Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blizard evidentne neví co si počít a vymýšlí všechno možné
    • To je výborný. Kdyby vzali D2 a dali tomu jen novou grafiku, budes fnukat, ze vzali co meli, dali tomu novej kabat a chteji to prodavat jako novou hru. Kdyz udelali D3, vsichni plakali, ze to neni D2. No a kdyz ted pridaji spoustu zabavy navic je to jen proto, ze si nevi co pocit. *1* Napadlo te, hlavo, ze by se tam skutecne mohl nekdo zabyvat hratelnosti, zabavou atd., ze to nedelaji z nudy, ale protoze je to vazne bavi. Mne osobne Blizz dokazuje, ze ma potencial, ze jejich hry za neco stoji. Vzdycky to pro mne je radost, skvela zabava a skvela podivana. Maloktery vyrobce her vam dnes nabidne cinematic, ze ktereho vam padne celist. Nevim jak pro ostatni, ale animacky od blizzardu jsou pro mne i dnes obrovskou odmenou. Ktera hra Vam dnes neco takoveho nabizi krome serii od Blizzu?
  • cena datadisku ?
    • Hadal bych 1000 Kč.
      • michelangelo
        Za litr bych do toho nesel, za pul jo.
        • Veskoslav
          Není nic jednoduššího než se podívat, kolik stály či stojí datadisky k hrám od Blizzardu. Warcraft III FT 999 Kč, Starcraft II HotS 999 Kč. Tudíž i tento bude na tom podobně. A za 500 Kč je naprosto nereálné, aby se to prodávalo. Možná tak kradené klíče z Ruska/Polska.
          • michelangelo
            To vim. Jenze on na me tenhle datadisk pusobi vic jako patch, ktery opravuje co originalni hra podelala a za patch litr nedam :)
            • michelangelo
              HOCHUM PODE MNOU (a ze to zni velkoryse co? *4*)

              Resite to daleko vic nez ja sam. Pro me Diablo III, byt jsem to dohral, neni zadna velka pecka a za litr si radej koupim nejakej super komiks nebo knihu, nebo neco (a ze toho je) co mi udela vetsi radost nez datadisk k relativne fajn hre *3*.
            • Stejne si to koupis *1*
            • Veskoslav
              Tudíž přidání aktu, co má být stejně dlouhý jako I. a II. akt+překopání systémů+nové věci, co nebyly v DIII, ti přijde jako patch? No to jsou docela novinky.
            • Hral si vůbec Diablo 2 a potom Diablo 2 LoD ? Bez toho datadisku to bylo nehratelný..
            • No bude tě strašně strádat příteli. Nenech se přemlouvat. Tady jsou strašně v Česku lidi ubečení. Uberte chlast, cigára, nekupujte capiny a budete na to mít.
        • Tak to do toho asi nepujdes. Blizzard neni zrovna z levnyho kraje a za 500 to urcite nedá.
  • Veskoslav
    Ať to vyjde po státnicích, ať to vyjde po státnicích.
    • ubozaku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit