Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autor článku je ubrečený malý spratek, který si jen stěžuje, že mu nefunguje hra. Mně hra běží naprosto perfektně a to ji hraju na rok starém MSI notebooku. Stáhnul jsem si nejnovější ovladače od NVIDIA a v pohodě vše jede na medium, něco dokonce i na high. Některé chybky v Bf4 jsou spíše malicherného rázu než něco většího, třeba mě štve občasné vypadávání zvuků. Docela se ale jinak divím, že podobně neobjektivní články lze vůbec vypustit.
    • nekrmte trolov. Chcem zagratulovat vsetkym patnastim diskuterom, ktori dokazali ponechat nervy na uzde. :)
      • svatá pravda :)
  • a jde to už aspoň hrát po LANce? *1*
  • Whoossain
    Mně osobně třeba hra jako taková moc často nepadá. Co je ale horší, je to, že neustále dochází k disconnectu serverů, což není problém na straně hráče, ale na straně poskytovatele služby. Musím souhlasit taky s tím, že samotná beta, zvlášť v závěrečný fázi, kdy jsem se zbavil otravnejch framedropů, běžela mnohem líp, než hra v retail verzi. A to zejména po stránce hratelnosti. Nepamatuju se, že bych v betě zařval za rohem a registrace mých zásahů mi přišla taky mnohem lepší. Samostatnou kapitolou pak je mód "Defuse", do kterýho jsem vkládal velký naděje zejména kvůli kompetitivnímu hraní. Zatím nevím, zda se nechá na serveru nastavit množství her, ale to, že se kolo skládá jen ze 3 za útok a 3 za obranu, mě fakt pěkně vytočilo. O tom, že kvůli pitomý změně stran se musí znovu loadovat celá mapa, což trvá kurefsky dlouho btw, snad už ani mluvit nebudu. A takový věci, jako že člověk místo spoluhráčů vidí na začátku kola jen levitující zbraně nebo že samotnýmu hráči se i několik desítek vteřin nenaloaduje výbava a vlastně ani on sám a běhá po mapě jako by byl spectator už považuju vzhledem ke stavu hry za vyložený drobnosti.
  • Nezlobte se na mě, ale připadá mi to akorát jako vymluva. Kamarád to spokojeně páří od první hodiny a žádný problém s připojením či sekanim opravdu neměl. Stáhnul nejnovější ovladače, vyčistil PC a jede mu to parádně. Promyslete radši upgrade.
    • Tak se jdi pářit s kamarádem. BF4 prostě nejede zhruba polovině lidí jak má.
      • mam titána, optickej net a 24 GB RAM a všechno šlape jako hodinky, proste tohle neni hra pro socialni kompy
        • eStar
          Myslím že v tomhle případě je úplně jedno jak silné PC máš.
        • Whoossain
          Pády serverů asi těžko ovlivní konfigurace PC u dumbass...
        • Ja myslel ze mas PS3 a Killzone nebo to byl jinej Joe? takovej ten slovenskej pred takovejma 6-7 lety zpet na zdejsich diskusich? :D
          • deridon
            to je on, si našel v ČR bohatého milence a emigroval..
      • Pořád padají servery a i s nimi se ztrácí nahrané body a postupy. Co to má být???
  • eStar
    Já jen doufám že tyhle masivní problémy potom v recenzi vezmete v úvahu a ne že tam pak uvidím 9/10 když už teď je jasné že ta hra nemá možná ani na 7 bodů.
    • 7,5 v nynejsim stadiu :D
  • mne se v bf nikdy nelibil ten zmatek na bojišti, prece si tam deti hraji na valku a valka probiha jinak, vic je človek zalezlej a kempí a je malo pravdepodobny ze by mu nekdo vlitnul do zad protože postupujete ulici za ulicí, dom po dome nebo venku v urcity linii.
    tady celkovej system dobyvani anonymnich bodu ABCD a spawnovani kdekoliv na mape zpusobuje desnej zmatek.
    uz nemluvim o technicke strance hry, v dnesni dobe by snad melo byt možný aby zasah ze zbrane i kdyz vojaka neusmrti alespon by ho mel rozhodit nebo zvalit na zem a pod. Misto toho se klade duraz na ruzne odlesky a pozlatko
    • Joe, proc jsi zase tak strasne mimo :D
      • jdi si hrat bf nebo airsoft a o valce nech mluvit dospele lidi
        • Nech si ty hloupy reci o dospelych lidech... rozhodne kvuli nim nebudes min mimo nebo vic dospely.

          BF neklade duraz jenom na pozlatko ale taky na rychlou akci kterou proste v realisticky valce nenajdes.
          A vic proc BF kupuje tolik lidi? Protoze lidi nechtej realistickou akci a kdyz ji nahodou chtej tak si nekoupi BF ale koupi si Armu...
          • ja mam ale pocit že bf si na realitu hraje a lidi co ho hraji taky a arma taky neni uplne idealni
    • p.s.
      zlaty codko
  • BF4 hraju bez vetsich problemu a obcasny pad neresim a odpoustim :) Bude se to hrat min. 2 roky, ne mesic, takze opravy a zlepseni, ktery casem prijdou, nas neminou. No verim tomu, snad to tak bude :) Jde o to, ze napr. novej TombRaider jsem hral a dohral ihned po vydani, padalo to, grafika pokulhavala na relativne nizky nebo stredni detaily a ted, kdyz to pustim, hraju na ultra a hra je stabilni. K cemu to ale je, kdyz uz se k ni nevratim. U BF je to jiny, ten se bude hrat dlouho, proto me to tolik nesere. TB byl mozna blebej priklad, ale vite jak jsem to myslel :)
    • Divne, me posledni Tomb Rider jel uplne v pohode temer na max detaily i se zapnutyma "vlasama". Rozhodne jsem tam neumiral za rohem, hra mi nespadla ani jednou a nahravani levelu netrvalo 5 minut.
    • Netcode v BF3 nikdy nefixnuli a 4ka ho ma jeste horsi. Kropim z aek z metru a hity to proste neregistruje, smrt je zpomalena, umiram za rohem, cely je to na chobot.
      A to nemluvim o padech serveru, kickovani hracu, neukladani progressu atd. *11*
  • Batl se mi líbí,ale opravdu musim ikdyž nerad souhlasit že to jede na 70%.Já například se nemohu vůbec dostat na dvě mapy Rozbřesk a Šangaj tam mě to vůbec nepustí a beta mi přitom jela luxusně *13*
  • me teda bf4 jede lip jak Vas web *1* *15*
    Ne ale vazne, jsem z tech ktere to tak netrapi, pokud chcete mene zaseku hrajte TDM kde se to alespon z meho pohledu deje nejmene. Jinak naprosto ocekavam fix ktery tyto problemy bude resit vzhledem ktomu ze tohle je globalni pruZer.. Nicmene mira tech kolapsu je opravdu necekane obrovska. Nastesti me to neomezilo pri hrani MP (od utery) natolik aby to prebilo jinak veskrze zcela pozitivni dojmy :)
  • Doufám že tyto nedostatky, které byly ve verzi za kterou zákazník zaplatil zohledníte i v hodnocení.

    Hra se má hodnotit taková jaká je a ne taková jaká by mohla být, vzhledem k tomu jak je na tom současnej Battlefield 3, bych moc neočekával.
    • Vrook
      Ano, takovej postoj jsem zaujímal třeba i u SimCity, to samý by mělo platit teď. Sice se jednou recenzí nic nezmění, ale jde o princip. Kdyby to takhle fungovalo u všech recenzí, i u těch na nejnavštěvovanějších webech, dali by si imho vývojáři a support zatracenýho majzla, aby to fungovalo tak, jak má.
      BF3 měl třeba alespoň pro mě výbornej gameplay, jako odreagovačka (ostatně tak beru všechny hry) hrozně vysokej potenciál. Bohužel, povedlo se mi ho spustit vždy tak ve třech z devíti případů. Po posledním reinstallu OS navíc maximálně na 15min, po kterejch pokaždý spadnul.
      Marná sláva i sebelepší hra po stránce hratelnosti je špatná, pokud je nedodělaná, potažmo pokud prostě nefunguje.
    • Jdi se radsi vymacknout ty dobytku. bude ti to sluset vic, nez nejaky radoby uvahy tady.
      • eStar
        Jsi drzý a nevychovaný. Nevím kdo ti dal právo mu nadávat.
        • on sam ma na to pravo. Ja mam taky pravo na to abych rekl ze te zabiju, a nikdo nemuze rict ani prd.
          • Facepalm: boze ty jses retard, ja uz s tebe nemuzu *1*
    • Byl bych taky pro, ale to by takhle museli řešit všechny hry i do minulosti a kdyby dávali -2 body za nezvládlý start multiplayerový hry jak by to pak vypadalo? :) Pár "hustokrutých" her by bylo hodnocením v šedi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit