Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší Batman je stejně Patrick Bateman *1* *1*
  • Uvítal bych kdyby jste už konečně zavedli hodnocení i z desetinami ,protože když je něco mezi 7-8 ,desetiny přijdou v hod.. ( 7.5 si podle mě hra založí )
    • Janun
      1-10 je až až. Stejně se ani tahle stupnice tolik nevyužívá. Koho hra zajima tak at si prečte recenzi a nějaký +-0.5 ho stejně zajímat nebude...
  • residentevilfans
    A videorecenze bude ? *4*
    • janchor
      Ano.
      • Batman by si zasloužil i videospeciál
  • TheGGG
    Přiznávám, Origin možná není taková pecka jak předchozí díly, jenže u mě to je Asylum 9/10, City 10/10 a protože u originu jsem tak za půlkou váhám mezi 8 nebo 9/10.
    Každopádně hra si zachovává perfektní atmosféru, skvěle napsané dialogy, perfektní grafiku, luxusní dabing, zajímavý příběh, nápadité mise atd.
    + přidává perfektní detektivní režim, který mi dává skutečný pocit že jsem detektiv.
    Nikdo nečekal next gen, hra přidala pár novinek a přinesla kopu toho božského z minulých dílů.
    Hru hraji na PC a optimalizace je na dobré úrovni, takže ani zde si nemohu stěžovat.
    Na žádný bug jsem nenarazil
    • Gamepad mu dava pocit skutecne strelby ze skutecne zbrane, detektivni mod ve hre mu dava pocit, ze je opravdovy detektiv.
      S tebou to bude asi vaznejsi, nez jsem si myslel. *1*
    • Chození po místnosti a mačkání mezerníku z tebe dělá detektiva?
  • janchor přečetl 5 recenzi na Origins a vybral z nich to nejzajímavější a pak to hodil na Games *1* *1*
  • Hra prejdena aj MP som skusil, pre mna urcite dosojny nastupca AA a AC, ako vela ludi pisu ze v hre je plno bugov a glitchov a podobne, ja som sa stretol iba s tromy, jeden vo vezi kde sa nedalo vyliezt na ventilacie, druhy ked som tiez nemohol vyliezt na bilbord a treti ze som vypadl z mapy, ale inak ine bugy som netretol, ako velky fanboy Batmana tak odpustam, pre mna osobne, hlavne art stylom sa WB trafilo do mojho vkusu viac ako Rocksteady. v Origine je pre mna Batman uveritlnejsi, uz to nieje taka skrina ako v AA a AC. Pre mna 9/10, jeden bod dole kvoli tym bugom co som stretol, ale vsetko sa da opatchovat :) Ale kazdy ma svoj nazor, ja som sa pri hre skvelo bavil. Odporucam.
  • Já si myslím, že hodně herních webů hru zbytečně podhodnocuje.
    Origins si určitě 8 z 10 minimálně zaslouží ... nechápu, proč hodně recenzentů dává potupných 7 z 10 ... :).
    A lze souhlasit s tím, že se jedná o právoplatného nástupce AC. Však již podle předváděčky na E3 jsme od toho snad víc oečkávat ani nemohli ne ? .. Od hry se nečekalo žádná revoluce, ale kvalitní "mezihru " mezi AC + nové dílo od rocksteady a tím pádem hra 100 % svůj úkol splnil.a
    • janchor
      Inu, možná lépe pochopíš, pokud přestaneš takhle vysoký hodnocení vnímat jako "potupný".
      • 7 z 10 není potupné hodnocení, ale u této hry není opravdu na místě ... a bavíme se o origins, takže zde je 7 z 10 ( zde je podobný výraz opravdu výstižný, protože hra je je to výborná ).
  • TheGGG
    Tak, už nikdy nečíst recenze od Grygara, vždycky se akorát na*ru. Horší než výsledky voleb. 7/10 je strašně málo, hra je perfektní za celou dobu jsem nenarazil na jediný problém nebo zádrhel. A. city byla skvělá hra a A. origin ji perfektně následuje.
    PS: boss fighty nikde lepší nenajdete. Nečtěte recenze, koho bavily předchozí díly bude ho bavit i origin.
    • JJ, mnohem horsi hry meli 9/10.
      AO je narez.
    • Chtěl jsem napsat to samé Grygar se poslední dobou naprosto zbláznil. Možná už se projevuje syndrom vyhoření totálně už svou práci nedává. Batman by si zasloužil 9/10. Momentálně hru mám rozehranou a nevidím nikde problém nenudím se a je stejně dobrá jako ostatní díly. Bossfight je to nejlepší co se zatím viděl.... Například Batman vs Deathstroke prostě mazec.
      • Nezblaznil sa, len potrebuje peniaze.
      • a to vyhoreni jako postihlo vsechny na svete jo? i hraci davaji jen o bod vic a tam musis pocitat fanboye http://www.metacritic.com/game/xbox-360/batman-arkham-origins
    • cumpi3
      ty kráso, normálně UNTROLL příspěvek *8* *4*
      • TheGGG
        No ano, zrovna hraji origin a na trollení nemám náladu. Zatímco lidé si hru chválí recenzenti do ní ryjou. nechápu *7* Hra mě zatím baví neuvěřitelně. Mad hatter opět nesmírně potěšil
  • cumpi3
    Jinak pro lidi, kteří to hráli...zde je obrázek, co mě opravdu baví!
    https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1377309_477389265709060_112309423_n.jpg
    • holec89
      :D asi nejtezsi boss fight
    • TheGGG
      No jo, to mě srazilo ze židle, nejkratší boss fight v historii *1* *1*
  • Dopředu říkám že jsem velkým fanouškem Batmana, takže ať hru s Batmanam udělají sebehorší tak ji budu milovat. Jenže Arkham origins je pecka, měl jsem tu hru předobjednanou a v den jak vyšla jsem ji hrál do dvou do rána a aji tehdy jsem se musel přemlouvat abych šel spát (to se mi u jiné hry nikdy nestalo). Samozřejmě jsou tam nudné okamžiky, ale hned na ně navazuje nějaký zvrat v hlavním příběhu, nebo boží souboje s bossem (já si tedy nejvíc oblíbil souboj s Deathstrokem). Takže jestli si tohle čte někdo kdo hru ještě nehrál, doporučuji si zahrát, jak jsem řekl je to pecka :D A multiplayer jsem si hned oblíbil, nikdy jsem neviděl nějaký MP jako je ten v Arkham origins, to se tvůrcům opravdu povedlo! Mám sto chutí dát té hře 10/10 ale kvůli drobným chybám a těm krátkým nudným pasážím dávám 9/10. Je to jen můj názor na tu hru a jak jsem zmínil jsem fanda Batmana, takže mě zase tolik nekritizujte :D
    • TheGGG
      Ano, samozřejmě je souboj s deathstrokem, spíš taková lahoda pro oči a milovníky filmů s bojovým uměním, než aby to byla skutečná výzva. Nedovedu si ale představit jak udělat těžký bossfight, kde by si člověk zároveň vychutnal trochu toho bojového umění a zároveň to nebylo jen těžké QTE.
      • naj boss v historii je kajran
      • Něco takového člověk v dnešní době ani očekávat nemůže ... hraju na střední úroveň a myslím si, že v rámci dnešních her se hra řadí určitě mezi obtížnější a určitě takovej Franta z vidlákova se k DS ani nedostane. Přesto bych taky uvítal ještě lepší Boss fighty ( náročnější ), ale určitě jsem momentálně naprosto spokojen a hra splnila moje očekávání.
        • TheGGG
          Já jsem hlavně rád že na bossfighty je v originu také pěkný pohled. Jistě takové dark souls mělo souboje víc HC, ale zase to bylo jen o kotoulech sekání a uskakování. Souboj s deathstrokem je také perfektní na pohled. Údery, chvaty, kryty, fakt jsem si to užil.
    • cumpi3
      Deathstroke a Copperhead... nejlepší souboje! :)
      • janchor
        Copperhead byla výborná, ale Deathstroke & spol. mi přišli neúměrně natahovaný.
        • residentevilfans
          Ja je chtel jeste delsi *1*
        • Mě naopak copperhead moc nebrala ... na střední úroveň padla na první pokus zatímco Deadthstroka jsem umlátil snad na po 7 :). Určitě je DS nejlepší boss fight vůbec, jaký jsem kdy v podobných hrách zažil.
        • Miserius
          Deathstroke repetitivni a natahovanej... souhlas
          • Káždému se líbí něco jiného, ale já osobně si ten souboj s Deathstrokem protahoval :D strašně se mi líbily komba které s Batmanam prováděli :D ale chápu že né každému to sedne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit