Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 9/10, tak to asi bude stejně dobrý jako ten nový Rome TW *1*
  • N7N7
    Mám radost, že se další díl této série vydařil. Nejraději bych se do toho pustil hned ted, ale chci si zahrát všechny díly postupně. Zatím jsem hrál jen jedničku, takže mám co dělat... *2*
    • Ezios
      Delas dobre,presne takhle jsem to mel ja :) Vychazela III a ja jsem si teprve uzival hrani Brotherhoodu..a dobre jsem udelal neni nad to zahrat si to tak jak to ma byt,tedy za sebou,co me ve II strasne chytlo a co ti doporucuju jsou symboly na budovach..uzasny jak autori vypraveji historii po svem,to me bavilo asi nejvic s cele serie.Skoda ze se hra o tom zmini jen letecky a kdyz jsem hral II poprvy vubec jsem si toho nevsiml..coz je skoda.
    • Ristoro
      Chtěl bych být na tvojem místě a hrát všechny díly odznova, aniž bych je znal. Ztrácí to kouzlo, když máš každý díl projetý aspoň 3x :(.
    • ringmancz
      trojku můžeš s klidem vynechat
      • najhorsie natom je ze v AC3 je ten pribeh ktory ti objasni zaver vies 2012 cim prechadzalo nase ludstvo + ta hra sa toho tykala atd...a tak to DOMRVIT aj ten moderny pribeh aj hru...no prebrali to manazery trapny
    • O nic nepřicházíš, to nejlepší už máš za sebou. *6*
      • Leonidasss
        S tím si dovolím nesouhlasit, dvojka jedničku dalece převýšila a nastavila laťku tak vysoko, že ji další díly nedokázaly přeskočit ba ani se k ní přiblížit.
        • h0p3
          Taky mě jednička bavila nejvíc. Dvojka mi přišla zbytečně zdlouhavá a Ezio mi byl hrozně nesympatickej. Brotherhood ani nedohrál. Revelations jsem si zas naopak užil a Ezio byl super. ACIII moc nic.
          • U mě to bylo do puntíku přesně.
            • Jack1947
              Hlavne to nehraj, pac by se ti uplne znicil pohled na tu serii tak holt tenhle dil vypustis no.
            • Jack1947: Piráti mají vliv na děj a velký. Piráti se mi nelíbí a nikdy ani nebudou. Připadá mi to dost neoriginální. Co bude přístě? Upíři v temném lese?
            • Jack1947
              Minule to byla asi nejzdlouhavejsi. 1 a 2 byl pokrok, 1 byla asi nejlabsi co se tyce moznosti a i pribehu. Brotherhood byl spise rozporuplny dil , minule to ne zcela vse vyuzily a ted ted to vyuzite proste zlepsily a udelali z toho to , co z toho bejt melo proste Obstojne pokracovani to ze s piraty a nesedne kazdemu je vec druha, zcela na dej a hru nepodstatna.
          • Leonidasss
            Mně nejvíc v jedničce vadila ta repetitivnost úkolů, v podstatě tam šlo pořád dokola o to samé - dojít do města (resp. do jedné z jeho čtvrtí), začít vyšetřování, které probíhalo pokaždé stejně a na konci zabít hlavního padoucha. To ve dvojce to bylo mnohem rozmanitější a lépe zpracované. Ale záleží na člověku, je mi jasné, že to co baví jednoho nemusí bavit toho druhého.
            • h0p3
              Máš pravdu, repetetivní to bylo hodně. Mě si to ani nezískalo tak hratelností, jako atmosférou a Altairem. Miluju období křížovejch výprav apod. a Altairova změna osobnosti postupem hry byla výborná. Ezio byl v každym díle nějakej, zato Altair ti "dospěl" přímo před očima. To bylo super. Ale jak jsi napsal, každýho baví něco jinýho. :)
            • Ono totiž záleží jestli hru hraješ od nevidím do nevidím nebo si ji zahraješ jednou za týden a k tomu sbíráš vlajky po celé Svaté zemi. A k tomu všemu hlavně atmosféra se soundtrackem brala dech a dle mého posouzení Altair byl nejlepší assassin, nebyl jako hollywůdská hvězda plná mužného vzhledu a milosti. Altair byl krutý a i těm, kteří mu řekli pravdu rval skrytou čepel do srdce a naivně si myslel, že se vždy skryje v davu. Napsal jsi to zcela správně, každého baví něco jiného. Jen chci, aby i druzí pochopily, co já vidím tak skvělého na AC1. Dodnes, když si pustím na YT nebo jinde soundtrack z ACéčka mrazí mě po zádech a hlavně po skladbě Assassins H.Q.! Vzpomínám si, jak jsem se díval z Masyafu na hory a říkal si, jestli mě za ně příběh někdy dovede. Dovedl a nebyla to jízda, u které by se člověk nezamyslel a jen jí prošel. Upřímně nikdy jsem moc nesdílel názor většiny. Většinu bavila Mafia 1 a mě zas bavila Mafia 2. Někdo zíral u AC2 a já vzpomínal na AC1 atp...
  • Jednomu se zdá málo akce, další chce zase raději méně akce, ten zase lepší příběh, toho příběh nezajímá, jiný chce zpátky Ezia další mu vyhovuje Connor. Někdo vykřikne, že grafika stojí za h... a další že celá hra je shit, někomu vadí, že ovládání lodi není jako simlátor...... Hení scénu sleduji od počátku kdy vyšel Prince of Persia a nevzpomínám si, že by vyšla nějaká 100% ní hra, která by se líbila všem. Když se mi něco nelíbí, tak si to nekupuju, nekradu to a prostě jen projdu bez povšimnutí. A říct o hře, která vyšla na 7let starým hardware ,grafika nadupaná na max co to jde, že je hrozná to už chce opravdu vyšetření očí nebo novou televizi.
    • Aristarch
      ..súhlasím s tebou...
      Mimochodom, mne sa táto recenzia páčila. Prvá od Aleša ;)
      Inak, cítil som v kostiach, že Black Flag bude dobrá hra...a už sa neviem dočkať vydania na PC. Ja som bol s AC3 spokojný a som spokojný aj so zmenou, ktorú prináša štvorka *3*
  • Mě se líbil každej asasín i na nenáviděná trojka... Takže tohle bude asi pecka.
  • LuckyBaal
    výborně napsaná recenze *4*
    • Mne se ta recenze moc libi, ale mozna je tam moc spoileru...
      • On je Ales tak trochu majstr ve spoilovani, ma s tim problemy uz delsi dobu.
        • Jack1947
          To je ale jedna z podminek , Recenzenta (necetl) ze by se pokud mozno mel vyvarovat Spoileru, nebo aspon zduraznit pak by ale Recenze postradala smysl, nemela by tu udavanou vypovedni hodnotu, vlastne uz by hru hrat a kupovat nikdo nemusel. *3*
          • Ahoj, chci se tě zcela bez urážky zeptat.

            Ty máš nějaké problémy s psaním na klávesnici a úpravou textu, nebo jsi jenom líný text upravovat potom co ho napíšeš jednou rukou?

            Pozoruju to u tebe už hodně dlouho a zcela vážně mě to začalo zajímat. Díky.
            • Jack1947
              Delas si srandu, na to bych ti mohl napsat a se des uz bodnout dava mi potize psat.
              I kdybych psal nohou/hlavou po tom ti nic neni. Dekuji za starost ale tady nepochodis, beztak jen trollis abys mne nechal vypsat zbytecnosti co uz znas kdyz mne pozorujes. *3*
  • Tolik "expertů" tady mělo kecy, jaká to bude blbost a zatím to vypadá na přesnej opak.
    • "Když krátce po vydání trojky Ubisoft oznámil ryze pirátský Assassin's Creed IV: Black Flag, nemohl jsem se ubránit skepsi."
      To píšete velmi často (Risen II, SC:Blacklist) ... a pak téměř stejně často sázíte vysoká hodnocení. Takže kecy v kleci.

      "Zároveň ale Kenway nejstarší není dvourozměrným charakterem."
      Za mne naprostý souhlas a poklona Ubisoftu. Příjemný avatar.

      "Sliby o zpracování pirátské tématiky v „drsném stylu HBO“ samozřejmě zůstaly nenaplněny, protože míra kontroverze, kterou si dnes hry jako médium dovolí, je značně omezená."
      Chce tím pisatel recenze (který má jako žurnalista právě na podobné jevy upozorňovat) naznačit, že je naprosto samozřejmé a očekávané, když firma lže svým zákazníkům?
      • Nechápu proč se příspěvek uložil jako reakce, omlouvám se.
        Příspěvek má být samostatně.
  • Miserius
    Osobně jsem čekal spíše fail ale už od prvních recenzí to vypadalo líp než jsem vubec doufal a po přečtení spousty recenzí jsem to musel dnes objednat *2* Ještě že jsem ignoroval těch 150 videí o každym prdu co se najde ve hře, teď to budu objevovat...
    Jen ještě k ceně her na konzolích... Dnes hra vychází a kupuju novou na PS3 za 999,-- ... to neni hrozný...
  • Aristarch
    ...tak ku mne už s tou PC verziou *1*
  • dnes koupeno a rozehráno a je to vážně bombice.. oproti trojce je to vážně paráda :)
  • nekromant33
    vylepšení námořnických bojů a tentokrát charismatický hrdina... sold!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit