Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebilo by lepší, kdyby to byl spin-off místo regulérní čtyřky??
    • Děláš si srandu? *6* A teď nemyslím tvůj názor.
      • Jack1947
        Bylo, nebylo kdysi davno...
    • nebYlo
  • plně souhlasím s recenzentem ... jen mám větší výhrady k bugum kterých je ve hře mraky ... ale co by jste chtěli od tak obrovského světa *4*
  • Tady zas někdo neudržel seemeno a přepálil hodnocení.
    • Vzhledem k hodnocení jinde ve světě pravděpodobně ne.
      • Tak ono trojka byla tak na hodnocení 4/10. Pokud je to teda lepší o dva body tak bych to adekvátně viděl na 6/10. Jinak dávat jakékoliv hře z této série 9 je blbost, jelikož je to to dělané jako auta v továrně. Ta hra ti nic nedá. Takzvaně hra bez duše.
        • Ristoro
          Hra bez duše. Větší hovadinu jsi už říct nemohl. Díly s Eziem mají tolik emocí, jako některé filmy. Někteří lidi ho úplně žerou, jakoby snad ještě žil. A zpracování prostředí v AC je nejlepší, jaké se dá sehnat(nemyslím grafiku, ale celkově). Kolikrát jsem si jen běhal po městě a poslouchal soundtrack, který u toho hraje.
        • Steve Wonder: Otázka spíš zní, jaký typ her preferuješ? Indie? Bez pokračování? Nesandboxové?
        • Jack1947
          Nejdrive si to zapar a pak si stezuj, ze ta hra je jak... to je tvuj nazor. Tohle fakt mam moc rad, kdyz si to nezaparim a pak rozhazuju vsude okolo ze to bude urcite horsi. *7* *12*
          • Nezlobte se na mě, ale tahle série je dělana pro děcka.
            • Jack1947
              To je jenom tvuj nazor. Takze zaparis si to nebo budes jen nato plivat ? *7* Nebo jeste lip nehraj to. *3*
  • ne ze by nebylo her s podobnou tematikou dost, a ani si nemyslim ze AC4 prisel s necim nevidanym, ale tohle bude mozna první dil tehle serie který zkusim. jen doufam ze se to vyhne traparnam ve stylu..jsme vrazi z ultratajne vrahounske zakladny a nosime bile stejnokroje aby nas nikdo nepoznal:D
    • Tak nevidanym...koľko máš dnes poriadne spracovaných hier s lodmi na mori?
      • UBISOFT jen oprasil letity koncept Age of Pirates ala Sea Dogs, je to vzasade uplne ten samy koncept jen hezci a lip zpracovanej, takze ne pro me to nic nevidaneho není. Ale lepsi to byt muze, nevim, zatím jsem to nehral.
        • Jack1947
          Lodni bitvy jsou jedna z nejzabavnejsich slozek hry, s upgradem atp... proste pecka.
    • Miserius
      Bílé stejnokroje mužes snad už od AC2 nabarvit ne?
      • je to mozny, ale po několika hodinách hrani prvního dilu jsem tuhle serii poslal do zapomeni prave kvůli nesmyslum jako jsem napsal vyse.A od te doby se radim spis k tem kteří si z AC tropi legraci a zaradily jsi ji po bok her jako CoD,NHL,Fifa,medal of honor a dalším , každý rok novy dil,, seriim:) Ale tahle ctyrka mozna bude dobra, i když jsme spis skepticky..ale zkusim.
        • Je jen jeden opravdovej assassin a ten má na temeni vytetovaný čárkový kod :-P
  • Počkám na GOTY edici, protože k tomu beztak vyjde ještě mraky DLCček.

    + budou čekat se mnou, - to nezajímá nebo kupují hned.
    • Tak to môžeš kúpiť rovno, pretože aspoň dlcka k trojke stali za h... Škoda penazi!
      • Jack1947
        A bylo jich jen par, ( teda co vim ja.)
        • Boli tri hlavné a príbehovo nadväzovali na seba, ale ten príbeh... No zbytočne aj hrať a samotná hratelnost bola úplne inde ako v pôvodnej trojke
  • Miserius kde kupuješ PS3 verzi za 999kč? Díky moc za info
    • Miserius
      Napiš mi mail na muj místni mail (Miserius@tiscali.cz) nechci to tu sem dávat abycn nedělal reklamu
  • N7N7
    Mám radost, že se další díl této série vydařil. Nejraději bych se do toho pustil hned ted, ale chci si zahrát všechny díly postupně. Zatím jsem hrál jen jedničku, takže mám co dělat... *2*
    • Ezios
      Delas dobre,presne takhle jsem to mel ja :) Vychazela III a ja jsem si teprve uzival hrani Brotherhoodu..a dobre jsem udelal neni nad to zahrat si to tak jak to ma byt,tedy za sebou,co me ve II strasne chytlo a co ti doporucuju jsou symboly na budovach..uzasny jak autori vypraveji historii po svem,to me bavilo asi nejvic s cele serie.Skoda ze se hra o tom zmini jen letecky a kdyz jsem hral II poprvy vubec jsem si toho nevsiml..coz je skoda.
    • Ristoro
      Chtěl bych být na tvojem místě a hrát všechny díly odznova, aniž bych je znal. Ztrácí to kouzlo, když máš každý díl projetý aspoň 3x :(.
    • ringmancz
      trojku můžeš s klidem vynechat
      • najhorsie natom je ze v AC3 je ten pribeh ktory ti objasni zaver vies 2012 cim prechadzalo nase ludstvo + ta hra sa toho tykala atd...a tak to DOMRVIT aj ten moderny pribeh aj hru...no prebrali to manazery trapny
    • O nic nepřicházíš, to nejlepší už máš za sebou. *6*
      • Leonidasss
        S tím si dovolím nesouhlasit, dvojka jedničku dalece převýšila a nastavila laťku tak vysoko, že ji další díly nedokázaly přeskočit ba ani se k ní přiblížit.
        • h0p3
          Taky mě jednička bavila nejvíc. Dvojka mi přišla zbytečně zdlouhavá a Ezio mi byl hrozně nesympatickej. Brotherhood ani nedohrál. Revelations jsem si zas naopak užil a Ezio byl super. ACIII moc nic.
          • U mě to bylo do puntíku přesně.
            • Jack1947
              Hlavne to nehraj, pac by se ti uplne znicil pohled na tu serii tak holt tenhle dil vypustis no.
            • Jack1947: Piráti mají vliv na děj a velký. Piráti se mi nelíbí a nikdy ani nebudou. Připadá mi to dost neoriginální. Co bude přístě? Upíři v temném lese?
            • Jack1947
              Minule to byla asi nejzdlouhavejsi. 1 a 2 byl pokrok, 1 byla asi nejlabsi co se tyce moznosti a i pribehu. Brotherhood byl spise rozporuplny dil , minule to ne zcela vse vyuzily a ted ted to vyuzite proste zlepsily a udelali z toho to , co z toho bejt melo proste Obstojne pokracovani to ze s piraty a nesedne kazdemu je vec druha, zcela na dej a hru nepodstatna.
          • Leonidasss
            Mně nejvíc v jedničce vadila ta repetitivnost úkolů, v podstatě tam šlo pořád dokola o to samé - dojít do města (resp. do jedné z jeho čtvrtí), začít vyšetřování, které probíhalo pokaždé stejně a na konci zabít hlavního padoucha. To ve dvojce to bylo mnohem rozmanitější a lépe zpracované. Ale záleží na člověku, je mi jasné, že to co baví jednoho nemusí bavit toho druhého.
            • h0p3
              Máš pravdu, repetetivní to bylo hodně. Mě si to ani nezískalo tak hratelností, jako atmosférou a Altairem. Miluju období křížovejch výprav apod. a Altairova změna osobnosti postupem hry byla výborná. Ezio byl v každym díle nějakej, zato Altair ti "dospěl" přímo před očima. To bylo super. Ale jak jsi napsal, každýho baví něco jinýho. :)
            • Ono totiž záleží jestli hru hraješ od nevidím do nevidím nebo si ji zahraješ jednou za týden a k tomu sbíráš vlajky po celé Svaté zemi. A k tomu všemu hlavně atmosféra se soundtrackem brala dech a dle mého posouzení Altair byl nejlepší assassin, nebyl jako hollywůdská hvězda plná mužného vzhledu a milosti. Altair byl krutý a i těm, kteří mu řekli pravdu rval skrytou čepel do srdce a naivně si myslel, že se vždy skryje v davu. Napsal jsi to zcela správně, každého baví něco jiného. Jen chci, aby i druzí pochopily, co já vidím tak skvělého na AC1. Dodnes, když si pustím na YT nebo jinde soundtrack z ACéčka mrazí mě po zádech a hlavně po skladbě Assassins H.Q.! Vzpomínám si, jak jsem se díval z Masyafu na hory a říkal si, jestli mě za ně příběh někdy dovede. Dovedl a nebyla to jízda, u které by se člověk nezamyslel a jen jí prošel. Upřímně nikdy jsem moc nesdílel názor většiny. Většinu bavila Mafia 1 a mě zas bavila Mafia 2. Někdo zíral u AC2 a já vzpomínal na AC1 atp...
  • Těším se na 19.11.
  • Jack1947
    Tak to jsem tedy necekal, Otevru recenzi a rikam si he 7/10, a ono hle 9/10 *8* . Koukam celkem jak puk, na druhou stranu je tam dost zasadnich novinek a tak je to zase letos o neco/mnohem lepsi. *4*
    • Tak konecne nekdo, kdo dokaze ocenit dobrou hratelnost a nefnuka, kdyz je ve hre trochu krve, nebo kdyz se pribeh netoci okolo odhalovani nitra nejake mensiny. Proto skvela hra dostala skvele hodnoceni. Tak to ma byt.
  • Erendiel
    Dostal 9 ku? To tady někdo určitě nezkousne *15* já jsem příjemně navnazen a ono to snad i překvapí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit