Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ajaj, tak to teď bude aspoň na 13/10 když to v době vydání bylo na 9 *1*
  • Pôvodné Rome a Medieval boli aj tak najlepsie.
    Nahodou neviete niekto nejaky mod na zobrazenie dostrelu vacsi unzoom?
  • Zajimalo by me kdy konecne opravi optimalizaci na vsechny grafickyke karty, jelikoz do dnesniho dne nejsem schopen hru na PC spustit, ano steam ukazuje ze hra bezi, vcetne zatizeni procesoru, ale tim to hasne ... a neni schopen mi nikdo poradit ani z technicke podpory. Hlavne ze jsem za hru vysolil balik penez, ze nejede co nam je potom ...
    • Pokud ses dosud nepoucil ... kdybys totiz poucen byl, tak vis, ze za hry se zasadne plati az po te, co je dohrajes - a to ze jdou spustit je samozrejme soucast toho, co se otestuje warez verzi. Pokud nefunguje ta, tak na 100% nebude fungovat ani ostra.
      • No warez-leta mam jiz davno za sebou a jakozto verny fanda TW serie, jsem si objednal originalku v domneni, ze bude stejne kvalitni jako predchozi dily, lec omyl, hra bohuzel nejede a pravdepodobne nikdy nepojede, nove PC vsak kvuli tomu urcite kupovat nebudu, nicmene me napada myslenka, ze asi po letech oprasim warez stranky, jelikoz dnesni hry ve stavu jakovem vychazeji, warezu velice napomahaji.
        • Mezi nama ... pozaduju minimalne 1/2 roku testovani i na "dospele" aplikace - zkusenosti jsou totiz to, co veli nikomu a v nicem neverit. Pokud bys cekal (trebas) ze zalohovaci system umi taky data obnovit ... tak bys moh zjistit, ze tento skromny predpoklad, ktery asi povazujes za samozrejmy, nemusi byt pravdivy .... a bavime se o appkach za miliony.

          Takze u games proste nepredpokladam ani to, ze pujdou nainstalovat. Je totiz dost pravdepodobny, ze nepujdou. A kdyz uz se podari nainstalovat, je jeste porad mozny, ze nepujdou spustit, a kdyz i to pujde, je skorem jisty, ze to nepujde dohrat.

          Specielne v posledni dobe se totiz s takovejma vytvorama setkavam celkem pravidelne.
          • Muzes mi napsat o cem to tady meles ? Nejak se v tom ztracim.

            Jsem jiz mozna stary, ale ja nechci nic jineho, nez aby produkt ktery si za predrazene penize koupim, alespon fungoval jak ma. Ale doba se jaksi zmenila a vydavat nedodelany patvor je dnesni smutny trend, bohuzel.
            • mno jak rikam,,,to co se deje s hernim prumyslem je k pos.rani *16*
  • 1-podat hromadnou zalobu/ti co to měli predplaceno/
    2-podpalit CA studio
    3-nainstalovat NAPOLEONA bo SHOGUNA
    4-hrat
    • 5-MOD scena rulez
  • Tak jsem se těšil na TWR2 a nakonec hraju SPQR mod na RTW1, to je to samé jak s Hitman Absolution, ten jsem si koupil, dohrál se znechucením a daroval kamarádovi. Těším se už jen na Mount & Blade II: Bannerlord, doufám že to nebudou vyhozené peníze jako tady. *9*
  • Pilgrim66
    Daval jsem jim cas, aby to fixli, nekde tu bude lezet i muj pripevek na to tema, ale uz na to fakt s*ru. Zapnu hru. Kampan mapa stale 17-25 FPS, odehraju dva tahy, chci vyhlasit valku, bug s zaseklym diplomacy oknem. Musim Alt F4. Dohromady, zapnuto asi 10 min. Jediny, ceho jsem si vsiml je, ze doba tahu uz je docela snesitelna.
    • podle mych zkušenosti se chyby takoveho rozsahu uz nedaji napravit patchem, jedine na co se ted da čekat a doufat je nejaky rozsahly fanouškovsky mod
      • Kdyz se ta chyba neda opravit patchem od vyvojaru, jak by to mohl napravit fanouskovsky mod? Pokud tim teda nemyslis to, ze jsou vyvojari na opravu takovych chyb lini :)
        • Fans velmi casto opravi to, co vyvojari zkurvi, dokonce tu uz byly pripady, kdy vyvojari upiratili (lol) crack, se kterym jejich gamesa (narozdil od originalu) i fungovala.
        • nerekl bych lini ale proste to vyžaduje spoustu prace a to se jim nevyplati, a pochybuju ze na tom budou delat. takovych prikladu kde pak fanouskove udelali obri overhaul patch je spousta.
          • To je snad poprvé co s joem souhlasím. +1
  • Llour
    Jen tak pro srandu jsem dal proti sobě nejlepší pikenýrskou jednotku seleukovců a makedonců (cena tuším 1000 a 970) a hle, za 12, slovy DVANÁCT vteřin bylo po bitvě. Člověk by čekal, že tito skvěle vycvičení, bojem zocelení muži se budou rvát o trošku déle *1* *1* . Ne tohle je ale vážně tragédie *7*
    • Clovek by cakal ze spolocnost co vydala pecky ako ROME, Medieval, Shogun uz len tak nieco neposerie - no casy sa menia. Modlim sa aby niekto zracal chrlit Total WAR clony.
  • Selucid byli už ve hře v době vydání, modeři to dokázali unlocknout už dávno. CA nám zase chce tvrdit jak nám něco dává zadarmo ale ve skutečnosti to tak není.
  • Zayl
    " Jakkoliv se tak start hry moc nepovedl, tvůrci se teď o napravení reputace opravdu snaží a ještě se svým úsilím ani zdaleka nekončí..."

    Teda pánové nemůžete v redakci držet trochu pospolu? Vždyť podle vaší recenze ta hra byla excelentní od prvního dne.
    • Asi jsme cetli jinou recenzi...
      "Rome II není žádný neznámý spasitel, který se natáhne z monitoru"...
      "megalomanský rozměr celé hry, který je jí občas až ke škodě"...
      "Total War: Rome II je typický produkt Creative Assembly. Problémem není hardwarová náročnost, nýbrž hardwarová nevypočitatelnost"...
      " Rome II občas hodí zlomyslně korunou a posléze se rozhodne, jestli bude dělat neplechu, nebo ne."...
      "Neškodilo by však udělat program na otestování se systému, aby věděli, jak na tom jsou."
      "Směrem dopředu však od AI opravdu žádné zázraky nečekejte."
      " vidím věci, které by mělo jít velmi rychle upravit na základě reakcí hráčů (snížit rychlost bitev a trochu upravit vyhodnocení morálky"

      Co takhle cist a nezvanit jen o cislech?
      • Mno vis, leda chorej mozek da hre, kterou ani nejde spustit, natoz hrat, 9/10 ... ale tady je to uz peknych par patku celkem standard. Kdyby se napsalo, ze to sou sra…cky nestojici ani za recenzi, natoz nakup, tak by jaksi nikdo nezacaloval to co tady ruzne poletuje kolem.
        • Mno vis, mozno tiez Ales dostal nejaku tu "DEVITKU" na ucet.
    • Už jsem se bál, že na to nikdo nenarazí .... od té doby ani pan Smutný nepíše na Ro,me 2 články.. a jsem rád a doufám, že už dlouho nic nenapíše.
    • ..docela sranda že pánové s Games se neumí dohodnout na skupinové lži..lehce to připomíná politickou scénu ČR..:o))
      • Spíš to naznačuje, ale Aleš při své rezenci 9/10 nebyl zrovna upřímný, otázka je jakou měl motivaci lhát....
        • Houbicky, OH skupina, travicka .... vse nakombinovano ve vetsim nez velkem mnoztvi ... ;D
    • Viděl jsem jak excelentně běžela na For Games ... bitka třiceti oddílů a slideshow na herním desktopu od CZC.

      Jako reklama to budilo jen zasloužený posměch .
  • Llour
    Po nějakém čase jsem s k Rome II opět vrátil a s Magnar Modem už je to celkem hratelný. Bez něj to ovšem pořád nemá cenu hrát, což je smutný *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit