Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1500 kusů System Shock 2 za 1.99$! Tak teď mi určitě neuteče! *15*
  • tak ked kliknem na tlacidlo buy tak sa objavi stranka s neexistujucou strankou, pri hrach co nie su v zlave kupovanie funguje, takze je to naprd
  • Ví někdo, prosím, jestli už proběhla poslední šance na Icewind Dale?
  • O tu Miasmatu bych měl zájem! *8*
  • celoush
    Pokud používáte Chrome, tak si otevřete konzoli (Ctrl + shift + J) na stránce gog.com a do konzole vložte a odešlete Javascriptový kód z této stránky: https://gist.github.com/celoush/7481981/raw/401aac7cb9bbd9d8b7dfef1d15cd388b420428f8/main-min.js (zdroj: https://gist.github.com/celoush/7481981/raw/7760e2543d128cf6a6eb86a9c3ae8db7bd929bfd/main.js )
    Mělo by vám to pípnout a pak odpípat posledních deset kusů. Stačí pak mít otevřenou stránku na pozadí a on vám dá prohlížeč vědět, až bude prodej hry končit *3*
  • Prosim, vrat se k tematu teto diskuze. Uz opet porusujes pravidla diskuzi na games.cz. Uz jednou jsi me poslechl a poslechnes me znova. Je jen otazka, jak moc dlouho se chces predtim ztrapnovat. Je mi jedno jak dlouho toto budu opakovat, nez prestanes placat nesmysly. Diky moc!
  • ucho
    mám na GOG 3 gifty. 2x Torchlight a 1x Miasmata. měl by o něco někdo zájem?
  • Jack1947
    Polip si elipsy.... *15* *3* Vyhrál jsem (opet) a ty jen prohral jsem lepsi. Ty horsi zdravy rozum, blbost nad blbosti Simply clever. *4* *5*
  • Ani nevíš jak se mi ulevilo, včera jsem to u Jacka zabalil... (kolem 5h ranní) *1* *1*
  • Thorar
    Naštěstí jen 25 kusů :-)
  • Teď byl System Shock 2 zadác... nechytatelný *9*
  • ucho
    no až pojede potřetí Jack Keane 2, bude to asi peklo. záleží, kolik toho budou chtít prodat.
  • Thorar
    Rise of the triad to taky pěkně zabrzdil.
  • Prosim, vrat se k tematu teto diskuze. Uz opet porusujes pravidla diskuzi na games.cz. Uz jednou jsi me poslechl a poslechnes me znova. Je jen otazka, jak moc dlouho se chces predtim ztrapnovat. Je mi jedno jak dlouho toto budu opakovat, nez prestanes placat nesmysly. Diky moc!
  • Jack1947
    To spis. *7*
  • ucho
    v diskuzi na GOGu naznačují, že by teď mělo začít třetí kolo. to by bylo celkem psycho
    ve druhém kole se zvedal počet nabízených kusů, s takovou to může jet do soboty.

    http://pastebin.com/EejhUqmq
  • Jack1947
    prosim, vrat se k tematu teto diskuze. Uz zase porusujes pravidla diskuzi na games.cz. Uz jednou jsi me poslechl a poslechnes me znova. Je jen otazka, jak moc dlouho se chci predtim ztrapnovat. Je mi jedno jak dlouho toto budes opakovat, nez prestanu placat nesmysly. Diky moc!
    *15* *5*
  • Prosim, vrat se k tematu teto diskuze. Uz zase porusujes pravidla diskuzi na games.cz. Uz jednou jsi me poslechl a poslechnes me znova. Je jen otazka, jak moc dlouho se chces predtim ztrapnovat. Je mi jedno jak dlouho toto budu opakovat, nez prestanes placat nesmysly. Diky moc!
  • Jack1947
    Nůůůdáááááák. *12* *11* *16* *7* *5*
  • Prosim, vrat se k tematu teto diskuze. Uz zase porusujes pravidla diskuzi na games.cz. Uz jednou jsi me poslechl a poslechnes me znova. Je jen otazka, jak moc dlouho se chces predtim ztrapnovat. Je mi jedno jak dlouho toto budu opakovat, nez prestanes placat nesmysly. Diky moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit