolku *3*
      • Jack1947
        Ja naopak jo, Xbox 360 pote i PS3 . Na nove konzoly nez vyrostou , nabobtnaji a budou mit co nabidnout je prece vzdycky dost casu ne. Aspon se vyhnes tem vadnym a prejdes rovnou plynule na ty bezchybne . "Starou" konzoli , protoze je spoustu her co si nehral rozhodne chybu udelat ani nemuzes.
    • A k cemu? Co ti konzole nabizi? Me krom exkluzivnich her nic, a mezi nima neni nic bez ceho bych neprezil. Takze pro me jasna volba konzoli nemit. *3*
    • asi bybylo dobre se rozhodovat podle exkluzivnich her
      xbox one
      http://games.tiscali.cz/tema/e3-2013-vyber-nejzajimavejsi-hry-pro-xbox-one-63173

      ps4
      http://games.tiscali.cz/tema/e3-2013-vyber-nejzajimavejsi-hry-pro-playstation-4-63178

      osobne asi zustanu u pc kde se chysta comand and conquer online, homeworld 3, planetary annihilation, wasteland 2 atd. (ale když hrajes na notebooku tak to asi nejsou hry pro tebe) a dalsí
      http://games.tiscali.cz/tema/e3-2013-vyber-nejzajimavejsi-hry-pro-pc-63247
  • Dobre jitro panove a damy! a deti !

    Jekoliz je rano a ja sedim pri hernim natasi od AMD, a nybrž sem se i dozviedel ze v utrobach PS4 se bude nachazeti i utroby od spolecnosti jmenem A M D , tak se chci zeptat na dostupnosti tohodle produktu , a jestli na nem rozjedu na ultra mega detajl hry jako : Battlefiel 5 a next super mega pecku GTA6 ? Ne vazne se ptam panove a damy ! Nebo vyhodity me mesicny vreckove od tatu se mi nechce. Mam jenom 8 let ale nejsu blbej. Tatka je nejakej politik a furt zika ze ste super stranka.
    Tak se mnejte, a pak mi napiste na mejla odpovied.
    Pozdravuju i mistni adminy, ste proste super *14* Mam vas mocenky rad , tak ahoj ! *4*
    • Příště začni tím, že se naučíš psát v nějakém jazyku, klidně česky.
    • Docela chabe hele, treba to bude priste lepsi *3*
  • AMD-Mrazak-del42sa
    PS4 bude pecka.Vsude kde je AMD to znaci , ze jo to vybornej a nejlepsi produkt ! *16*
    • Ano, treba cpu od AMD jsou tak uzasne, ze uz 4 roky neni srovnatelny amd ekvivalent k i7. *15*
  • Tak objednáno už mám delší dobu, zaplaceno také. Teď jen doufat, že jsem v řadě někde na začátku a dostane se na mně před vánoci *3* Vcelku už se těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit