Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamätám si časy, kedy 8/10 dostávali veľmi dobré hry a vyššie išli už len maximálne pecky. 9/10 sa nedávalo ako na bežiacom páse a 10/10 dostala nejaká hra raz za dva roky. 7/10 sa dávalo dobrým hrám, ktoré mali pár bugov ale technicky na vysokej úrovni - možno len nemali čo ponúknuť navyše. A presne tak to je aj z B: AO. Slušná hra, ktorá je skoro ako cez kopirák B. AC v takmer identickom prostredí s novým príbehom, takže by sme to mohli nazvať datadiskom. Takže logicky nemožno tomu bachnúť 9/10.
    • Tohle je jeden zpusob hodnoceni, ale ten se tady uz par let neprovozuje, ted se to jede spis stylem: 9-10/10 Hra me bavila; 8-Dohral jsem to; 7-Nebavilo, ale nekoho to treba zabavi.
      Behem roku se tu sejdou tak 2-3 tituly, ktere jsou najednou hodnoceny podle starych zpusobu, coz muze vyvolat dojem, ze jsou horsi nez ostatni.
    • Jenže Grygar si vyloženě sere do huby. Pokud ohodnotí některé chybové hry, které jsou jen okleštěné kopie úspěšných produktů za 10/10 pak se tu nemůžete divit, že se zde děti rozčilují, což mě taky samozřejmě připadá dosti infantilní.
    • tak to su dnesne casi ked ma kazda hra 9-10 tak potom je to nasledovne: 9-10/10= dobra hra, 8/10=da sa ale neni to zazrak,7 a menej=odpad...
    • Tohle GGG a spol nepochopí. Ti by průměrně dávali 10/10 tak každé 4. hře, kterou mají rádi....
      • dostala vlastně nějaká hra v historii games 0/10? *1*
        • Jack1947
          Ee, maximum minima tak 3-4/10 navic nesmis zapominat ze to mela tehdy/jindy jina redakce a jiny redaktory a ti hodnotily jinak nez je to dneska. *4*
        • Po tom co jsem videl gameplay z CoD: Ghost tak bych mu to mozna aji dal. *15*
          • měli to pojmenovat "Komisař Rex: The Game" a byl by klid
  • Jejdásek a GGG. Dva fanatici, kteří jsou fakt dutí jak bambus a budou neustále rozebírat číslo u recenze. A tento Batman je pěkná 7, protože nedosahuje takových kvalit jako předchozí hra. Prostě GGáčku se smiř s tím a přestaň tady tapetovat diskuzi svými "sraččkami"...

    Fakt všichni řešte číslo u recenze...Navíc ta hra je v exteriérech fakt na úrovni 1. dílu a to už je nějaký pátek zpátky. Bugy jsou bohužel časté a mnohé další věci, kterou tuhle jinak dobrou hru srážejí. Mimochodem pro místní "GGG" se doporučuji podívat a přečíst si recenze i zbytku servrů ze světa. Budete docela nemile překvapeni hodnocením jiných magazínů. A ano, hru mám zakoupenou a ano, mám ji takřka dojetou a nedosahuje kvalit předchozích dílů. Jedině kdy člověk dá 8/10 by bylo, kdyby tohle hrál jako první hru z celé série a nevěděl o dalších hrách. Protože nejenom, že mě bavili mnohonásobně více, ale i prostředí mi připadalo obzvlášť u druhého dílu mnohem lépe udělané. Bohužel u Origins se to vytrácí, některé hádanky jsem fakt nedokázal vyluštit a přišlo mi, že buď to byl záměr autorů nebo se někdo hodně seknul atd. Ta hra má pěknou sedmičku, tak to ksakru neřešte. Koupě se rozhodně vyplatí, o tom žádná. Je to taková podzimní třešnička na dortu letošních her. Milovníky potěší, ostatní pobaví. A o to jde především. Já jsem jenom od hry očekával více a jsem tedy zklamaný, čímž ale neříkám, že je to špatná hra.
    • Nejsem fanatik a na kritice spatne recenze neni nic spatneho. A to ze se neumis vyrovnat s pluralitou nazoru, to je tvuj problem a dukaz tve vlastni dutosti.
      • Ale no tak, Jejdasku, vzdyt fanatik je tve prostredni jmeno, tak tady nedelej takove divadlo.
    • Neriesia cisla, riesia objektivitu hodnotenia.
    • TheGGG
      Ano dej mi ještě víc mínusů, tím si pravdu stejně nedokážeš *6*
      uživatelské hodnocení na metu je jen o 0,2% nižší než u arkham city. recenze od "profesionálů" už nějakou dobu nečtu, to je sebranka až běda
  • Ronox
    U týhle hry to je těžký hodnotit takhle. Já bych tomu SUBJEKTIVNĚ dal 9ku protože 10ku si zaslouží jen Arkham City, ale tohle si udržuje stejně vysokou kvalitu, ale jak říkám je to subjektivní z pohledu fanouška série. Proč opravovat něco co není rozbité? Grafika stačí, gameplay stále parádní, dabing dokonalej, příběh super. Pokud bych nebyl fanoušek, ale hra by mě bavila tak ta 7ka je adekvátní. Neposouvá to dál, změn je málo ač jde přidávat věci, ale na ty si počkáme od Rocksteady :) MP jsem ještě nezkoušel, tak nevím jestli má nějakou hodnotu.
    • Multiplayer určitě zkus je sice miniaturní ale zábavný :)
      • Ronox
        Určitě zkusím, ale momentálně musím nakopat zádel všem těm padouchům. Jinak upozorňuju, že vychází dokument Necessary Evil: Villains of DC Comics :)
    • Ristoro
      Něco podobného jsem chtěl napsat, ale v podstatě jsi to shrnul všechno. Chápu hodnocení recenzujícího, i když s ním nesouhlasím. Subjektivně, jak už jsem psal, bych dal taky 9/10. Ale napsals to dobře, neposunulo se to nikam. Pro nás fanoušky to je v pohodě, ale někomu to vadit může. Proto se nedívejte na číselné hodnocení.
      • Ronox
        Vážně jsem zvědavej co nám přinese Rocksteady. Myslím si, že Origins jsou přesně ten jeden doplněk, který to potřebovalo a člověk se toho "nepřežral" a teď hurá novinku. Čtvrtý pokračování ve stejným duchu už bych tomu nedělal, ale tohle nádherně vyplnilo tu mezeru :)
  • maros.goc
    "Zdlouhavé a ubíjející souboje s bossy tou výzvou opravdu nejsou." ...ale však sú skvelé!!! :)
    • Ristoro
      Taky se mi líbí. Hned souboj s Deathstrokem je strašná bomba na pohled.
  • PravyMonty
    Prosím zrušte číselná hodnocení, sice to asi dá hodně práce, ale aspoň zmizí pár trolů co nechápou, že recenze začíná až pod tím číslem.
  • Preco Rome 2 ktory przni seriu omnoho viac dostal 9 ????? A dostojne pokracovanie jednej s najlepsich akcnych hier dostane len 7? Nevadi mi to len chcem povedat ze mame zas dalsi priklad preco sa neda verit recenziam.
    Alebo je to len v tom ze Rocksteady nemastili vrecka tak ako CA??
    • LOL niekto tu odstranuje komenty?? zeby naozaj zasah do ziveho Ringman????
    • Ristoro
      Přesně tak. Stejný případ tu byl s AC3. Už jsem to tu psal. Ta hra byla zabugovaná, ale byla solidně hratelná na rozdíl od Total Waru II. Co se týče nového Batmana, tak je pravda, že chyby mohli spravit, ale hře, která má vynikající příběh a hratelnost to klidně odpustím. Za mě 9/10.
      • prudislav
        no on je ten batman tou zabugovaností dost blízko právě rtw2
        • Ristoro
          Jako nevšiml jsem si, že by mi to místy běželo na 5-10 fps jako TW II. V zabugovanosti a optimalizaci TW II nemá momentálně soupeře.
          • prudislav
            empire,shogun 2 i napoleon an tom byly při launchi hůř
        • No u mna zatial v ziaden bug. To Arkham City - 2x corrupted save problem.
      • 9/10
  • Lynch
    Arkham Origins je pro mě nejlepší díl ze série. Jde zde sice hodně věcí co mě vadí. Jako třeba přemíra soubojů, málo stealthu, chybí focení hádanek, nebo až přílišná linearita. Příběh spíše připomíná epizodu ze seriálu ale jinak je fajn. Mě osobně, se hra moc líbí. Asi za to může ta úžasná, temná vánoční atmosféra, nebo ta pěkná hudba. Občas se jen tak procházím a koukám si jak tam hezky sněží. Strašně moc mi to připomíná prvního Maxe.
    Musím ale uznat že 7/10 je zcela objektivní hodnocení, přece jenom hra nepřináší nic nového. Všechno co se zde objevuje tak už bylo v předchozích dílech. I když pro mě osobně je hra alespoň u stupínek výše.
  • TheGGG
    Tak, už nikdy nečíst recenze od Grygara, vždycky se akorát na*ru. Horší než výsledky voleb. 7/10 je strašně málo, hra je perfektní za celou dobu jsem nenarazil na jediný problém nebo zádrhel. A. city byla skvělá hra a A. origin ji perfektně následuje.
    PS: boss fighty nikde lepší nenajdete. Nečtěte recenze, koho bavily předchozí díly bude ho bavit i origin.
    • JJ, mnohem horsi hry meli 9/10.
      AO je narez.
    • Chtěl jsem napsat to samé Grygar se poslední dobou naprosto zbláznil. Možná už se projevuje syndrom vyhoření totálně už svou práci nedává. Batman by si zasloužil 9/10. Momentálně hru mám rozehranou a nevidím nikde problém nenudím se a je stejně dobrá jako ostatní díly. Bossfight je to nejlepší co se zatím viděl.... Například Batman vs Deathstroke prostě mazec.
      • Nezblaznil sa, len potrebuje peniaze.
      • a to vyhoreni jako postihlo vsechny na svete jo? i hraci davaji jen o bod vic a tam musis pocitat fanboye http://www.metacritic.com/game/xbox-360/batman-arkham-origins
    • cumpi3
      ty kráso, normálně UNTROLL příspěvek *8* *4*
      • TheGGG
        No ano, zrovna hraji origin a na trollení nemám náladu. Zatímco lidé si hru chválí recenzenti do ní ryjou. nechápu *7* Hra mě zatím baví neuvěřitelně. Mad hatter opět nesmírně potěšil
  • life28
    Multiplayer (novinku v sérii) nerecenzujeme? Grafika nič? Dabing? Dosť plytká recenzia
    • Jak by asi tak mohl být recenzován multiplayer, když byla recenzovaná verze z warezu? *15*
    • Prosimte multiplayer, kterej ma stejnou vahu jak v assassins creed - zbytecnost a nepremejsleni vyvojaru ktery za kazdou cenu musi cpat multiplayer do neceho kde bejt ani nema a ani po nem pes nesteka. Studia co to pochopila uz vymenuji takovyto multiplayer za co-op. Tudiz se dochazi k zaveru, ze je zbytecne se uz takovymto multiplayerem jakkoli zaobirat.
      • life28
        to, že multiplayer stojí za ho** neznamená, že ho nebudeme pozitívne, či negatívne recenzovať :) recenzia produktu má byť kompletná
  • Já tu logiku lidí tady miluju :D Nesouhlasím s pohledem recenzenta, tak je špatnej :D Já stále žiju v tom, že recenzent má pokud možno se snažit sepsat nazaujatou recenzi. Z toho co jsem si přečetl mám stále chuť ke koupi. Ani jednou neřekl, že to je špatná hra. Prostě je to z velké části stále stejná hra a jako fanoušek serie nemám nic proti :-).
    • kubi-wan
      Přesně tak! Navíc kdyby se tu neurojilo tolik diskusních vejblitků a zbylo by místo na lidi, co chtěj napsat i něco o tý hře... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit