Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po přečtení, jak se dostávaj jednotky do mesta bez oblejhacich strojů jsem říkal to snad ne!!! Ale po schlidnuti jak to vypadá v reálu, jak tam ty vojáci házet zapálený louče na bránu a ty louče na uprostřed brány mizej a ta brána po chvíli začne hořet *16*!!!!!!!!!! FAKT HNUSSSSSS!!!! Nechci to hrát! Hodně me to mrzí, těšil jsem se MOC zklamání veliký! Rome Total War první dobra hra, kdyby měla takovejhle kabátek tak bych byl spokojenej! Ale tentokrát děkuju warez pááč, sory ale NEKUPOVAT!
    • tohle sis nechal přeložit google translatorem? *12*
      • ne sory ale tim debilnim jabkem,,,,,,nejsem na to zvyklej, taky co mi to dalo to tam vubec nalouskat a pak teda sory ale nepřečet jsem si to až doma a dobrá,,,,,,,sssooorrryyy a ještě jsem se uklik
  • Super patch který neopravuje, že falanga pří útoku bojuje jako barbaři stejně tak římská formace, kterou si asi ve starověku, dle CA, asi vymysleli a hluboké diplomatické možnosti, které bych nazval, tak za standart série nikoliv cokoliv hlubokého a nezapamatovatelné bitvy AI, jenž zná originální a univerzální taktitu frontální útok.

    Plus skvěle řešení veřejný pořádek, spotřeba jídla. Škoda, že naši politici neví, že výstavbou chrámu(kostele) se zvýší veřejný pořádek:).
    • kickasl
      proc by se nemohl postavenim kostela zvysit verejny poradek? lidi chodi do kostela kde se dozvi, ze maj pracovat a ze stastny budou po smrti a pak nedelaj problemy
      • ne sory ale tim debilnim jabkem,,,,,,nejsem na to zvyklej, taky co mi to dalo to tam vubec nalouskat a pak teda sory ale nepřečet jsem si to až doma a *12* dobrá
  • Jack1947
    Ted uz je to na tech 9/10. *4*
  • Pořád to stojí za starou belu....souboje jsou nudné, střelecké jednotky těžce nevyvážené a všechno to připomíná spíše jedno velké antické pogo plné lenochů na koncích řad, kteří raději stojí a čumí než by obklopili menší nepřátelskou jednotku, která bojuje se středem....AI je totální propadák....Ať žije úžasný Shogun 2! *16*
    • Cože Shogun ? OMG ... Zatracovaný lepší svého nástupce ?
  • ..jeste to chce nechat uzrat..mozna goty edice a Radious mod..a pujde to .o)
  • Menorri
    Patch sice super ale proč se srali do ovládání to nepoberu....akorát mě zase nasrali, protože v bitvě potřebujete být rychlý a pohotový a místo toho si teď musíte dávat pozor jak moc opatrně označujete jednotku...narážím na to, že klasické ovládání (před patchem a ve všech TW) označíte jednotku (LTM) a pak je řadítě jinam nebo dáváte rozkazy (PTM), jenomže jejich DOKONALÁ INOVÁTORSKÁ SQUADA vymyslela, že jakmile označíte jednotky tak je můžete stejným tlačítkem ve stejné formaci co jste je označily přesunout jinam...takže když označujete jednotky tak se vám může stát, že označíte jenom jednu a ještě je pošlete někam úplně do prdele...no větší rage už jsem hodně dlouho nezažil *16*... v nastavení samozřejmě ani zmíňka o nastavení myši...
    • V souboru preferences.script.txt ktery se nachazi v Appdata\Roaming\The Creative Assembly\Rome2\ scripts lze zmenit nasledujici polozku:

      "battle_left_click_drag_move_delay 0;" kde nula je pocet sekund po ktere se tato funkce aktivuje. Zmena na 1 nebo 2 nebo vice by mela vyresit tento problem.
      • Menorri
        Díky!
    • peaNutz
      Taky s tím mám dost problém do teď sem o téhle funkci nevěděl že tam byla. Doufám že přidají možnost to vypnout. Nechápu co s tou hrou CA vyrábí je to docela zklamání:/
    • Tohle nový ovládání tam bylo už od release verze, ale v tomhle patchi s tim něco provedli a teď je skoro nemožný to omylem nespustit. Před patchem to fungovalo dobře a je to i fajn funkce, ale tenhle patch to zle pokazil. V singleplayeru to ještě jde, tam se dá aspoň pauzovat a hned to opravit, ale v MP to člověka může velice snadno stát bitvu.
      Takhle to holt vypadá, když se rozhodnou vydat ten patch bez předchozího betatestu.
      • Menorri
        U TW jsem se s tím rozhodně ještě nesetkal...v podstatě tím udělali zbytečnou možnost "zamknout formaci"...prostě si vymejšlej kokotiny...momentálně ani nemůžu hrát, protože mi v kampani nejde posouvat pohled....a klikat na minimapu je taky o nervy *16*...než mi to přestalo jít tak jsem si všiml další cool vylepšení a to když se první polovička jízdy dostane do kontaktu tak zadní voj zůstane stát a čumí dokud jim něco nerozkážu ...a to se dostáváme hned k prvnímu problému, že než je označím tak první linie padne *1* *1* *1*...prostě komedie
  • Selekuovci -> Seleukovci
    • MickeyMutant
      sele*12* ku ovci
      • Haha!
  • tomocz
    včera jsem to po třech patchích opět zkusil a jakou jsem měl radost, když už mi to konečně nepadlo, když jsem dal konec tahu. Mou radost však opět vystřídalo nasr*ní, když jsem pustil bitvu, že budu bránit své veledůležité sídlo a pak jsem jen hodinu seděl na hradbách, protože debilní nepřítel neudělal ani krok! Po bitvě následoval save a alt+F4.
    • Walldstein
      Jo tohle znám moc dobře.. Má přesilu jako kráva, ale hradby poskytují strategickou výhodu..půl hodiny stojí a čumí a pak začne útočit, no pokud se posílání jednotlivých praporů na smrt dá považovat za útok *1*
      • xnire
        *1*
  • kickasl
    pockam si na patche a pak si to zahraju
  • Stále je to celé zabugované. Napr v mp nemozem postavit pevnost lebo pri nacitavani bitky to sekne, alebo ked je dazdive pocasie s hmlov tak to ide asi 1 fps. Lutujem ze som to kupil ani stiahnut sa to neoplati.
    • Stillson
      Tak nevim co máš Ty za počítač, ale když jsem hrál a byl déšť hra mi běží kolem 20-30FPS a to jsem ještě streamoval což je další nápor na procesor.
      • 20 - 30 fps ? :D to je akože podla teba dobré hej ? hovorí sa že pokial je to pod 30 tak je to lag ... ale ak ty dokážeš s niečim takým hrať tak to ťa lutujem, je to ten istý engine čo je na shogunovi a ludia dávali shoguna na extreme, vrátane mna :)

        teraz ? nemožem ani len TIENE zapnut aby to nelagovalo ... hnus !
      • Lenze toto mi nerobilo pred patchom, ja mám pocit ze kazdý novy patch prinesie len viac bugov. A singl ide v pohode robi to len v mp.
        • Walldstein
          To mi připomíná patche pro Battafield 3, kde taky každej patch opravil jednu nevýznamnou chujovinu a naopak přinesl několik bugů a ještě horší kompatibilitu s PC..:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit