Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm, tak ta omerta za free tam vydrzela celou jednu vterinu :-D
    • to jo, to byl fakt mazec...
      • No hned jak se překlopila ta hra tak jsem klepl na buy a ono nic, hned vzápětí znovu a už mi to hlásilo, že je vyprodáno. Jestli to takhle bude i příště tak nemám šanci :-).
        • jo, je potřeba fakt čekat na tý stránce s kurzorem na tlačítko, když mizej poslední kopie, a okamžitě kliknout, ať už naskočí cokoli :D ale zas nejsem mrcha, abych vyžral něco, co nechci, takže to tak hrotit nebudu...
          • mdkGT
            Takze na to kazdej klikne a pak se teprv rozhodne jestli to vubec chce, pekne v klidku, nic ho netlaci si to koupit.
            • mdkGT
              zadarmo je dobra
            • jo, jak píše chlapík nade mnou, byla komplet celá Omerta zadax, ale jen 20 kopií a ty zmizely asi tak za vteřinu a půl :D
            • mdkGT
              tam davaj i hry zadarmo?
            • no u těch zadarmo se ti to nejspíš rovnou přidá do knihovny, takže přemejšlet pak už nemá smysl :)
  • Grandhalf
    Já ho koupil už asi před půl rokem v akci na steamu nebo možná na gogu, dokonce za podobnou částku (ještě mám i originál na CD ale je tak zrejpaný že už to nejde nainstalovat ani). Když se k tomu namrskaj ty hromady modů všech možnejch (a že jich je) tak to i parádně vypadá. Jinak jsem teda krásně zjistil jak člověk za ty roky vyměknul... Dneska mi to přijde odost těžší než tenkrát *5*
  • off-topic: Mám dotaz, když si zakoupím hru na GOG, přijde mi kód na Steam, nebo GOG funguje mimo Steam? Děkuji za odpověď
    • GOG prodava hry zasadne bez DRM a protoze Steam je agresivni DRM, tak hry zavisle na Steamu na GOG nekoupis.
    • steam a gog jsou konkurence, takže si navzájem svoje kódy neprodávaj :)
      • Hloupost, GamersGate nebo GreenManGaming jsou take konkurence a koupis tam Stram hry.
        • Vitekb
          GMG už dávno konkurence není. Už dlouho je jejich hlavní zaměření na Steam kódy.
        • tak to asi nejsou moc konkurence, když si u nich můžeš koupit produkt těch druhejch :D
          • ucho
            konkurenci je potřeba akceptovat. jde o to, aby tě zákazník příště navštívil znovu, což je mnohem jednodušší v tom případě, kdy u tebe najde to, co hledal. a je jedno, že ho kvůli tomu třeba pošleš ke konkurenci.
            • souhlas, ale jak to s tím souvisí?
      • Dobře, díky za ujasnění :)

        Jinak jsem zvědavý za kolik dají Hotline Miami. Nedávno jsem kupoval na Steamu za 2,41 €
        • já hlavně doufám, že věci, co chci pořídit, nepřijdou na řadu třeba o půl pátý ráno :D
  • System Shock 2 konec, nyní Don't Starve!
    • fakt intenzivně přemejšlím, jestli tu hru chci, nebo ne :D

      ale asi nekoupím, přece jen tam těch her má bejt stovka a já jich mám dost ve wishlistu, tuhle ovšem nee... a nemůžu zas všecko kapesný vyplácat na prvních dvacet her ;)
    • Tvl..já čuměl a šok"mě utekl před očima *1*
  • x_ander
    No tak to už nešlo odolat a SS2 je doma. Jen tak mít čas si to zahrát :)
  • zajímavá akce :) že bych si dal celonoční maraton nějakýho seriálu a při tom občas mrknul na GOG, co nového ve slevě? docela supr záminka :D (akorát nevim, jak budu vypadat zejtra v práci a pak večer na fotbalu ;)
    • Thorar
      Já mám zejtra 24h směnu, tak už vim co mě udrží vzhůru :-) podle rychlosti to teda asi nevydrží ani do dnešní půlnoci :-D
  • Thorar
    To bude takhle po jedný hře? Nebo jsem slepej a je tam víc her než SS2? edit: ok když vidim jak rychle to mizí tak to asi bude po jednom, to by jinak nešlo stíhat :-)
    • Thorar nevykecávej se zde a hoď mi klíč od heartstone *2*
      • Thorar
        heh, no já ho nakonec asi zužitkuju :-)
  • ucho
    u System Shocku 2 to už druhou minutu ukazuje pořád 500 kusů. tak nevím, jak žhavý to bude s ponocováním.
    edit: jinak na GOGu píšou, že to bude 101 her. v článku stojí "stovka".
    • ales.smutny
      Už jen 450 :)
      No, tak to si v tom musí udělat pořádek, v tiskovce psali "100 blockbuster games..." :)
      • Thorar
        Teď to mizí s každou vteřinou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit